Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Dvousložková lepidla na obklady a dlažby
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven Debbex Ultra Flex C2TE S1 20 kg
od 295 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V pytli
- Interiér/exteriér
Den Braven Ultra Flex C2TE S1 je flexibilní gelové lepidlo určené pro lepení obkladů a dlažby. Tento produkt je vhodný pro použití jak v interiéru, tak exteriéru, a to i na místech, která jsou…
Mapei Mapeguard WP Adhesive 6,65 kg
od 211 Kč
32 Kč/kg- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- 6,65 kg
**Mapei Mapeguard WP Adhesive 6,65 kg** Mapei Mapeguard WP Adhesive je dvousložkové rychleschnoucí pružné cementové lepidlo určené k lepení a těsnění přesahů MAPEGUARD WP 200 a příslušných…
Mapei Ultrabond Eco PU 2K, 5 kg
od 339 Kč
68 Kč/kg- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 5 kg
Dvousložkové polyuretanové lepidlo Mapei Ultrabond Eco PU 2K je bez rozpouštědel s velmi nízkým obsahem těkavých organických látek. Určené je pro instalaci obkladů a dlažeb z keramiky a…
AkFix 705, 65 g + aktivátor 200 ml
od 117 Kč
390 Kč/kg- Vteřinové
- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- 0,3 kg
Akfix 705 je vysoce výkonná sada kyanoakrylátového lepidla a aktivátoru, která je navržena pro profesionální použití v obkladačství, kamenictví a při práci s náročnými materiály. Sada zajišťuje…
Mapei Kerapoxy Adhesive šedé, 10 kg
od 2 239 Kč
224 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- 10 kg
Mapei Kerapoxy Adhesive je dvousložkové epoxidové lepidlo se sníženým vertikálním skluzem, určené pro lepení dlažby a obkladů z keramiky a přírodního kamene. Mapei Kerapoxy Adhesive je obzvláště…
Mapei Isolastic 5 kg
od 963 Kč
193 Kč/kg- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- 5 kg
Mapei Isolastic je růžovobílá emulze z vysoce jakostních syntetických pryskyřic, která po smíchání s lepícím tmelem zajistí zvýšenou přilnavost a pružnost.
Mapei Keraflex Easy C2E 25 kg
od 738 Kč
30 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- V pytli
- 25 kg
Cementové lepidlo výjimečných vlastností s prodlouženou dobou zavadnutí, s vysokou schopností smáčivosti rubové strany dlažby a obkladů a snadným nanášením, pro použití na keramiku a přírodní…

MAPEI Elastorapid šedý pouze složka A 25kg
- 25 kg
- V kbelíku
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- Dvousložkové
Dvousložkové cementové vysoce deformovatelné rychle tvrdnoucí lepidlo s velmi dobrými vlastnostmi, prodlouženou dobou…
v 3 obchodech

Schlüter dvousložkové lepidlo KERDI-COLL-L 4,25 KG
- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- Dvousložkové
- 4,25 kg
Vhodné do interiéru i venkovního prostoru: Dvousložkové těsnicí lepidlo KERDI-COLL-L na bázi akrylátové disperze bez…
v 2 obchodech

Botament BTK 200 Terrachamp, 10 kg - lepicí tmel na balkóny a terasy
- Voděodolné
- V kbelíku
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- Dvousložkové
BOTAMENT® BTK 200TERRACHAMP je reaktivní lepicí tmel pro lepení dlažeb na balkónech a terasách. Dlaždice nalepené tmelem…
v 2 obchodech

MAPEI Keralastic T dvousložkové polyuretanové lepidlo pro dlažbu a obklady 5 kg (4.7…
- Voděodolné
- V kbelíku
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- Dvousložkové
MAPEI Keralastic T dvousložkové polyuretanové lepidlo pro dlažbu a obklady s velmi dobrými vlastnostmi pro keramické…
Allegro.cz

MAPEI Keraflex Maxi S1 bílý 23kg
- Voděodolné
- V kbelíku
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- Dvousložkové
- 23 kg
MAPEI Keraflex Maxi S1 bílý (23kg)…
MARCONS - chytrematerialy.cz

MAPEI Adesilex P9 bílý 5kg
- V kbelíku
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- Dvousložkové
- 5 kg
MAPEI Adesilex P9 bílý (5kg)…
v 6 obchodech