Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Dvousložková průmyslová lepidla na dřevo
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Ponal super D3, 5 kg
od 770 Kč
154 Kč/kg- Disperzní
- Na dřevo
- V kbelíku
- 5 kg
Vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo. Montážní lepení venkovní i vnitřní, např. okna a dveře. Laminování okenních rámů. Lepení velkých ploch, např. lepení desky HPL k dřevotřísce na okenních…
SpofaDental Dentacryl technický, 100 g + 100g
od 299 Kč
1 495 Kč/kg- Dvousložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
- 100 ml
- 0,2 kg
Sada 100 g práškové + 100 g tekuté složky metylmetakrylátové licí pryskyřice primárně určená k použití ve strojírenství, elektrotechnice a dalších odvětvích průmyslu. Díky svým vlastnostem, ale…
Bison Super Wood, 75 g
od 67 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér
Lepidlo Bison Super Wood je pevné a vodovzdorné lepidlo na dřevo. Jedná se o lepidlo na bázi PVAc, které je vhodné zejména pro aplikace vyžadující vysokou odolnost proti vlhkosti, například v…
Kleiberit Klebit 303, 500 g
od 135 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na dřevo
- V tubě
Kleiberit 303 je disperzní lepidlo s aplikátorem. Používá se k lepení oken a dveří, dřevěných materiálů, lamel, tvrdých a exotických dřevin, schodišť apod. Disponuje třídou odolnosti D3.
CB Resin Eco 700 g
od 299 Kč
427 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na dřevo
- Tekuté
- 0,7 kg
CB Resin Eco je ekonomická licí pryskyřice pro výrobu větších a středních transparentních odlitků, epoxidových stolů, epoxidových lamp, reklamních a dekorativních předmětů nebo pro použití v…
Rakoll Rakoll Eco D3 30 kg
od 3 751 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
Rakoll Rakoll Eco D3 je disperzní lepidlo s dobrou vodoodolností, které při jednosložkovém zpracování splňuje požadavky skupiny D3.
Pattex Wood Super 3, 750 g
od 235 Kč
313 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- 0,75 kg
Vodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných materiálů, které jsou vystaveny vyšší vlhkosti nebo krátkodobému působení vody. Vhodné pro montážní lepení oken, dveří a schodů, ale i…
Loctite 3425, 50 ml
od 676 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- V tubě
- 50 ml
Loctite 3425 je dvousložkové tixotropní epoxidové lepidlo s vysokou viskozitou, které po rozmíchání vytvrzuje při pokojové teplotě. Je to nestékavé lepidlo pro běžné použití, které dosahuje…
Epoxy BSI Quik-Cure 128 g
358 Kč
2 754 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na dřevo
- V plechovce
- 0,13 kg
Epoxidové lepidlo určené pro rychlé a odolné spojení materiálů v náročných podmínkách, zejména tam, kde je vyžadována pružnost a odolnost vůči vibracím. Po vytvrzení dosahuje mírně pružné…
Loctite 9464 A + B, 50 ml
od 583 Kč
- Epoxidové
Hysol® 9464 je rychlejší verze produktu Hysol® 9461. Doba fixace a zpracovatelnosti jsou u něj zkráceny zhruba na 50%, zatímco většina dalších vlastností je stejná jako u Hysol® 9461.

J-B WELD 50151 nepěnivé lepidlo pro materiály na bázi dřeva WoodWeld ( 25ml ) 50151
- 25 ml
- V tubě
- Na dřevo
- Dvousložkové
WoodWeld Syringe je dvousložkový rychle tuhnoucí lepicí systém určený pro lepení a opravy dřeva a materiálů na bázi dřeva.…
Kominservis-mb.cz