Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Voděodolná a disperzní průmyslová lepidla
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven Mamut Glue High Tack, 290 ml
od 140 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
Den Braven Mamut Glue High Tack je vysokopevnostní lepidlo s okamžitou fixací a skvělou nosností. Lepidlo Mamut je mrazuvzdorné, flexibilní, lepí i za vlhka, na savé i nesavé podklady, pro…
Den Braven 50906RL 310 ml
od 46 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na polystyren
- Kartuš
Den Braven 50906RL je lepidlo určené na lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění…
Ceys Smalt 15 ml
od 117 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 15 ml
Smalt Ceys je ideální k opravě všech typů škrábanců a oprýskání na smaltovaných površích nebo keramice (elektrospotřebiče, glazované skříně, obklady, porcelán apod.). Opravovaná část vypadá opět…
Titebond III Ultimate D4, 237 ml
od 214 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér/exteriér
Titebond III je extrémně voděodolné lepidlo pro vnitřní i venkovní použití, oceněné 1 místem srovnávacích testů amerického časopisu Fine Woodworking 2007. Bylo navrženo jako speciální lepidlo na…
Den Braven Mamut Glue Disper Fix 50408BD 280 ml
od 95 Kč
- Disperzní
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 280 ml
Kvalitní, rychlé a spolehlivé lepidlo využijete v dílně, domácnosti, garáži nebo i na pracovišti. Lepí většinu materiálů jako je dřevo, beton, kov či kámen.
Den Braven Fix Flex
od 62 Kč
113 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- 0,55 kg
Jedná se o lepidlo s vysokou počáteční nosností a skvělou konečnou pevností lepeného spoje. Lepidlo je bez obsahu rozpouštědel, na bázi disperze, vytvrzující odpařením vody.
Den Braven Woodfix D3, 500 g
od 103 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Den Braven Woodfix D3 je lepidlo na bázi vodní disperze s vysokou počáteční lepivostí. Splňuje podmínky pro klimatické namáhání pro třídu D3. Je určené pro truhláře, k lepení montážních a…
Ceys Vinyl 42501011 15 ml
od 90 Kč
1 500 Kč/kg- Voděodolné
- Na PVC
- V tubě
- 15 ml
- 0,06 kg
Lepidlo Ceys Vinyl je určeno na měkčené plasty. Opravuje póry, trhliny, rýhy a otvory na vinylu, pružných a měkčených plastech nebo plastických tkaninách. Přípravek je také vhodný na lepení…
Titebond Original D2, 237 ml
od 125 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
Titebond Original je nejlepší disperzní lepidlo, které lze použít pro všechny vysocepevnostní spoje dřeva, laminátů, DTD desek, kůže, látky a porézních materiálů. Vynikající například pro…
Pattex 100%, 50 g
od 110 Kč
2 200 Kč/kg- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 50 ml
- 0,05 kg
Univerzální lepidlo Pattex 100% je skvělým pomocníkem pro každou domácnost. Svými profesionálními vlastnostmi – vysokou konečnou pevností, flexibilitou a vynikající odolností spoje – se řadí…
Den Braven Styro LT 10 kg
od 637 Kč
64 Kč/kg- Na polystyren
- 10 kg
Den Braven Styro LT 10 kg slouží k provádění hydroizolace podzemních částí staveb proti vodě. Používá se také na XPS tepelné izolace, minerální vaty, vaty na bázi dřeva, betony nebo bitumenové…
Ceys 505181 30 ml
od 104 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 30 ml
Plastikceys je svářecí lepidlo vhodné pro vytváření definitivních spojů u tvrdých plastů. Je rychlé, transparentní a odolné vodě. Díky svým tixotropním vlastnostem má vyplňující schopnosti. …
Den Braven 50906BD 3 kg
od 197 Kč
66 Kč/kg- Disperzní
- Na polystyren
- V kbelíku
- Interiér
- 3 kg
Lepidlo je určeno pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností - vzniklých…
Druchema Dispercoll D3 s aplikátorem 500 g
od 115 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Interiér/exteriér
Disperzní lepidlo Dispercoll D3 500g s aplikátorem je jednosložkové lepidlo na dřevo s univerzálním použitím ve třídě odolnosti D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou). Vytváří elastické spoje…
Soudal 67A vodostálé 750 g
od 180 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V tubě
Soudal 67A vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Konstrukční lepení dřevěných prvků ve stavebnictví a…
Den Braven 50101RL 310 ml
od 72 Kč
- Disperzní
- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- V tubě
- Interiér
Lepidlo se snadno aplikuje. Neobsahuje rozpouštědla. Má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je přetíratelné. Lepidlo vytváří trvale pevný, …
Ponal super D3, 5 kg
od 770 Kč
154 Kč/kg- Disperzní
- Na dřevo
- V kbelíku
- 5 kg
Vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo. Montážní lepení venkovní i vnitřní, např. okna a dveře. Laminování okenních rámů. Lepení velkých ploch, např. lepení desky HPL k dřevotřísce na okenních…
Rakoll GXL 4 5 kg
od 918 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
Rakoll GXL 4 je PVAc lepidlo s vynikající voděodolností. Jednosložkový rychle vytvrzující krátký lisovací čas, dobré spojení u těžko lepitelných dřevin.
Den Braven 50904BD 1 kg
od 97 Kč
- Na polystyren
- 1 kg
Den Braven 50904BD slouží pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností -…
Metylan Normal lepidlo na papírové tapety 125 g
od 143 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na tapety
- V tubě
- Interiér
Vysoká lepící síla, možnost korekce tapety i navzdory vysoké počáteční přilnavosti, jednoduchá příprava, odolnost proti kolísání teploty, vápna a cementu. Stěny a stropy důkladně očistit. Tapety…
Den Braven Woodfix D2 500 g
od 99 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Jednosložkové disperzní lepidlo s rychlou vazbou, upravené speciálními přísadami. Lepidlo je na bázi vinylacetátového kopolymeru (PVAC) s charakteristickou vůní.
Pattex Wood Express, 250 g
od 119 Kč
476 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- 0,25 kg
Pattex Wood Express je lepidlo k rychlému lepení dřeva, laminátů a dalších materiálů. Již po 5 minutách vytváří pevný spoj, neobsahuje rozpouštědla.
Ceys Professional D2D3 250 g
od 135 Kč
540 Kč/kg- Na dřevo
- V tubě
- 0,25 kg
Lepidlo na dřevo s přírodními vlákny, díky kterým dosahuje maximální výsledné odolnosti až 170 kg/cm². Po zaschnutí má vzhled dřeva. Speciální lepidlo pro lepení všech druhů dřeva, aglomerátů, …
Druchema Dispercoll D2 s aplikátorem 500 g
od 113 Kč
226 Kč/kg- Disperzní
- Na dřevo
- V tubě
- 0,5 kg
Disperzní lepidlo Dispercoll D2 500g s aplikátorem je jednosložkové lepidlo na dřevo s univerzálním použitím ve třídě odolnosti D2 (interiér). Vytváří elastické spoje s vysokou pevností. Lepidlo…
Pufas Euro 3000 Vlies 200 g
od 86 Kč
430 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Na tapety
- Interiér
- 0,2 kg
Rychlá a jednoduchá příprava, dobrá lepivost a vydatnost! Vliesové tapety jsou později za sucha beze zbytku odstranitelné. Při lepení umožňuje manipulovat s tapetou.
Den Braven Woodfix D3 5 kg
od 699 Kč
140 Kč/kg- Na dřevo
- Tekuté
- 5 kg
Lepidlo je na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní. Lepidlo je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Po vytvrzení je transparentní. Splňuje podmínky pro…
Druchema Kanagom lepidlo na sklo 40 g
od 48 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na sklo
- V tubě
- Interiér
Lepidlo Kanagom na sklo je určeno pro rychlé a spolehlivé opravy skla, porcelánu a keramiky, které nepřicházejí do kontaktu s potravinami. Jedná se o vodostálé lepidlo založené na acetonové…
Ponal Super 3 D3, 550 g
od 195 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V tubě
Výrobce: Ponal Popis produktu: Ponal Super 3 D3 je jednosložkové lepidlo na dřevo, které splňuje normu DIN EN 204/D3. Toto lepidlo je vhodné pro použití v interiérech i exteriérech, kde je…
Den Braven 50408RL šedé 310 ml
od 78 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na polystyren
- Interiér
- 310 ml
Den Braven 50408RL je montážní lepidlo určené pro široké spektrum využití při lepení různých materiálů. Balení lepidla je v kartuši o objemu 310 ml, což je praktické pro snadnou aplikaci a…
Soudal 67A vodostálé 250 g
od 115 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Soudal 67A je vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Je vhodné pro konstrukční lepení dřevěných prvků ve…
Pattex Super 3, 250 g
od 119 Kč
476 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- 0,25 kg
Pattex Super 3 je jednosložkové vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo na bázi polyvinilacetátu.
Ceys Kristal 3g
od 107 Kč
- Voděodolné
- Na sklo
- V tubě
- 0 kg
Kristal ceys je rychlé lepidlo na lepení skla mezi sebou nebo s jinými pevnými materiály. Lepí velmi rychle a neviditelně pomocí slunečního záření (ultrafialového záření). Odolává vodě, čisticím…
Pattex Fix Decor 380 g
od 81 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér
Disperzní lepidlo určené pro univerzální použití v interiérech je vhodné k fixaci dekoračních prvků a lehkých materiálů. Dodává se v kartuši o objemu 380 gramů, která je z 80 % vyrobena z…
Pattex Wood Express, 750 g
od 215 Kč
- Na dřevo
Rychle tvrdnoucí lepidlo Pattex Wood Expres již po 5 minutách vytváří pevný spoj všech druhů dřeva, laminátů a dalších materiálů.
Metylan Direct, 200 g
od 243 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na tapety
- Tekuté
- Interiér
Lepidlo Henkel Metylan Direct je ideální pro lepení tvarově stabilních tapet z netkaných textilií. Lze nanášet válečkováním přímo na stěnu. Má vysokou počáteční přilnavost s dobrou možností…
Dispercoll D2 1 kg
od 213 Kč
- Na dřevo
- 1 kg
Polyvinylacetátové disperzní lepidlo na dřevo, umožňuje vodovzdorné lepení dle třídy D2. Je vhodné k lepení měkkého i tvrdého dřeva. Používá se pro lepení spárovek, spojení čep - dlab, montážní…
Titebond Extend 123-9104 473 ml
od 236 Kč
- Disperzní
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
- 473 ml
Titebond Extend 123-9104 je disperzní lepidlo na dřevo s prodlouženou dobou montáže. Používá se v interiérech, zvláště v exponovaných částech, které jsou vystaveny vyšším teplotám jako kuchyňské…
Den Braven Duvilax LS - 50 5 kg
od 586 Kč
117 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V kbelíku
- 5 kg
Duvilax LS - 50 se používá se hlavně na lepení dřeva, částí nábytku, dětských hraček, předmětů používaných při přípravě a podávání potravin a podobně. Dále lepí papír, kartón, textil, korek, …
Titebond Quick & Thick lepidlo na dřevo 237 ml
od 132 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
Titebond Quick & Thick je disperzní lepidlo vyrobené pro rychlé a kvalitní lepení různých materiálů. Toto lepidlo je určeno především pro použití v interiérech a je zvláště vhodné pro domácí a…
Den Braven Duvilax LS - 50 1 kg
od 179 Kč
- Disperzní
- Na dřevo
- 1 kg
Používá se hlavně na lepení dřeva, částí nábytku, dětských hraček, předmětů pužívaných při přípravě a podávání potravin a podobně. Dále lepí papír, kartón, textil, korek, pěnový polystyrén a…
Soudal 64A 250 g
od 99 Kč
396 Kč/kg- Na dřevo
- V tubě
- 0,25 kg
Vysoce kvalitní rychleschnoucí disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí průhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Určeno je pro lepení…
Den Braven CL 7300, 1 kg
od 83 Kč
- Disperzní
- Na PVC
- V kbelíku
- Interiér
- 1 kg
Den Braven CL 7300 je průmyslové lepidlo na bázi disperze, které neobsahuje rozpouštědla. Toto lepidlo je určeno pro vytváření trvale pevného a elastického spoje. Díky své snadné použitelnosti a…
Pattex Wood Standard, 250 g
od 95 Kč
380 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- 0,25 kg
Pattex Wood Standard je disperzní lepidlo na bázi vody vhodné k lepení všech druhů dřeva, včetně tvrdého dřeva, kůže, papíru, lepenky, textilu a polystyrenu. K lepení čepových a kolíkových…
Soudal 24A, 5 kg
od 409 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V tubě
- Interiér
Speciální vysoce kvalitní, ihned použitelné lepidlo, určené k lepení dlaždic a ostatních obkladových prvků na veškeré i netradiční podklady. Vysoce flexibilní, vhodné na podklad, který…
Druchema Dispercoll D2 500 g
od 117 Kč
234 Kč/kg- Na dřevo
- Tekuté
- 0,5 kg
Dispercoll D2 je univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Lepidlo je určeno pro využití v obalové technice, …
Metylan Special 1000-05 200 g
od 199 Kč
995 Kč/kg- Voděodolné
- Na tapety
- 0,2 kg
Produktu je určený na lepení těžkých papírových tapet, strukturovaných, textilních tapet a tapet z přírodních vláken. Je vhodný i pro alergiky. Má protiplísňovou složku. Nabízí velmi vysokou…
Ceys 505241 6 g
od 159 Kč
15 900 Kč/kg- V tubě
- 0,01 kg
Lepidlo na upevňování šroubů je vhodné pro použití v domácnosti i v průmyslu (upevňování šroubů a matic hraček, kol, aut, motorek, sekaček, ramének brýlí, nářadí, kuchyňských poliček atd.). …
Soudal 62A lepidlo na dřevo 750 g
od 134 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, dřevotřísky, …
