Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Disperzní a dvousložková průmyslová lepidla

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Ponal super D3

Ponal super D3, 5 kg

25

od 770 Kč

154 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 5 kg

Vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo. Montážní lepení venkovní i vnitřní, např. okna a dveře. Laminování okenních rámů. Lepení velkých ploch, např. lepení desky HPL k dřevotřísce na okenních…

od 770 Kč

od 154 Kč/kg

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Thomsit K 188 E 5 kg

Thomsit K 188 E 5 kg

od 356 Kč

  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Thomsit K 188 E je bezrozpouštědlové, vysoce kvalitní, velmi pevně lepicí disperzní lepidlo pro lepení homogenních a heterogenních PVC krytin v pásech a dílcích, jakož i polyolefinových krytin. …

od 356 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Super Wood

Bison Super Wood, 75 g

1

od 67 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • Interiér

Lepidlo Bison Super Wood je pevné a vodovzdorné lepidlo na dřevo. Jedná se o lepidlo na bázi PVAc, které je vhodné zejména pro aplikace vyžadující vysokou odolnost proti vlhkosti, například v…

od 67 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kleiberit Klebit 303

Kleiberit Klebit 303, 500 g

2

od 135 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na dřevo
  • V tubě

Kleiberit 303 je disperzní lepidlo s aplikátorem. Používá se k lepení oken a dveří, dřevěných materiálů, lamel, tvrdých a exotických dřevin, schodišť apod. Disponuje třídou odolnosti D3.

od 135 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Rakoll Rakoll Eco D3 30 kg

Rakoll Rakoll Eco D3 30 kg

8

od 3 751 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Rakoll Rakoll Eco D3 je disperzní lepidlo s dobrou vodoodolností, které při jednosložkovém zpracování splňuje požadavky skupiny D3.

od 3 751 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo RAKOLL GXL3 disperzní lepidlo 1 kg

RAKOLL GXL3 disperzní lepidlo 1 kg

14

od 169 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

RAKOLL GXL3 je lepidlo s dobrou voděodolností, velmi rychle vytvrzuje. Vytvrzená spára se vyznačuje dobrou odolností vůči zvýšené teplotě.

od 169 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Wood Super 3

Pattex Wood Super 3, 750 g

2

od 235 Kč

313 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • 0,75 kg

Vodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných materiálů, které jsou vystaveny vyšší vlhkosti nebo krátkodobému působení vody. Vhodné pro montážní lepení oken, dveří a schodů, ale i…

od 235 Kč

od 313 Kč/kg

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Tekutá lepenka, 14 kg

Tekutá lepenka, 14 kg

  • Voděodolné
  • Disperzní
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • Dvousložkové
  • 14 kg

Tekutá lepenka, 14 kg…

Doprava zdarma
Osobní odběr zdarma
1 474 Kč
105 Kč/kg

Stavebniny-levne.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo SCHÖNOX iFIX set 7,8kg

SCHÖNOX iFIX set 7,8kg

  • Voděodolné
  • Disperzní
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • Dvousložkové
  • 8,3 kg

POPIS 2komponentní lepidlo aplikovatelné válečkem pro vodonepropustné lepení hydroizolačního pásu pro přemosťování trhlin…

od 2 601 Kč
od 313 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie