Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Voděodolná průmyslová lepidla v plechovce
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Pattex Chemoprén Extrém, 300 ml
od 136 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 300 ml
Specialní kontaktní lepidlo pro extrémně namáhané spoje s vyšší odolností. Bez obsahu toluenu, odolává vodě a teplotě do +110°C, odolává dlouhotrvajícímu ohýbání. Je vhodné k lepení kůže, gumy, …
Patexx Chemoprén univerzál, 800 ml
od 287 Kč
- Univerzální
- 800 ml
Patexx Chemoprén univerzál slouží na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např.: dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnoho další. Na…
BOLL Vysokoteplotní silikon 0070105 černý 290 ml
od 173 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na kov
- V plechovce
- Interiér/exteriér
BOLL 0070105 je jednosložková silikonová hmota odolná vůči teplotám do 350°C s vysokým stupněm elasticity. Používá se na místech obzvláště vystavených působení vysokých teplot, jako jsou…
Soudal Pro 45P, 750 g
od 291 Kč
388 Kč/kg- Na dřevo
- 0,75 kg
Soudal Pro 45P je velmi rychle schnoucí polyuretanové lepidlo s velmi vysokou lepicí silou a vynikající vodovzdorností D4 (ČSN EN 204). V průběhu vytvrzování napěňuje, doba stlačení lepených…
Pattex Super 3, 250 g
od 119 Kč
476 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- 0,25 kg
Pattex Super 3 je jednosložkové vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo na bázi polyvinilacetátu.
Tytan Professional Styro 753 E/B1, 750 ml
od 185 Kč
- Voděodolné
- Na polystyren
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 750 ml
Tytan Professional je profesionální PU lepidlo určené k upevňování fasádních, tepelně izolačních desek z pěnového polystyrénu. Styro753 je rovněž ideální pro vyplňování mezer mezi izolačními…
Kittfort Epoxy 1200 epoxidová pryskyřice, 600 g
od 399 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
Epoxidová pryskyřice Kittfort Epoxy 1200 Epoxidová pryskyřice Kittfort Epoxy 1200 o objemu 600 g je určena pro přípravu lepicích tmelů, stěrkových hmot nebo jiných lepicích kompozic. Tento…
Oase 36862 1 l
od 1 135 Kč
- Voděodolné
- Na PVC
- V plechovce
- Exteriér
- 1000 ml
Lepidlo na PVC fólie, je speciálně určeno pro zahradní jezírkové fólie OASE AlfaFol z PVC. Vysoce kvalitní lepidlo na fólie zajišťuje bezpečné propojení a upevnění fóliových vrstev.
Soudal Univerzální kontaktní lepidlo, 350 g
od 140 Kč
400 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 0,35 kg
Všestranně použitelné kontaktní lepidlo je určené pro lepení savých i nesavých materiálů. Vyznačuje se vysokou pevností spoje. Je rychleschnoucí, vhodné k profesionálnímu využití.
Pattex Wood Express, 750 g
od 215 Kč
- Na dřevo
Rychle tvrdnoucí lepidlo Pattex Wood Expres již po 5 minutách vytváří pevný spoj všech druhů dřeva, laminátů a dalších materiálů.
Pattex Chemoprén Univerzál, 5 l
od 1 195 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
Pattex Chemoprén Univerzál na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např. dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnoho dalších. Porézní…
Tangit PVC-U, 250 g
od 221 Kč
886 Kč/kg- Voděodolné
- Na PVC
- V plechovce
- 250 ml
- 0,25 kg
Tangit PVC-U 182753 je průmyslové lepidlo určené pro lepení termoplastových tlakových potrubních systémů z tvrzeného PVC, jako je potrubí pro pitnou vodu a plyn, a také pro netlakové potrubní…
Oase 36862 250 ml
od 422 Kč
2 110 Kč/kg- Na PVC
- V plechovce
- 250 ml
- 0,2 kg
OASE PVC fóliové lepidlo je vhodné speciálně pro lepení a opravy jezírkových fólií. Vysoce kvalitní fóliové lepidlo zajistí bezpečné spojení a zpevnění trhlin ve fólii, fóliových vrstev. Lepidlo…
Teroson SB 2444, 340 g
od 390 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
Teroson SB 2444 je kontaktní lepidlo na bázi polychloroprenu, které je určeno pro lepení pryžových profilů a podložek. Toto lepidlo se vyznačuje vysokou počáteční pevností a soudržností spoje, …
Ceresit Chemoprén CH 50 1 l
od 241 Kč
- Na parkety
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 1000 ml
Thomsit Chemoprén na podlahy. Oblast použití Vysoce kvalitní, mimořádně pevné kontaktní lepidlo, obsahující rozpouštědla. Vhodné pro lepení a podlepování PVC krytin v pásech a dílcích, …
Pattex Chemoprén Extrém Profi 4,5 l
od 1 339 Kč
- Univerzální
- 4500 ml
K lepení pro extrémě zatěžované spoje. K lepení dřevěných materiálů k deskám HPL, např. Resopal, Formica, atd., ke gumě, kůži, plst, tvrzené PVC, pružné pěnové materiály, kov, atd. K pokládání…
Teroson UP 130 chemický kov 321 g
od 434 Kč
1 357 Kč/kg- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
- 0,32 kg
Teroson UP 130 je chemický kov, který slouží jako univerzální pasta na opravy. Může se pochlubit velmi dobrou odolností vůči vodě, slané vodě, oleji, palivům, většině slabých kyselin a dalším…
Heissner lepidlo na PVC fólie 600 g
od 829 Kč
1 091 Kč/kg- V plechovce
- 0,76 kg
Lepidlo na PVC fólie prostředek pro zvláště kvalitní spojení PVC fólií. Ideální pro zvětšení rybníčku nebo pro spojení potůčku· Dodávané v nerez plechovkách.
Thomsit Chemopren Ceresit CH50, 500 ml
od 178 Kč
- Voděodolné
- Na PVC
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 500 ml
Název produktu: Thomsit Chemopren Ceresit CH50 Výrobce: Ceresit Popis produktu: Chemopren na podlahy Ceresit CH 50 je kontaktní rozpouštědlové lepidlo určené pro celoplošné lepení, podlepování…
Technicqll Hliníková epoxidová pasta 80 g
od 210 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- V plechovce
Hliníková epoxidová pasta je dvousložkové lepidlo určené pro opravy a zpevnění kovových povrchů, zejména slitin hliníku, litiny, oceli a neželezných kovů. Obsahuje skleněná vlákna, která zvyšují…
Den Braven Thermo Kleber Roof Winter 40350RF 750 ml
od 153 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na polystyren
- Interiér/exteriér
- 750 ml
Lepidlo určené pro lepení lehkých tepelně izolačních materiálů z expandovaného a extrudovaného polystyrenu, stejně jako PUR panelů, je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo. …
Den Braven Fixpren UNI 50 Plus, 3,6 kg
od 809 Kč
225 Kč/kg- 3,6 kg
Fixpren UNI 50 Plus je lepidlo určené pro lepení plstě, gumy, pryže, kůže, usní, plastu, dřeva, korku, betonu, keramických dlaždic. Dále pak k lepení střešních gumových hydroizolačních fólií na…
Pattex Chemopren Univerzál 10 l
od 2 365 Kč
237 Kč/kg- Univerzální
- 10 kg
Chemoprén Univerzál je univerzální kontaktní lepidlo na různé materiály, savé i nesavé. Objem lepidla v nádobě je 10 l.
X-treme Fix Outdoor Expedition lepidlo 500 g
od 169 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
X-treme Fix je kvalitní univerzální lepidlo na bázi polyuretanu. Přednosti lepidla spočívají v použitelnosti pro širokou škálu materiálů, v jeho snadné aplikaci a ve vynikajících parametrech…
Ceresit CT 84 Express Graphite 850 ml
od 191 Kč
225 Kč/kg- Voděodolné
- Na polystyren
- Interiér/exteriér
- 850 ml
- 0,85 kg
Název: Ceresit CT 84 Express Graphite 850 ml Výrobce: Ceresit Ceresit CT 84 Express Graphite je nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, které se zaměřuje na specifické potřeby při lepení…
Sika Sikadur 31 Plus AB 1,2 kg
od 495 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
Sika Sikadur 31 Plus AB, 1,2 kg, je dvousložkové strukturální epoxidové lepidlo známé svou nízkou emisí těkavých organických látek a odolností proti vlhkosti. Toto lepidlo, vyráběné firmou Sika, …
Pattex Chemoprén Extrém Profi 1 l
od 407 Kč
- Univerzální
- 1000 ml
Pattex Chemoprén Extrém Profi je speciální kontaktní lepidlo pro extrémně namáhané spoje s vyšší odolností. Je určeno na kontaktní lepení s velmi vysokou pevností. Zvláště na lepení kůže, dřeva, …
Thomsit Chemopren Ceresit CH50 10 l
od 2 965 Kč
297 Kč/kg- Na parkety
- V plechovce
- 10000 ml
- 10 kg
Vysoce kvalitní, mimořádně pevné kontaktní lepidlo obsahuje rozpouštědla. Vhodné pro lepení a podlepování PVC krytin v pásech a dílcích, kaučukových/pryžových krytin s hladkou, broušenou zadní…
Illbruck CT113 ME220 a ME210
od 1 630 Kč
347 Kč/kg- Voděodolné
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 4,7 kg
Kontaktní fasádní lepidlo illbruck illbruck CT113 kontaktní fasádní lepidlo je speciální lepidlo určené pro kontaktní lepení fólií illbruck ME220 a illbruck ME210 zejména ve fasádních aplikacích…
Pattex Chemoprén Univerzál Profi 1 l
od 353 Kč
337 Kč/kg- Univerzální
- V plechovce
- 1000 ml
- 1,05 kg
Lepidlo Chemoprén Univerzál Profi je kontaktní lepidlo určené k lepení různých savých i nesavých materiálů jako je dřevo, plasty, kůže, guma, plech, sklo atd. Lepidlo před použitím promíchejte, …
Soudal Univerzální kontaktní lepidlo, 3,6 kg
od 1 075 Kč
299 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 3,6 kg
Všestranně použitelné kontaktní lepidlo je určené pro lepení savých i nesavých materiálů. Vyznačuje se vysokou pevností spoje. Je rychleschnoucí, vhodné k profesionálnímu využití.
Pattex Chemopren Univerzal 4,5 l
od 1 513 Kč
- Univerzální
- 4500 ml
Chemopren Univerzal je kontaktní lepidlo na benzínovém základě. Je určeno pro kombinované lepení. Lepí mnoho materiálů jako např. guma, kůže, dřevo, korek, karton, plsť, tvrzené PVC, kov a mnoho…
Stachema Unilep LA univerzální lepidlo 500 ml
od 222 Kč
- PVA
- Voděodolné
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
Stachema Unilep LA je lepidlo na bázi roztoku polyvinylacetátu v organických rozpouštědlech. Používá se zejména pro lepení pěnového nebo kompaktního polystyrenu a při výrobě textilní galanterie…
3M 1300L TF Scotch-Weld 1 l
od 1 155 Kč
- Voděodolné
- V plechovce
- 1000 ml
Lepidlo 3M 1300L TF Scotch-Weld. Je vhodné na lepení na neoprenových, SBR, butylových a jiných druhů pryže na různé další materiály. Vynikající odolnost vůči vlhkosti a vysokým teplotám až do…
Uhu Power Transparent, 670 g
od 419 Kč
625 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 0,67 kg
Univerzální čiré lepidlo nové generace s vysokou pevností vyvinuté pro lepení všech slepitelných materiálů. Toto polyuretanové lepidlo je svými vlastnostmi a oblastmi použití převratnou změnou…
Petec Kontaktní lepidlo univerzální 350 ml
od 368 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 350 ml
Kontaktní lepidlo Petec je určeno pro lepení dřeva, gumy, kůže, korku, plstě, tvrdého PVC, pěnových hmot, butylkaučuku, keramiky, kovů apod. Lepidlo se přesně a čistě natírá štětcem. Lepidlo je…
Pattex Wood Standard, 750 g
od 179 Kč
239 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- 0,75 kg
Pattex Wood Standard je disperzní lepidlo na bázi vody vhodné k lepení všech druhů dřeva, včetně tvrdého dřeva, kůže, papíru, lepenky, textilu a polystyrenu. K lepení čepových a kolíkových…
Titebond Original D2, 3,78 litrů
od 814 Kč
- Disperzní
- Na dřevo
- Interiér
- 3780 ml
Vysokopevnostní disperzní lepidlo pro použití pouze v interiéru. Rychle zasychá, spoj je silnější než pevnost dřeva. Má vynikající odolnost proti většině rozpouštědel.
Petec Lepidlo na gumové profily 350 ml
od 444 Kč
- Na PVC
- V plechovce
- 350 ml
Lepidlo Petec je určeno pro vnitřní i vnější lepení gumy, gumových profilů, pěnové gumy, kůže, plátna, plsti, tvrdého PVC, butylkaučuku a to i ve spojení s ocelí, hliníkem, dřevem a cementovými…
Den Braven Epoxin F5000 RAL 1015 slonová kost světlá, 5+1 kg
od 1 990 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
Výrobce: Den Braven Druh lepidla: Epoxidové Hmotnost: 6,0 kg Den Braven Epoxin F5000 je dvousložkové epoxidové lepidlo určené k aplikaci formou nátěru či stěrky. Toto lepidlo je pigmentované…
Soudal 1330600, 15 kg
od 3 399 Kč
227 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 15 kg
Soudal 1330600 má rychlé zasychání a vytvrzování. Po vytvrzení je odolné vůči povětrnostním vlivům. Vytváří elastický spoj po celou dobu životnosti a proto je velmi vhodné i pro lepení pružných…

Debbex EPOXIN F5000 - 6 kg dopravní bílá RAL 9016, sada plechovek
- Voděodolné
- Epoxidové
- V plechovce
- Interiér
- Dvousložkové
- 6 ml
Debbex EPOXIN F5000 - 6 kg, RAL 9016 dopravní bíláDebbex EPOXIN F5000 je dvousložková pigmentovaná nátěrová hmota na…
v 5 obchodech

Festool PU NAT-KA 65/4 578529 přírodní polyuretanové lepidlo v plechovce
- Voděodolné
- V plechovce
Univerzální lepidlo pro neviditelné přechody. Polyuretanové lepidlo pro vodovzdorné a žáruvzdorné lepení, např. u…
v 5 obchodech

Ponal express 550g
- Voděodolné
- Disperzní
- V plechovce
- Interiér
- 0,55 kg
Rychlé disperzní lepidlo pro povrchové lepení za tepla i za studena EN 204 D2 (Nové balení, původní označení bylo IDH:…
Dřevoobchod Doležal

Lepidlo PVC Griffon WDF-05, dóza se štetcem 250 ml
- Voděodolné
- V plechovce
- Na PVC
- 0,3 kg
- 250 ml
Extrémně rychle tuhnoucí, thixotropní modré PVC lepidlo pro tuhé i volné spoje, vhodné pro trubky, zásuvky, tvarovky a…
v 3 obchodech

Henkel Lepidlo na dřevo 750g D3 voděodolné PATTEX SUPER 3
- 0,82 kg
- 1693,44 ml
- Voděodolné
- V plechovce
- Na dřevo
Jednosložkové vodovzdorné lepidlo na dřevo – EN DIN 204 – D3PoužitíVodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných…
v 12 obchodech

Tangit PVC-U se štětcem, 500g
- 0,5 kg
- Voděodolné
- V plechovce
- Na PVC
TANGIT PVC-U je specializované lepidlo pro spojování potrubních systémů z tvrzeného PVC. Je ideální volbou pro montáže,…
v 10 obchodech

Molykote CU-7439 Plus - 500g
- Voděodolné
- V plechovce
- Na kov
- 0,5 kg
- Interiér/exteriér
Měděná pasta pro díly vystavené vysokým teplotám, vysokému tlaku a působení koroze.…
v 2 obchodech