Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Dvousložková průmyslová lepidla v plechovce
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Epolex Polyester 109 + iniciátor 500 g
od 214 Kč
428 Kč/kg- Dvousložkové
- 0,5 kg
Epolex Polyester 109 a iniciátor se používají k výrobě technického laminátu, opravám laminovaných předmětů (např. lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů) a k výrobě deskových konglomerátů…
Kittfort Epoxy 1200 epoxidová pryskyřice, 400 g
279 Kč
698 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
- 0,4 kg
Kittfort Epoxy 1200 je univerzální dvousložková epoxidová pryskyřice je ideálním řešením pro přípravu lepících kompozic, stěrkových hmot a tmelů. Je určena k lepení různých materiálů, jako jsou…
Epolex 1200/371 + Epolex P11 tužidlo 1 kg
od 595 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- 1 kg
Epoxidová pryskyřice 1200/371 a tvrdidlo P11 Epolex k přípravě lepicích kompozic, stěrkových hmot a tmelu k lepení kovu, skla, keramiky, porcelánu, dřeva, betonu apod. Před aplikací nesmí být…
Epolex Epoxidová pryskyřice 1200/371 + tužidlo Epolex P11 500 g
od 334 Kč
668 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- 0,5 kg
Epoxidová pryskyřice 1200/371 + tužidlo Epolex P11 je vyráběna společností Epolex a její hmotnost činí 0,5 kilogramu. Jedná se o univerzální barvu, která je vhodná pro široké spektrum…
Teroson UP 130 chemický kov 321 g
od 434 Kč
1 357 Kč/kg- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
- 0,32 kg
Teroson UP 130 je chemický kov, který slouží jako univerzální pasta na opravy. Může se pochlubit velmi dobrou odolností vůči vodě, slané vodě, oleji, palivům, většině slabých kyselin a dalším…
Technicqll Hliníková epoxidová pasta 80 g
od 210 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- V plechovce
Hliníková epoxidová pasta je dvousložkové lepidlo určené pro opravy a zpevnění kovových povrchů, zejména slitin hliníku, litiny, oceli a neželezných kovů. Obsahuje skleněná vlákna, která zvyšují…
X-treme Fix Outdoor Expedition lepidlo 500 g
od 169 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
X-treme Fix je kvalitní univerzální lepidlo na bázi polyuretanu. Přednosti lepidla spočívají v použitelnosti pro širokou škálu materiálů, v jeho snadné aplikaci a ve vynikajících parametrech…
Sika Sikadur 31 Plus AB 1,2 kg
od 495 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
Sika Sikadur 31 Plus AB, 1,2 kg, je dvousložkové strukturální epoxidové lepidlo známé svou nízkou emisí těkavých organických látek a odolností proti vlhkosti. Toto lepidlo, vyráběné firmou Sika, …
Stachema Unilep D418 500 ml
178 Kč
- Univerzální
- V plechovce
- 500 ml
Unilep D418 se používá v obuvnictví (lepení PVC nebo kůže k pryži, PVC a TPE), pro lepení koženky a kůže nebo textilií na savé i nesavé povrchy (čalounění, autočalounění, lepení a opravy…
SpofaDental Dentacryl technický, 1 kg
712 Kč
593 Kč/kg- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
- 1,2 kg
Výrobce: SpofaDental SpofaDental Dentacryl technický je dvousložkový materiál složený z bezbarvého práškového komponentu a tekutiny Dentakryl Technický. Tento produkt je metylmetakrylátová…
Loctite PC 6315 6,46 kg
od 6 170 Kč
955 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- V plechovce
- Interiér
- 6,46 kg
Loctite PC 6315 je dvousložkový epoxid bez obsahu rozpouštědel Aplikuje se válečkem a vytváří extrémně odolný protiskluzový nátěr, který odolává i v náročném provozu vozidel po betonu, dřevu a…
Epoxy BSI Quik-Cure 128 g
358 Kč
2 754 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na dřevo
- V plechovce
- 0,13 kg
Epoxidové lepidlo určené pro rychlé a odolné spojení materiálů v náročných podmínkách, zejména tam, kde je vyžadována pružnost a odolnost vůči vibracím. Po vytvrzení dosahuje mírně pružné…
Den Braven Epoxin F5000 RAL 1015 slonová kost světlá, 5+1 kg
od 1 990 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
Výrobce: Den Braven Druh lepidla: Epoxidové Hmotnost: 6,0 kg Den Braven Epoxin F5000 je dvousložkové epoxidové lepidlo určené k aplikaci formou nátěru či stěrky. Toto lepidlo je pigmentované…
Satria Epoxy RG 5min 2x100 g
od 541 Kč
2 705 Kč/kg- Epoxidové
- 0,2 kg
Satria Epoxy RG je vysoce kvalitní 5-min dvousložkové epoxidové lepidlo s vysokou pevností pro všeobecné modelářské použití. Balení 2x100g.
Teroson MS9399, 400 ml
od 1 076 Kč
Teroson MS 9399 je dvousložkové lepidlo kartušového typu, které má vysokou počáteční pevnost. Dosáhne nelepivosti v krátké době. Není závislé na vzdušné vlhkosti.
Loctite 7218, 1 kg
od 2 385 Kč
- Epoxidové
- V plechovce
- 1 kg
Loctite 7218 je vynikající směs vysoce odolné epoxidové hmoty a keramiky. Je lehce roztíratelný, vysoce odolný vůči odírání a korozi hrubých částic. Jeho keramikou plněný obsah zajišťuje…
Loctite 9466, 400 ml
od 1 670 Kč
- Epoxidové
- 400 ml
Loctite 9466 poskytuje vynikající pevnost lepeného spoje na široké škále plastů a kovů. Typické aplikace zahrnují běžné průmyslové lepení, kde se požaduje prodloužená doba zpracovatelnosti pro…
Loctite 7117, 1 kg
od 2 847 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na kov
- V plechovce
- Interiér/exteriér
LOCTITE 7117 roztíratalná keramika je dvousložkový epoxidový nátěr, plněný keramikou, který neobsahuje rozpouštědla. Je určen k ochraně kovových povrchů proti abrazi a korozi. Používá se…
Loctite 9497, 400 ml
od 1 505 Kč
- 400 ml
Loctite 9497 je dvousložkové epoxidové lepidlo střední viskozity, které vytvrzuje při pokojové teplotě a lepí široké spektrum materiálů. Je proto vhodné jako lepidlo pro všeobecné lepení.
Loctite 9483, 400 ml
od 2 341 Kč
- Epoxidové
- 400 ml
Loctite 9483 je průzračný a tekutý epoxid pro lepení a zalévání.
Murexin EP70BM, 4,5 kg
od 2 587 Kč
575 Kč/kg- Epoxidové
- V plechovce
- 4,5 kg
Murexin EP70BM je univerzální bezředidlový neplněný systém epoxidové pryskyřice s tvrdidlem, transparentní. Vytvrzuje i ve velkých tloušťkách a je pak nárazuvzdorný a nevyvíjí pnutí vůči…

Debbex EPOXIN F5000 - 6 kg dopravní bílá RAL 9016, sada plechovek
- Voděodolné
- Epoxidové
- V plechovce
- Interiér
- Dvousložkové
- 6 ml
Debbex EPOXIN F5000 - 6 kg, RAL 9016 dopravní bíláDebbex EPOXIN F5000 je dvousložková pigmentovaná nátěrová hmota na…
v 5 obchodech

Belzona 1212 - 450 g
- Voděodolné
- Epoxidové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- Dvousložkové
- 0,45 kg
- V plechovce
Vysocepevnostní konstrukční lepidlo na bázi dvousložkové aktivní látky. Velkou výhodou Belzona 1212 lepidla je jeho možnost…
v 2 obchodech

Sikadur 30 6kg (AB)
- Epoxidové
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- Dvousložkové
- 6,72 kg
POPIS Sikadur®-30 je 2-komponentní tixotropní konstrukční lepidlo na bázi epoxidové pryskyřice, které lepí většinu…
v 2 obchodech

Alteco dvousložková epoxidová plastelína Epoxy Putty 30 min 100 g - 1Ks
- Voděodolné
- Epoxidové
- V plechovce
- Dvousložkové
- 0,1 kg
Dvousložková epoxidová plastelína patří k moderním materiálům, určeným nejen pro lepení, ale i tmelení tvrdých materiálů a…
Chirurgickaocel.com

Sika Sikaflex®-406 KC + Booster · PU tmel pro podlahové spáry · 406 KC - betonově…
- V plechovce
- Dvousložkové
- 10000 ml
Polyuretanový samonivelační boosterem urychlovaný vysoce výkonný tmel. Sikaflex®-406 KC je 1-komponentní samonivelační…
v 2 obchodech