Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Voděodolná průmyslová lepidla v kbelíku

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Den Braven 571044RL

Den Braven 571044RL

14

od 115 Kč

  • Na obklady a dlažby

Tenkovrstvá lepicí malta na bázi cementu určena pro lepení keramických obkladů a dlažby z přírodního i umělého kamene, desek nekonstantní tloušťky - např. lotto, k pokládání jemnozrnné kameniny…

od 115 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven DenBit Bond

Den Braven DenBit Bond, 5 kg

38

od 281 Kč

56 Kč/kg
  • Univerzální
  • 5 kg

Den Braven DenBit Bond je lepidlo určené na asfaltové pásy za studena. Bitumenová hmota s přídavkem chemických sloučenin vylepšujících přilnavost k různým podkladům a možnost použití u mírně…

od 281 Kč

od 56 Kč/kg

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Duo Flex L8600

Den Braven Duo Flex L8600, 5 kg

6

od 1 239 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Den Braven Duo Flex L8600 je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Ideální pro pokládání nových podlahových prvků na starou dlažbu, umělé mramory, potěry a mazaniny, kov, …

od 1 239 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Styro LT 10 kg

Den Braven Styro LT 10 kg

7

od 637 Kč

64 Kč/kg
  • Na polystyren
  • 10 kg

Den Braven Styro LT 10 kg slouží k provádění hydroizolace podzemních částí staveb proti vodě. Používá se také na XPS tepelné izolace, minerální vaty, vaty na bázi dřeva, betony nebo bitumenové…

od 637 Kč

od 64 Kč/kg

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50906BD 3 kg

Den Braven 50906BD 3 kg

29

od 197 Kč

66 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na polystyren
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 3 kg

Lepidlo je určeno pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností - vzniklých…

od 197 Kč

od 66 Kč/kg

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Quartz Profi 25 kg

Den Braven Quartz Profi 25 kg

14

od 139 Kč

  • Na obklady a dlažby

Den Braven Quartz Profi 25 kg je tenkovrstvá lepicí malta na bázi cementu určena pro lepení keramických obkladů a dlažby z přírodního kamene, desek nekonstantní tloušťky - např. lotto, k…

od 139 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Druchema Dispercoll D3 s aplikátorem 500 g

Druchema Dispercoll D3 s aplikátorem 500 g

6

od 115 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Interiér/exteriér

Disperzní lepidlo Dispercoll D3 500g s aplikátorem je jednosložkové lepidlo na dřevo s univerzálním použitím ve třídě odolnosti D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou). Vytváří elastické spoje…

od 115 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal super D3

Ponal super D3, 5 kg

25

od 770 Kč

154 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 5 kg

Vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo. Montážní lepení venkovní i vnitřní, např. okna a dveře. Laminování okenních rámů. Lepení velkých ploch, např. lepení desky HPL k dřevotřísce na okenních…

od 770 Kč

od 154 Kč/kg

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Rakoll GXL 4 5 kg

Rakoll GXL 4 5 kg

41

od 918 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Rakoll GXL 4 je PVAc lepidlo s vynikající voděodolností. Jednosložkový rychle vytvrzující krátký lisovací čas, dobré spojení u těžko lepitelných dřevin.

od 918 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50904BD 1 kg

Den Braven 50904BD 1 kg

23

od 97 Kč

  • Na polystyren
  • 1 kg

Den Braven 50904BD slouží pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností -…

od 97 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Baumit openContact 25 kg

Baumit openContact 25 kg

1

od 631 Kč

25 Kč/kg
  • Voděodolné
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Baumit openContact je vysoce paropropustná hmota na bázi cementu. Je určena pro lepení a stěrkování fasádních izolačních desek. Hmota je vodoodpudivá.

od 631 Kč

od 25 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pufas Euro 3000 Vlies 200 g

Pufas Euro 3000 Vlies 200 g

104

od 86 Kč

430 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na tapety
  • Interiér
  • 0,2 kg

Rychlá a jednoduchá příprava, dobrá lepivost a vydatnost! Vliesové tapety jsou později za sucha beze zbytku odstranitelné. Při lepení umožňuje manipulovat s tapetou.

od 86 Kč

od 430 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Knauf Flexkleber C2TE S1 25 kg

Knauf Flexkleber C2TE S1 25 kg

8

od 359 Kč

  • Sádrové
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Toto suché mrazuvzdorné cementové lepidlo se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí se hodí pro vnitřní i vnější použití. Lepidlo je zvláště pružné a používá se pro lepení všech…

od 359 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Versachem Plastic Welder 47809 25 ml

Versachem Plastic Welder 47809 25 ml

4

od 126 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • Interiér/exteriér

Versachem Plastic Welder DV478 je dvousložkové lepidlo určené pro lepení různých materiálů, jako jsou plasty, keramika, sklo a sklolamináty. Tento produkt je ideální pro použití v různých…

od 126 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Mapeguard WP Adhesive 6,65 kg

Mapei Mapeguard WP Adhesive 6,65 kg

od 1 134 Kč

171 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • 6,65 kg

**Mapei Mapeguard WP Adhesive 6,65 kg** Mapei Mapeguard WP Adhesive je dvousložkové rychleschnoucí pružné cementové lepidlo určené k lepení a těsnění přesahů MAPEGUARD WP 200 a příslušných…

od 1 134 Kč

od 171 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Baumit Baumacol FlexUni

Baumit Baumacol FlexUni, 25 kg

2

od 289 Kč

12 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Flexibilní lepicí malta třídy C2TE S1 na lepení keramických obkladů a dlažeb, mozaiky i prvků z přírodního kamene, kameniny, klinkerových pásků v exteriéru i interiéru. Vhodná i pro zvýšené…

od 289 Kč

od 12 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Duvilax LS - 50 5 kg

Den Braven Duvilax LS - 50 5 kg

14

od 586 Kč

117 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 5 kg

Duvilax LS - 50 se používá se hlavně na lepení dřeva, částí nábytku, dětských hraček, předmětů používaných při přípravě a podávání potravin a podobně. Dále lepí papír, kartón, textil, korek, …

od 586 Kč

od 117 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven CL 7300

Den Braven CL 7300, 1 kg

3

od 83 Kč

  • Disperzní
  • Na PVC
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 1 kg

Den Braven CL 7300 je průmyslové lepidlo na bázi disperze, které neobsahuje rozpouštědla. Toto lepidlo je určeno pro vytváření trvale pevného a elastického spoje. Díky své snadné použitelnosti a…

od 83 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Chemoprén Extrém Profi 4,5 l

Pattex Chemoprén Extrém Profi 4,5 l

1

od 1 339 Kč

  • Univerzální
  • 4500 ml

K lepení pro extrémě zatěžované spoje. K lepení dřevěných materiálů k deskám HPL, např. Resopal, Formica, atd., ke gumě, kůži, plst, tvrzené PVC, pružné pěnové materiály, kov, atd. K pokládání…

od 1 339 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Hybri Floor L8400 5 kg

Den Braven Hybri Floor L8400 5 kg

5

od 875 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Den Braven Hybri Floor L8400 je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Výhodou je vysoká přilnavost na dřevo, kov, dlažbu a beton na velké formáty. Zabezpečuje rovnou…

od 875 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Knauf Flexkleber Weiss 24581 bílé 5 kg

Knauf Flexkleber Weiss 24581 bílé 5 kg

1

od 215 Kč

43 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 5 kg

Knauf Flexkleber Weiss 24581 je bílé flexibilní lepidlo pro lepení skleněných obkladů, dlažby a ozdobných prvků, sklokeramiky, skleněných tvárnic, desek z přírodního a umělého kamene a mramoru. …

od 215 Kč

od 43 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Cemix 2230 Top 25 kg

Cemix 2230 Top 25 kg

od 290 Kč

12 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Lepící a stěrkovací tmel Cemix 2230 25 kg je určený pro lepení tepelně-izolačních desek a k vytváření základní výztužné vrstvy zateplovacích systémů. Samostatně je upotřebitelná pro vytváření…

od 290 Kč

od 12 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Metylan Special 1000-05 200 g

Metylan Special 1000-05 200 g

145

od 199 Kč

995 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na tapety
  • 0,2 kg

Produktu je určený na lepení těžkých papírových tapet, strukturovaných, textilních tapet a tapet z přírodních vláken. Je vhodný i pro alergiky. Má protiplísňovou složku. Nabízí velmi vysokou…

od 199 Kč

od 995 Kč/kg

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Cemix 2231 25 kg

Cemix 2231 25 kg

364 Kč

15 Kč/kg
  • Voděodolné
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Cemix 2231 25 kg - Lepicí a stěrková hmota Cemix 2231 je lepicí a stěrková hmota určená pro eliminaci zvýšených nároků na tepelnou roztažnost. Tato hmota je vyztužena vlákny a je vhodná pro…

364 Kč

15 Kč/kg

STAVMI - Profi hobby shop

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Stegu Powerelastik flexibilní disperzní lepidlo 5 kg

Stegu Powerelastik flexibilní disperzní lepidlo 5 kg

od 365 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Flexibilní disperzní lepidlo Stegu Powerelastik je předem namíchané elastické disperzní lepidlo, které je připraveno ihned k použití v tenké vrstvě 2 mm. Univerzální mrazuvzdorné lepidlo do…

od 365 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Dispercoll D2 5 kg

Dispercoll D2 5 kg

11

od 871 Kč

174 Kč/kg
  • Na dřevo
  • 5 kg

Polyvinylacetátové disperzní lepidlo na dřevo, umožňuje vodovzdorné lepení dle třídy D2. Je vhodné k lepeníměkkého i tvrdého dřeva. Používá se pro lepení spárovek, spojení čep - dlab, montážní…

od 871 Kč

od 174 Kč/kg

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Fix Extreme Total 440 g

Pattex Fix Extreme Total 440 g

od 183 Kč

416 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Interiér/exteriér
  • 0,44 kg

Pattex FIX Extreme Total je speciální flexibilní lepidlo pro savé i nesavé materiály pro lepení, vyplňování a utěsňování všech typů materiálů. Pattex FIX Extreme Total Vás nezklame v žádné…

od 183 Kč

od 416 Kč/kg

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Stegu Multielastik 15 kg

Stegu Multielastik 15 kg

3

od 561 Kč

37 Kč/kg
  • Univerzální
  • 15 kg

Lepidlo Multielastik je mrazuvzdorné práškové lepidlo šedé barvy, které je nutné namíchat s vodou. Univerzální lepidlo pro použití do interiéru a exteriéru je flexibilní s vysokou pevností…

od 561 Kč

od 37 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo RAKOLL GXL 3 5 kg

RAKOLL GXL 3 5 kg

od 519 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Lepidlo RAKOLL GLX 3 rychle vytvrzuje, zvláště za působení vyšší teploty. Lepidlo vytváří elastické spáry s vysokou pevností. Lepidlo je vhodné na plošné lepení dekorací, dýhování a lepení ve…

od 519 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit CM22

Ceresit CM22, 25 kg

4

od 789 Kč

32 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Lepicí malta Ceresit CM 22 je určena k lepení velkoformátové gresové dlažby, obkladů a dlažby z keramiky, jemné kameniny, desek z betonu a kamene (mimo mramoru) na stabilních i kritických…

od 789 Kč

od 32 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Chemopren Univerzál 10 l

Pattex Chemopren Univerzál 10 l

1

od 2 365 Kč

237 Kč/kg
  • Univerzální
  • 10 kg

Chemoprén Univerzál je univerzální kontaktní lepidlo na různé materiály, savé i nesavé. Objem lepidla v nádobě je 10 l.

od 2 365 Kč

od 237 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal Express D2 550 g

Ponal Express D2 550 g

od 176 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • Interiér

Ponal Express je bílé disperzní lepidlo na bázi polyvinylacetátu (PVAc), které je vhodné pro rychlé a spolehlivé lepení dřeva a dřevěných materiálů. Tento produkt je ideální pro truhláře, …

od 176 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Thomsit K 188 E 5 kg

Thomsit K 188 E 5 kg

356 Kč

  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Thomsit K 188 E je bezrozpouštědlové, vysoce kvalitní, velmi pevně lepicí disperzní lepidlo pro lepení homogenních a heterogenních PVC krytin v pásech a dílcích, jakož i polyolefinových krytin. …

356 Kč

Epodlahy s.r.o.

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 5 kg

Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 5 kg

4

od 494 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku

Truhlářské disperzní lepidlo D3 je montážní disperzní lepidlo bílé barvy na bázi polyvinylacetátu s odolností vůči vodě třídy D3 dle normy EN 204. Lepidlo Perdix 123 D3 je vhodné na lepení…

od 494 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Fast Flex C2FT 12 kg

Den Braven Fast Flex C2FT 12 kg

10

od 240 Kč

20 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 12 kg

Cementové lepidlo určeno k lepení všech typů obkladů (včetně velkoformátových), dlažeb a mozaik v interiérech i exteriérech, na podlahy a stěny z tradičních materiálů s cementovou omítkou, …

od 240 Kč

od 20 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo SikaBond T8 13,4 kg

SikaBond T8 13,4 kg

od 6 643 Kč

496 Kč/kg
  • Na obklady a dlažby
  • 13,4 kg

SikaBond T8 je vodotěsné lepidlo určené k celoplošnému lepení obkladů. Především je vhodné na staré obklady, beton, maltu a dřevo.

od 6 643 Kč

od 496 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Adesilex P10 25 kg

Mapei Adesilex P10 25 kg

od 1 153 Kč

46 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Lepidlo Mapei Adesilex P10 je navrženo pro lepení obkladů a dlažeb v různých prostředích, a to jak v interiérech, tak exteriérech. Je vhodné pro skleněné, keramické i mramorové mozaiky, které…

od 1 153 Kč

od 46 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Hybri Floor L8400 15 kg

Den Braven Hybri Floor L8400 15 kg

od 2 379 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Den Braven Hybri Floor je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Ideální pro pokládání nových podlahových prvků na starou dlažbu, umělé mramory, potěry a mazaniny, kov, dřevo…

od 2 379 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Metylan Special 327825 200 g

Metylan Special 327825 200 g

14

147 Kč

735 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na tapety
  • V kbelíku
  • 0,2 kg

Metylan Special 327825 200 g Lepidlo na tapety Metylan Special 327825 je určeno pro různé typy tapet, včetně papírových, vinylových, strukturovaných a tapet Rauhfaser. Toto lepidlo je vhodné…

147 Kč

735 Kč/kg

Allegro.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Titebond II Premium D3 Projug

Titebond II Premium D3 Projug, 8,12 l

od 1 676 Kč

  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 8120 ml

Titebond II Premium je vysokopevnostní voděodolné lepidlo, které splňuje  přísnou americkou normu ANSI Typ 2 specifikace pro odolnost proti vodě. Lepí všechny venkovní dřevěné konstrukce včetně…

od 1 676 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal Super D3

Ponal Super D3, 30 kg

13

od 3 327 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo. Montážní lepení venkovní i vnitřní, např. okna a dveře. Laminování okenních rámů. Lepení velkých ploch, např. lepení desky HPL k dřevotřísce na okenních…

od 3 327 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Rakoll Rakoll Eco D3 30 kg

Rakoll Rakoll Eco D3 30 kg

8

od 3 751 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Rakoll Rakoll Eco D3 je disperzní lepidlo s dobrou vodoodolností, které při jednosložkovém zpracování splňuje požadavky skupiny D3.

od 3 751 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Wood Super 3

Pattex Wood Super 3, 750 g

2

od 235 Kč

313 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • 0,75 kg

Vodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných materiálů, které jsou vystaveny vyšší vlhkosti nebo krátkodobému působení vody. Vhodné pro montážní lepení oken, dveří a schodů, ale i…

od 235 Kč

od 313 Kč/kg

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Stachema GC420 T5VUA 500 g

Stachema GC420 T5VUA 500 g

od 243 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Toto lepidlo je určeno pro lepení obtížně lepitelných truhlářských dílců, dřevěných rámů a lakovaných ploch, včetně povrchů upravených polyuretanovými nebo polyesterovými laky. Vhodné je i pro…

od 243 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Tangit PVC-U

Tangit PVC-U, 1 kg

40

od 600 Kč

  • Voděodolné
  • Na PVC
  • Interiér/exteriér
  • 1000 ml
  • 1 kg

Lepidlo pro spojování potrubních systémů z tvrzeného PVC je určeno pro vytváření pevných, těsných a odolných spojů v různých aplikacích. Vhodné je jak pro tlakové rozvody pitné vody, tak pro…

od 600 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kleiberit Klebit 314

Kleiberit Klebit 314, 4,5 kg

3

od 989 Kč

220 Kč/kg
  • 4,5 kg

Jedná se o jednosložkové disperzní lepidlo KLEBIT 314,0 (KLEIBERIT) na výrobu okenních hranolů, lepení spárovky a rohových spojů. Lepidlo má vysokou odolnost proti vodě podle DIN/EN 204. Je…

od 989 Kč

od 220 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Titebond III Ultimate D4 Projug

Titebond III Ultimate D4 Projug, 8,12 l

2

od 2 690 Kč

  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 8120 ml

Titebond III je extrémně voděodolné lepidlo pro vnitřní i venkovní použití, oceněné 1 místem srovnávacích testů amerického časopisu Fine Woodworking 2007. Bylo navrženo jako speciální lepidlo na…

od 2 690 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kleiberit Klebit 303

Kleiberit Klebit 303, 4,5 kg

2

od 745 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Průmyslové lepidlo určené pro náročné aplikace v oblasti zpracování dřeva nabízí spolehlivé spojení s vysokou odolností proti vlhkosti. Jedná se o disperzní lepidlo, které je vhodné pro…

od 745 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie