Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Dvousložková průmyslová lepidla v kartuši

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Den Braven 74073RL sada náhradních špiček 3 ks

Den Braven 74073RL sada náhradních špiček 3 ks

6

od 33 Kč

414 Kč/kg
  • Univerzální
  • 0,08 kg

Sada náhradních špiček. Pro opakované použití kartuše s chemickou kotvou. Po zatvrdnutí obou složek v aplikační trysce ji lehce vyměníte za novou. Balení obsahuje 3 ks.

od 33 Kč

od 414 Kč/kg

v 40 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Teroson PU 9225 SF 50 ml

Teroson PU 9225 SF 50 ml

od 390 Kč

3 545 Kč/kg
  • Dvousložkové
  • Na PVC
  • Kartuš
  • 50 ml
  • 0,11 kg

Teroson PU 9225 SF je dvousložkové polyurethanové lepidlo, které vytvrzuje při pokojové teplotě. Používá se v autoopravárenství pro opravu nárazníků, ozdob a jiných součástí z plastu PP, EPDM, …

od 390 Kč

od 3 545 Kč/kg

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Petec 98195 195 ml

Petec 98195 195 ml

od 1 287 Kč

  • Epoxidové
  • Kartuš
  • 195 ml

objem 195 ml Rozsah teploty do C 230 C Konkurenční objednací čísla: 98195 PETEC 98195 Lepidlo na karosérie PETEC Verbindungstechnik GmbH Petec 98195 je epoxidové lepidlo na karosérie. Objem…

od 1 287 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Petec Poxy 98425 24 ml

Petec Poxy 98425 24 ml

1

od 229 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • Kartuš

Dvoukomponentní epoxypryskyřičné lepidlo je určeno pro profesionální lepení řady materiálů. Dokonale lepí kovy, kámen, dřevo, sklo, keramiku a mnohé umělé hmoty/plasty univerzálně použitelné v…

od 229 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Teroson Terokal 5010 TR 175 ml

Teroson Terokal 5010 TR 175 ml

1

od 1 293 Kč

  • Dvousložkové
  • Kartuš
  • 175 ml

Teroson EP 5010 TR je dvousložková epoxidová pryskyřice plněná cínem pro opravy. Neobsahuje olovo. Vhodná pro vyplňování drsných či nerovných povrchů na externích automobilových dílech po…

od 1 293 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika AnchorFix 1 300 ml

Sika AnchorFix 1 300 ml

od 325 Kč

  • 300 ml

Sika AnchorFix 1 je rychle tuhnoucí 2-komponentní chemická kotva na bázi polyesterové pryskyřice. Vhodné pro závitové tyče, beton, šrouby apod. Balení obsahuje 300 ml.

od 325 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Lockfix GM 85 24 ml

Lockfix GM 85 24 ml

2

od 173 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na kov
  • Kartuš

Dvousložkový epoxidový tmel (tekutý kov) je určený na opravy prasklin, armatur, potrubí, čerpadel a stržených závitů. Používá se na ocel. Zachovává barvu kovu (má kovový vzhled), nemusí se…

od 173 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 9461

Loctite 9461, 50 ml

od 515 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Kartuš
  • 50 ml

Dvousložkové konstrukční epoxidové lepidlo Loctite EA 9461 slouží mimo jiné také k vyplnění spár. Představuje vynikající pevnost ve smyku, v loupání a dobře odolává tlaku. Navíc se snadno…

od 515 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Würth Replast ME 0893500051 50 ml

Würth Replast ME 0893500051 50 ml

od 408 Kč

  • Dvousložkové
  • Na PVC
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 50 ml

Průmyslové lepidlo určené pro lepení plastových materiálů je navrženo pro efektivní a trvalé spojení různých typů plastů. Jedná se o dvousložkové lepidlo, které vyžaduje smísení dvou komponentů…

od 408 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite HY4090

Loctite HY4090, 50 g

od 708 Kč

173 Kč/kg
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 4,09 kg

Loctite 4090 je dvousložkové lepidlo pro běžné lepení, které velmi rychle dosahuje fixace při pokojové teplotě. Je určené k lepení různorodých materiálů, jako jsou kovy, většina plastů a pryží. …

od 708 Kč

od 173 Kč/kg

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Teroson PU 9225 250 ml

Teroson PU 9225 250 ml

1

od 1 204 Kč

2 361 Kč/kg
  • Dvousložkové
  • Kartuš
  • 250 ml
  • 0,51 kg

Terokal PU 9225 je polyurethanové dvousložkové lepidlo, které se vytvrzuje při pokojové teplotě. Pro urychlení vytvrzování se doporučuje zvýšit teplotu (na 60-70 °C). Produkt je dodáván v…

od 1 204 Kč

od 2 361 Kč/kg

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Liqui Moly Knet-Metall LQM6187 hnětený kov 56 g

Liqui Moly Knet-Metall LQM6187 hnětený kov 56 g

od 211 Kč

3 517 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • 0,06 kg

Liqui Moly Knet-Metall LQM6187 je hnětený kov, což je přilnavý materiál na bázi dvoukomponentní epoxidové pryskyřice s velmi dobrou odolností vůči chemikáliím. Ideálně se hodí pro rychlé a…

od 211 Kč

od 3 517 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 3038

Loctite 3038, 50 ml

308 Kč

  • Kartuš
  • 50 ml

Loctite 3038 je v první řadě určen pro lepení povlakovaných kovů (ECS) ke skelnými vlákny plněnému polypropylenu (PPGF), ale může být použit i k lepení dalších obtížně lepitelných plastů, jako…

308 Kč

Prumex.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Bison Grizzly Montage Power White 370 g

Bison Grizzly Montage Power White 370 g

3

od 108 Kč

292 Kč/kg
  • Univerzální
  • Kartuš
  • 0,37 kg

Vysoká počáteční přilnavost a konečná pevnost. Díky svému jedinečnému sortimentu jsou lepidla a tmely Bison součástí každé práce. Řešení pro každého kutila, který potřebuje něco připevnit, …

od 108 Kč

od 292 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Petec 98355 50 ml

Petec 98355 50 ml

od 620 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • Kartuš

Petec 98355 je lepící hmota s vysokou lepicí silou a přilnavostí k mnoha druhům plastů a směsí plastů. Je odolná vůči olejům, vodě, chemikáliím a dalším kapalinám. Balení obsahuje 50 ml.

od 620 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Teroson Teromix 11755C mixer

Teroson Teromix 11755C mixer, 50 ml

1

od 29 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 50 ml

Teroson Teromix 11755C je statický mixer (směšovač) pro dvojkartuše, zpravidla epoxidových lepidel o objemu 50 ml. Nasazuje se přímo na dvousložkovou karuši. Lepidlo je uvnitř mixéru směšováno a…

od 29 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite EA 9492 LI 50 ml

Loctite EA 9492 LI 50 ml

937 Kč

10 415 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Kartuš
  • 50 ml
  • 0,09 kg

Loctite EA 9492 LI 50 ml - Epoxidové lepidlo Loctite EA 9492 LI je dvousložkové epoxidové lepidlo, které je vhodné pro průmyslové aplikace požadující vysokou teplotní odolnost. Jedná se o…

937 Kč

10 415 Kč/kg

Prumex.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Distyk Chemická kotva POLYESTER bez styrenu - 300 ml kartuše, šedá

Distyk Chemická kotva POLYESTER bez styrenu - 300 ml kartuše, šedá

  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • Dvousložkové
  • 300 ml

Distyk Chemická kotva POLYESTER bez styrenuDistyk Chemická kotva na bázi polyesterové pryskyřice bez obsahu styrenu…

od 160 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex směšovač 5 ks v balení

Pattex směšovač 5 ks v balení

  • Kartuš
  • Dvousložkové

Pattex směšovač (statický mixér) pro chemické kotvyPattex směšovač je precizní statická směšovací trubice určená pro…

od 115 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven DEBBEX Vinylester SF 74016BD chemická kotva 280 ml

Den Braven DEBBEX Vinylester SF 74016BD chemická kotva 280 ml

8
  • Voděodolné
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • Dvousložkové
  • 0,5 kg
  • 280 ml

Chemická kotva Den Braven Vinylester je vysoce výkonný kotvící systém vhodný pro extrémní zátěž včetně ocelových konstrukcí,…

od 218 Kč
od 436 Kč/kg

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo DP105 SCOTCH-WELD 3M rychle tuhnoucí, velmi pružné, čiré epoxidové lepidlo

DP105 SCOTCH-WELD 3M rychle tuhnoucí, velmi pružné, čiré epoxidové lepidlo

  • Voděodolné
  • Epoxidové
  • Kartuš
  • Dvousložkové
  • 0,09 kg

SCOTCH-WELD DP105 3M rychle tuhnoucí, velmi pružné, čiré epoxidové lepidlo a těsnivo Lepidlo DP105 je rychle tuhnoucí, velmi…

od 688 Kč
od 7 640 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit CF 850 - 280 ml chemická kotva polyester

Ceresit CF 850 - 280 ml chemická kotva polyester

  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • Dvousložkové
  • 280 ml
  • Univerzální

Pattex CF 850 - 300 ml polyester Chemické kotvení. Střední a vyšší zatížení. Nedoporučuje se na mokré a vodou zaplněné díry.…

od 301 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Chemické kotvení 300 ml vinylové (epoxyakrylát) bez styrenu

Chemické kotvení 300 ml vinylové (epoxyakrylát) bez styrenu

  • Voděodolné
  • Kartuš
  • Dvousložkové
  • 300 ml

Bossong BCR300 HYBRID obsahuje inovativní dvousložkovou chemickou kotvu na bázi hybridní technologie (vinylester + cement),…

202 Kč

Fortamigo.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo 2složkové speciální lepidlo FLEX BGS1080614 kartuše 10 g (BGS1080614) (Dvousložkové speciální lepidlo FLEX BGS1080614 v kartuši 10 g je určeno pro rychlé a pevné spojování různých materiálů v domácnosti i dílně. Snadná aplikace díky praktické kartuši umož

2složkové speciální lepidlo FLEX BGS1080614 kartuše 10 g (BGS1080614) (Dvousložkové…

  • Kartuš
  • Dvousložkové
  • 0,04 kg

2složkové speciální lepidlo FLEX BGS1080614 v kartuši 10 g 2složkové speciální lepidlo FLEX BGS1080614 je určeno pro rychlé…

od 781 Kč
od 19 524 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie