Minimální teplota, při které si daná chemická kotva zachová spolehlivou pevnost. Pozor, pevnost může být ovlivněna i jinými vlivy, než je teplota prostředí.
Chemické kotvy do duté cihly
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven 74014BD 300 ml
od 170 Kč
- Polyesterová
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
Pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností a únosností bez expanze a nárůstu tlaků. Vhodná pro kotvení ocelových tyčí, patek zábradlí, nosných sloupků, madel, táhel a šroubů v místech s mokrým…
Fischer International FIS VL 300T 125248 300 ml
od 229 Kč
- Vinylesterová
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
Vysoce účinná rychle tvrdnoucí vinylesterová malta bez obsahu styrénu v uzavíratelné kartuši pro standartní použití v betonu a zdivu. Lze vytlačovat pomocí aplikační pistole na silikony a…
Den Braven Debbex Polyester S chemická kotva 300 ml
od 177 Kč
- Polyesterová
- Exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
Den Braven Debbex Polyester S je chemická kotva. Tento produkt je určen pro rychlé a pevné kotvení různých prvků. Jedná se o dvousložkový kotvící systém, který je ideální pro kotvení ocelových…
Den Braven Vinylester SF, 300 ml
od 180 Kč
- Vinylesterová
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
Chemická kotva na bázi vinylesterových pryskyřic umožňuje kotvení do všech typů podkladů při teplotách až do 40 °C. Snadno tak lze kotvit do podkladů z betonu, tvárnic, plného zdiva, dutých…
Den Braven Vinylester SF 740161BD 300 ml
od 183 Kč
- Vinylesterová
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
Chemickou kotvou lze použít i v interiérech a exteriérech s vysokou aplikační teplotou až do +40 °C. Umožňuje kotvení do všech typů podkladů, jako jsou beton, zdivo, duté cihly, přírodní kámen, …
Pattex CF 920, 280 ml
od 210 Kč
- Vinylesterová
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
CF920 je dvousložková, rychle tuhnoucí injektážní malta pro kotvení na bázi reaktivních pryskyřic, bez styrenu. Vyznačuje se vysokou únosností. Materiál je vhodný pro vnitřní i vnější použití, a…
Fischer International FIS VL 410 C 538584
od 268 Kč
- Vinylesterová
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
Fischer FIS VL 410 C je chemická injektážní malta pro běžné aplikace. FIS VL je schválená pro použití do betonu s trhlinami a do zdiva, přičemž dosahuje vysokých únosností. Injektážní maltu na…
Den Braven Vinylester SF 74016DBX 280 ml
od 228 Kč
- Vinylesterová
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
Chemická kotva na bázi vinylesterových pryskyřic umožňuje kotvení do všech typů podkladů při teplotách až do 40 °C. Snadno tak lze kotvit do podkladů z betonu, tvárnic, plného zdiva, dutých…
Den Braven Polyester SF šedý, 165 ml
od 160 Kč
- Polyesterová
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
Dvousložkový chemický kotvicí systém na bázi polyesterových pryskyřic bez styrenu je určen pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností, vytvrzující chemickým procesem. Je okamžitě použitelný, …
Den Braven PE 300 S 300 ml
od 162 Kč
- Polyesterová
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
- Do zdiva
Den Braven PE 300 S 300 ml je dvousložkový chemický kotvící systém na bázi polyesterových pryskyřic pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností, vytvrzující chemickým procesem. Uplatnění najde…
Soudal Soudafix P-300SF 300 ml
od 202 Kč
- Polyesterová
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
Soudafix je dvousložková kotvicí hmota. Je určena pro kotvení závitových a armovacích tyčí a dalších profilů do plných i dutých stavebních materiálů jako je beton, cihly, pórobeton, přírodní…
Den Braven 74012BD 380 ml
od 189 Kč
- Polyesterová
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
Pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností a únosností bez expanze a nárůstu tlaků. Vhodná pro kotvení ocelových tyčí, patek zábradlí, nosných sloupků, madel, táhel a šroubů v místech s mokrým…
Den Braven 1167 300 ml
od 173 Kč
- Polyesterová
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
- Do zdiva
Den Braven 1167 je chemická kotva bez styrenu PE 300 SF. Jedná se o dvousložkový chemický kotvící systém na bázi polyesterových pryskyřic pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností, …
Den Braven Debbex Arctic SF 300 ml
od 224 Kč
- Vinylesterová
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do zdiva
Zimní verze vinylesterové chemické kotvy umožňuje kotvení do všech typů podkladů při teplotách až do -20 °C. Snadno tak lze kotvit do podkladů z betonu, tvárnic, plného zdiva, dutých cihel, …
Ceys Montážní chemická kotva 2+1 300 ml
od 797 Kč
- Vinylesterová
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
- Do dřeva
Chemická kotva maximální kvality. Neztrácí časem odolnost. Je vhodná i pro kotvení pod vodou.
Fischer International 538585 300 ml
od 278 Kč
- Vinylesterová
- Do betonu
- Do plné cihly
- Do dřeva
- Minimální teplotní odolnost -40 °C
FIS VL je schválená pro použití do betonu s trhlinami a do zdiva, přičemž dosahuje vysokých únosností. Injektážní maltu na bázi vinylesteru lze aplikovat do vlhkých otvorů a otvorů se stojící…
Rawlplug Chemická kotva R-KEM II 300 ml
od 159 Kč
- Polyesterová
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
R-KEM II je chemická kotva na bázi polyesterové pryskyřice bez styrenu, která má evropské schválení pro 15 podkladů. Jedná se o výrobek se širokým spektrem použití v oblasti střední…
Soudal Soudafix VE-SF, 280 ml
od 249 Kč
- Vinylesterová
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
Chemická kotva Soudafix VE-SF 280 ml je vysoce kvalitní voděodolná dvousložková hmota. Je připravená k okamžitému požití. Je snadno a rychle aplikovatelná.
Fischer Group Fill & Fix 51097 25 ml
od 289 Kč
- Interiér
- Do betonu
- Do plné cihly
- Do zdiva
- Do dřeva
Chemická kotva Fischer Group Fill & Fix 51097 s objemem 25 ml je vhodná pro použití v interiéru a nabízí široké možnosti aplikace. Tento produkt je navržen tak, aby byl kompatibilní s různými…
Pattex CF 850, 165 ml
229 Kč
1 388 Kč/l- Polyesterová
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- 165 ml
Určená pro domácí kutily, chataře a chalupáře. Součástí produktu jsou 2 směšovače, 2 sítka (do dutých materiálů) a 2 závitové tyče. Polyesterová technologie: Polyester je klasická reaktivní…
Den Braven 740111BD 380 ml
od 179 Kč
- Polyesterová
- Exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
Chemická kotva je dvousložkový chemický kotvicí systém na bázi polyesterových pryskyřic se styrenem pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností, vytvrzující chemickým procesem. Výrobek Den…
Ceys Chemická kotva polyester 300 ml
od 241 Kč
- Polyesterová
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
- Do dřeva
Tato polyesterová chemická kotva se používá pro kotvení do dutých, křehkých nebo pevných podkladů. Tvrdne během 6 minut bez rozpínání. Je určena pro zakotvení šroubů, čepů, závitových tyčí, …
Ceys Vinylester chemická kotva 300 ml
od 315 Kč
1 050 Kč/l- Vinylesterová
- Do betonu
- Do dřeva
- Do kamene
- 300 ml
Chemická kotva vinylester zabezpečí extrémně odolné zakotvení do dutých, jemných nebo pevných materiálů jako je cihla, beton, cement, kámen či dřevo. Tvrdne během 6 minut bez rozpínání, proto je…
Fischer International High Speed FIS VW 410 ml
od 269 Kč
- Vinylesterová
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
- Minimální teplotní odolnost -40 °C
Zimní chemická kotva vhodná pro rychlý postup prací za mrazivých teplot, protože má výrazně kratší dobu vytvrzení. 410 ml pro speciální vytlačovací pistole.
Berner Brick chemická kotva 410 ml
od 309 Kč
- Polyesterová
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
- Do kamene
Chemickou kotvu Berner Brick lze využít pro kotvení středně těžkých a těžkých zátěží jako jsou např. fasádové a střešní konstrukce, přístřešky, pergoly, markýzy, zábradlí, brány a okenní prvky…
TTT Chemická malta polyester 410 ml
od 248 Kč
605 Kč/l- Polyesterová
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
- 410 ml
Chemická malta se styrenem (polyester) pro kotvení dynamicky namáhaných konstrukcí. Je určená do stavebních dílů, technologických zařízení či lešení do betonu, plných cihel a dutých bloků.
Český stavitel Kotvix VSF chemická kotva 280 ml
od 219 Kč
782 Kč/l- Vinylesterová
- Minimální teplotní odolnost -40 °C
- Maximální teplotní odolnost 50 °C
- 280 ml
Dvousložková kotevní malta na bázi vinylesteru s víceúčelovým použitím v pevném i dutém podkladu. Ideální pro podklady z betonu, kamene, plných cihel a lehčených tvárnic. Snadno se aplikuje a má…
Buldok Kotvix PSF tekutá kotva 280 ml
od 172 Kč
- Polyesterová
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do plné cihly
- Do kamene
Polyesterové dvousložkové kotevní lepidlo pro široké použití v pevném i dutém podkladu s krátkou dobou tuhnutí. Neobsahuje styren. Vhodný do podkladu z plných i dutých cihel, lehčených tvárnic a…
TTT Chemická malta CM-V bez styrenu 410 ml
od 359 Kč
876 Kč/l- Vinylesterová
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
- 410 ml
Chemická malta bez styrenu (vinylester) pro kotvení dynamicky namáhaných konstrukcí, stavebních dílů, technologických zařízení či lešení do betonu, plných cihel a dutých bloků. Výhoda chemické…
Den Braven Polyester Gold, 150 ml
234 Kč
- Polyesterová
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do zdiva
Dvousložkový chemický kotvicí systém na bázi polyesterových pryskyřic bez styrenu. Je určený pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností, vytvrzující chemickým procesem.
Perdix Chemická kotva polyesterová 909 165 ml
od 130 Kč
- Polyesterová
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
Chemická kotva slouží pro rychlé a bezpečné kotvení v interiéru i exteriéru. Chemická kotva nahrazuje hmoždinky. Používá se k upevnění dveří, plotů, žaluzií, antén, konzol, kabelového vedení, …
Ceys 505995 3 ks 300 ml
od 682 Kč
- Polyesterová
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do dřeva
- Do kamene
Ceys 505995 je chemická kotva vysoké kvality. Neztrácí časem odolnost. Zátěž až na 900 kg. Balení obsahuje 3 ks.
BL6 BL010602-30000 300 ml
od 169 Kč
- Polyesterová
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
- Do zdiva
Dvousložková polyesterová chemická kotva BL6 BL010602-30000 je bez styrenu. Malta nemá rozpěrnou sílu, má velkou mechanickou pevnost, reaguje i v uzavřených prostorách. Ideální na kotvení…
Fischer International 562064 300 ml
od 283 Kč
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
- Do zdiva
Inovativní chemická injektážní malta výrobce Fischer International s patentovanou recepturou je ještě bezpečnější pro montéra i životní prostředí. Je certifikovaná pro kotvení do tažené i…
Würth WIT-PM 200 5918242300 300 ml
od 300 Kč
- Polyesterová
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
- Do zdiva
Chemická kotva Würth WIT-PM 200 5918242300 je vhodná pro individuální upevnění do betonu bez trhlin a zdiva z plných nebo dutých cihel. Dvousložková chemická kotva je bez obsahu styrenu a bez…
Hašpl Bossong BCR V-Plus 300 ml
200 Kč
- Vinylesterová
- Interiér/exteriér
- Do betonu
- Do duté cihly
- Do plné cihly
Hašpl Bossong BCR V-Plus je profesionální 2složková vynylesterová chemická kotva s osvědčením CE a atestem ETA pro použití v betonu. Je vhodná pro instalace v interiéru i exteriéru, v suchém a…
