Ovlivňuje složitost aplikace a úroveň ochrany, kterou impregnace poskytuje.
Impregnace zdiva s objemem do 4,9 l
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven Impregnace s mokrým efektem transparentní, 1 l
od 138 Kč
- Hydrofobní
- Jednosložkové
- 1 l
Impregnace s mokrým efektem nabízí dlouhodobou ochranu a výrazně prodlužuje životnost porézních materiálů. Tento produkt vytváří na povrchu samočistitelnou vrstvu odolnou vůči povětrnostním…
Stegu Stone Care impregnace na obklady 2 l
od 264 Kč
132 Kč/l- Silikonová
- Vícesložkové
- 2 l
Stegu Stone Care je ochranná impregnace na obklady. Jedná se o bílý voděodolný roztok na bázi silikonů, který slouží k ochraně sádrových a betonových obkladů. Použitím impregnace ochráníte…
Den Braven Impregnace na zámkovou dlažbu a beton, 1 l
od 100 Kč
- Hydrofobní
- Jednosložkové
- 1 l
Den Braven Impregnace na zámkovou dlažbu a beton je jednosložkový vodou ředitelný roztok, vytvářející účinnou hydrofobizační ochranu všech druhů savých podkladů. Impregnace nabízí vysokou…
Den Braven Impregnace na zdivo a přírodní kámen, 1 l
od 97 Kč
- Hydrofobní
- Jednosložkové
- 1 l
Jednosložkový vodou ředitelný roztok, vytvářející účinnou hydrofobizační ochranu všech druhů savých podkladů. Vysoká ochrana proti klimatickým vlivům. Zanechává původní vzhled.
Den Braven Impregnační a ochranný nátěr zdiva Profi, 1 l
od 238 Kč
- Jednosložkové
- 1 l
Impregnační a ochranný nátěr zdiva je přípravek na bázi polyxystearanu pro ochranu porézních materiálů před nepříznivými povětrnostními vlivy, vnikáním vody, agresivními chemikáliemi a špínou z…
Detecha Detastop koncentrát 1 l
od 505 Kč
- Hloubková
- 1 l
Detastop je protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený k hubení plísní a řas na kontaminovaných plochách. Lze jej použít jako sanační i preventivní ochranu na omítky, zdivo, …
Den Braven Impregnace zdiva Prime, 1 l
od 97 Kč
- Hydrofobní
- Jednosložkové
- 1 l
Den Braven Impregnace zdiva Prime je jednosložkový vodou ředitelný roztok na bázi silanolátu, vytvářející účinnou hydrofobizační ochranu všech druhů savých podkladů. Impregnace je vodoodpuzující…
Sika Sikagard-703 W, 2 l
od 419 Kč
210 Kč/l- Hydrofobní
- 2 l
Sika Sikagard-703 W je vodu odpuzující bezbarvá impregnace, která chrání stavební materiály před deštěm, usazování nečistot, růstu mechů, lišejníků a řas. Impregnace nemění optický vzhled…
Ceresit CT 10 1 l
od 279 Kč
- Silikonová
- 1 l
Ceresit CT 10 je určena k impregnaci povrchů keramických obkladů a dlažeb, betonu a přírodního kamene. Je vhodná pro nasákavé i nenasákavé podklady. Je ideální k těsnění a izolaci balkónů a…
Sopro Zesilovač barvy přírodního kamene NFV 705 1 l
od 614 Kč
- Hydrofobní
- 1 l
Impregnace určená pro zvýraznění přirozené barvy a struktury přírodního kamene, který má nevýrazný vzhled nebo je potřeba jej vzhledově sjednotit s jinou leštěnou plochou. Je vhodná pro nasákavé…
NanoConcept Nano impregnace betonu a kamene, 250 ml
od 399 Kč
1 596 Kč/l- Nano technologie
- 0,25 l
Tato impregnace je vhodná na přírodní i umělý kámen, beton, dlažbu, cement, cihly a další stavební porézní materiály. Materiál, který s přípravkem NanoConcept naimpregnujete, získává silné…
Soudal Stavební impregnace, 1 l
od 84 Kč
- Hydrofobní
- Jednosložkové
- 1 l
Soudal Stavební impregnace představuje speciální impregnační nátěr pro hydrofobní (vodoodpudivou) úpravu porézních stavebních povrchů s dlouhodobým účinkem. Zvyšuje životnost a udržuje nový…
Sopro NFS 704 1 l
od 567 Kč
- 1 l
Impregnace zdiva je určena pro savé a pórovité mramory, přírodní kámen a betonové dlaždice, kde zajišťuje dlouhodobou ochranu před působením vody, nečistot a usnadňuje čištění. Její složení na…
Nanosol Marble Impregg impregnace přírodního kamene 1 l
749 Kč
- Hydrofobní
- 1 l
**Název produktu**: Nanosol Marble Impregg impregnace přírodního kamene 1 l **Výrobce**: Nanosol **Popis produktu**: Nanosol Marble Impregg je ochranný prostředek navržený pro…
RAKO LBCL809 1 l
od 649 Kč
- Hydrofobní
- Vícesložkové
- 1 l
Prostředek RAKO LBCL809 je určen pro impregnaci neporézních materiálů. Vytváří na povrchu ochrannou vrstvu, která zabraňuje pronikání vody, olejů a omezuje usazování nečistot. Povrch se lépe…
Mapei Ultracare Stain Protector W 1 l
od 887 Kč
- 1 l
Mapei Ultracare Stain Protector W je impregnát na vodní bázi, který je určen k ochraně různých typů povrchů před nečistotami a skvrnami. Tento produkt je speciálně navržen pro savé a neleštěné…
ANKER technology NanoMineral impregnace kamene a fasády 500 ml
od 399 Kč
798 Kč/l- Nano technologie
- 0,5 l
Nano impregnace kamene a fasády je určena pro ochranu a dlouhodobou údržbu minerálních povrchů, jako jsou přírodní i umělý kámen, beton a fasádní systémy. Tento produkt využívá nano technologie, …
Murexin Cura IG 20 1 l
626 Kč
- Hydrofobní
- 1 l
Cura IG 20 je bezrozpouštědlová speciální impregnace, připravená k okamžité aplikaci. Jedná se o impregnaci na vodní bázi, obsahující přísady odpuzující vodu a oleje. Je vhodná k použití v…
TopMeister Beton, 1 l
210 Kč
- Nano technologie
- Hloubková
- 1 l
Přípravek TopMeister Beton je profesionální nano přípravek určený k ochraně a impregnaci betonových dlažebních kostek, obrubníků, dlaždic a plotů z prefabrikovaného betonu. Díky speciálně…
Jub Jubosil hydrophob, 1 l
od 328 Kč
- Silikonová
- Hloubková
- 1 l
Bezbarvý impregnační prostředek Jub Jubosil hydrophob je vyrobený na bázi oligomerních siloxanů a organických rozpouštědel. Do podkladu dobře penetruje, velmi výrazně zvětšuje jeho…

Přísada do omítky proti vlhkosti
- Jednosložkové
- 1 l
Přísada do omítky proti vlhkosti…
Stavebniny-levne.cz

IMPAGUARD IG 201 FORTE - Čistič a odstraňovač bio znečištění/biofilmu - BEZ OBSAHU…
- 1 l
IG 201 FORTE je extra silný koncentrát pro odstranění biofilmu, řas, mechů, sinic a černého znečištění ze střech, fasád,…
v 3 obchodech

IG 250 Extra silný odmašťovač olejů a mastnot – ultra koncentrát 1 l
- 1 l
IG 250 je extra silný ultra koncentrovaný odmašťovač na oleje, mastnotu, paliva, ropné produkty, dopravní špínu a odolné…
v 2 obchodech

TopMeister Facade 200 - 1l
- 1 l
PŘÍPRAVEK K IMPREGNACI FASÁD A OMÍTEK Popis: Speciální impregnace pro ochranu omítek a fasád na budovách. Díky obsahu…
Distripark.cz

Prémiová neviditelná impregnace ProtectGuard® Objem: 1 l
- 1 l
ProtectGuard®: Neviditelná a dlouhotrvající ochrana prověřená časem i historií Každý tvůrce i stavebník, ať už se věnuje…
Cementum

SOPRO 705 pro zvýraznění přírodního kamene
- 1 l
Sopro NFV 705 1L - Impregnace prohlubující barvu přírodních kamenů Speciální přípravek, který prohlubuje přirozenou barvu a…
Petrstone.cz

PCI Apogel® SH · silikátová pryskyřice pro trhliny v potěrech · AB · 0,6l
- 0,6 l
Silikátová zalévací pryskyřice pro zalévání trhlin v potěrech. Silikátová zalévací pryskyřice pro trhliny a spáry v potěrech…
Ahesshop.cz

Bezbarvý přípravek na ochranu Sendwix 1 litr
- 1 l
Lícové cihly, komínové zdivo, ploty, izolační přizdívky, klenbové zdivo, obklady.…
PaP Bohemia

Impasol Safety - Rychlý a silný bezpečný Dry odmašťovač 1 l
- 1 l
Impasol Safety je rychlý průmyslový odmašťovač s bezezbytkovým odparem. Účinně odstraní oleje, maziva, silikony, lepidla,…
Nanotrendy.cz

Remmers KSE 500 STE · Elastifikovaný zpevňovač kamene · 1l
- 1 l
Elastifikovaný zpevňovač kamene. Silikátový zpevňovač pro přírodní kámen. Vysoká pevnost, hluboká penetrace, odolný…
RS shop

Impaguard IG 360 GCA - Bio ochrana betonu a dlažeb 2 v 1 1 l
- Hydrofobní
- 1 l
Impaguard IG 360 GCA – BIO ochrana fasád, střech a dlažeb 2v1. Profesionální impregnace s hydrofobním efektem a dlouhodobou…
v 4 obchodech

IMPAGUARD IG D 401 Čistič, algicid a prevence - koncentrát 1 L
- 1 l
Profesionální čistič, algicid a sanace IG D401. Účinně odstraňuje mech, řasy a biofilm, chrání povrchy až 15 let. Bez…
v 2 obchodech

ProtectGuard® Wet Look Glossy: Ochranná impregnace s lesklým mokrým efektem Objem: 1…
- 1 l
ProtectGuard® Wet Look Glossy: Ochranná impregnace s lesklým mokrým efektem Vytvořili jste dokonalý betonový design nebo…
Cementum

Remmers KSE 500 STE · Elastifikovaný zpevňovač kamene · 2,5l
- 2,5 l
Elastifikovaný zpevňovač kamene. Silikátový zpevňovač pro přírodní kámen. Vysoká pevnost, hluboká penetrace, odolný…
RS shop