Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stavebniny

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stavebniny Den Braven 40142GD 825 ml

Den Braven 40142GD 825 ml

18

od 131 Kč

159 Kč/l
  • Trubičková
  • Nízkoexpanzní
  • 825 ml

Den Braven 40142GD je speciální pěna, kterou lze aplikovat v jakékoliv poloze. Nejvíce se hodí tam, kde potřebujete extrémní výtěžnost s nízkou expanzí. Pohlcuje vibrace a zvyšuje neprůzvučnost. …

od 131 Kč

od 159 Kč/l

v 53 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Salus RT510

Salus RT510

4

od 1 021 Kč

  • Baterie
  • Možnost programování týdenní
  • Bezdrátový
  • Hystereze
  • Minimální teplota 5 °C

Týdenní programovatelný termostat Salus RT510 náhrada za termostat Salus 093. Týdenní časový rozvrh: každý den zvlášť, nebo 5/2 (6 různých časových a teplotních změn). Manuální nebo automatický…

od 1 021 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Meva U2156UVB W21,8L

Meva U2156UVB W21,8L

38

od 532 Kč

  • Uzavírací
  • Rohový
  • Materiál ocel
  • Provedení uzávěru kolečko
  • Vnější závit 1/2"

Ventil Meva U2156UVB je určen pro připojení k 2kg propanbutanové lahvi. Tento jednocestný uzavírací ventil je vyroben z oceli, což zajišťuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Ventil má výstupní…

od 532 Kč

v 58 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Silaterm White 600

Silaterm White 600, 5 kg

42

od 304 Kč

61 Kč/kg
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér
  • 5 kg

Silaterm White 600 je průmyslové lepidlo určené pro obklady a dlažby. Tento produkt je vyráběný společností Silaterm a je dodáván v praktickém balení v pytli. Hmotnost jednoho pytle je 5…

od 304 Kč

od 61 Kč/kg

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Stachema Lignofix I-Profi 1 kgPokles ceny

Stachema Lignofix I-Profi 1 kg, bezbarvý

20

od 372 Kč

  • Vodorozpustná
  • Vnitřní/venkovní
  • 1 l
  • 1 kg

Koncentrát Lignofix I-Profi je kapalný přípravek k ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem a k preventivnímu ošetření dřeva proti dřevokaznému hmyzu v interiérech a v exteriérech bez…

od 372 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Schneider Electric Unica NU7002

Schneider Electric Unica NU7002

10

od 20 Kč

  • Barva stříbrná
  • Šířka 75 mm
  • Výška 75 mm
  • Hloubka 11,2 mm
  • Počet jednotek 1

Schneider Electric Unica NU7002 je 2 modulový montážní rámeček s upevněním na šrouby. Montážní rámeček je vhodný instalovat pod omítku. Rozměry jsou 75 x 75 x 11,2 mm.

od 20 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB Classic 3553-06289

ABB Classic 3553-06289, bílý

41

od 69 Kč

  • Schodišťový
  • Podomítkový
  • Šroubové
  • Jednopólový
  • Stupeň krytí IP20

Střídavý přepínač ABB Classic 3553-06289 B1 D2 má bílé provedení. Přepínač se upevňuje pomocí šroubů. Přepínač je určený pouze pro elektroinstalace s pevnými vodiči.

od 69 Kč

v 33 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny EMOS P5660FR

EMOS P5660FR

30

od 547 Kč

  • Prostorový
  • Digitální
  • Ze sítě
  • Možnost programování denní
  • Druh baterie CR2032

EMOS P5660FR je zásuvkový termostat pro regulaci přímotopů, topných žebříků či klimatizací. Disponuje přehledným displejem, 24 programy a francouzskou zásuvkou. Bát se s ním nemusíte ani při…

od 547 Kč

v 38 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Asfaltová opravná stěrka DenBit U

Den Braven Asfaltová opravná stěrka DenBit U, 11010BI 5 kg

25

od 469 Kč

94 Kč/kg
  • Exteriér
  • 5 kg
  • Černá

Hotová plastická bitumenová hmota ve formě pasty, vysoce modifikovaná syntetickým kaučukem, obsahuje vyztužující vlákna a chemické přísady umožňující použití na mírně vlhkém podkladu. Druhem…

od 469 Kč

od 94 Kč/kg

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB 3559-A87345

ABB 3559-A87345

8

od 149 Kč

  • Dvoupólový
  • 10 A
  • Stupeň krytí IP20
  • Šířka 70,8 mm
  • Výška 27,3 mm

ABB dvojité tlačítko 3559-A87345 je spínací mechanismus, přístroj dvojklapkového ovladače, určený pro dělený kryt. Nabízí snadné připojení pomocí bezšroubových svorek a možnost kombinace s…

od 149 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Detecha Izoban 800 g

Detecha Izoban 800 g, šedá

22

od 192 Kč

  • Syntetická
  • Bezzákladová barva
  • Vnitřní/venkovní
  • Ředění barvy ředidlem
  • Voděodolná

Syntetická hedvábně lesklá nátěrová hmota Izoban je určena pro nátěry betonových ploch. Používá se na betonové podlahy, bazény, vodní jímky a veškeré betonové prvky ve stavebnictví. Izoban…

od 192 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Eaton PL7-B20/3 20A 263390

Eaton PL7-B20/3 20A 263390

17

od 289 Kč

  • 20 A
  • Třípólový
  • Vypínací charakteristika B
  • Počet modulů 3
  • Stupeň krytí IP20

Tento jistič vyrobila společnost Eaton. Jistič je elektrický přístroj, který při nadměrném elektrickém proudu automaticky rozpojí elektrický obvod a tím ho chrání před poškozením. PL7 jistič je…

od 289 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Chuděj KV110 kanalizační vpusť spodní černá 30,5 x 15,5 x 17,1 cm

Chuděj KV110 kanalizační vpusť spodní černá 30,5 x 15,5 x 17,1 cm

9

od 269 Kč

  • Spodní
  • DN 100
  • Maximální zatížení 300 kg
  • Materiál mřížky plast
  • Pachový uzávěr

Výrobek je určen pro odvod dešťových (povrchových) vod do kanalizačních systémů vně budov a umožňuje připojení okapových svodů. Žebrová výztuž zvyšuje pevnost geigeru a eliminuje riziko jeho…

od 269 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Garáž S660 25 kg

Den Braven Garáž S660 25 kg

14

od 394 Kč

16 Kč/kg
  • Vhodná pro podlahové vytápění
  • Minimální tloušťka vrstvy 2 mm
  • Maximální tloušťka vrstvy 30 mm
  • Pochůznost 4 hodiny
  • 25 kg

Samonivelační potěrová směs s PP vlákny je určená do interiérů. Není vhodná jako konečná povrchová úprava. Díky výbornému rozlivu dokáže vyplnit spáry okolo 2–3 mm a také různé nerovnosti.

od 394 Kč

od 16 Kč/kg

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Spárovací malta Joint Fix šedá

Den Braven Spárovací malta Joint Fix šedá, 310 ml

34

od 83 Kč

  • Omítkový
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Šedá

Spárovací malta Joint Fix je předem připravená, namíchaná spárovací malta pro opravy vydrolených spár ve zdivu, v obkladech, pro spárování plotovek a lícovek s nadměrnou šířkou spár až do 2 cm. …

od 83 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB 5518-2029

ABB 5518-2029, šedá

50

od 189 Kč

  • Typ E
  • Vnější
  • Výklopná
  • Stupeň krytí IP44
  • Počet zásuvek 2

Dvojnásobná zásuvka ABB 5518-2029 se upevňuje pomocí šroubů. Pro zajištění stupně krytí IP44 je nutné u krabice přístroje otevřít odkapní otvor směrem k zemi. Spodní část krabice přístroje lze…

od 189 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Kittfort Vodní sklo

Kittfort Vodní sklo, 1 l

33

od 59 Kč

  • Vodní sklo
  • Do malty
  • 1 l

Vodní roztok křemičitanu sodného. Používá se jako základní pojivo pro namíchání šamotové lepící malty pro stavbu, vlepování šamotových prvků a opravy kamen, krbů a ostatních druhů topenišť.

od 59 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Meva 2157 jednocestný ventil na propan-butan M9 x 0,75 3/8"

Meva 2157 jednocestný ventil na propan-butan M9 x 0,75 3/8"

11

od 329 Kč

  • Uzavírací
  • Materiál ocel
  • Provedení uzávěru kolečko
  • Vnější závit 3/8"
  • Vnitřní závit 3/8"

Jednocestný ventil Meva 2157 je určen pro připojení na dvoukilogramovou tlakovou láhev na propan-butan s výstupním závitem M9 x 0,75. Díky jednoduché konstrukci a nízké hmotnosti 0,1 kg umožňuje…

od 329 Kč

v 57 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Eaton SPBT12-280/4

Eaton SPBT12-280/4

10

od 2 280 Kč

  • Typ svodiče T1+T2
  • Čtyřpólový
  • Stupeň krytí IP40
  • Ochranná úroveň 1,5 kV
  • Maximální trvalé napětí AC 280 V

Eaton SPBT12-280/4 je 4pólová sada svodičů přepětí T1+T2 (I+II, B+C). Pro ochranu rozvodů nízkého napětí proti přepětím vznikajícím převážně při nepřímém úderu blesku a provozních přepětích při…

od 2 280 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB Zoni 3901T-A00020 240

ABB Zoni 3901T-A00020 240

2

od 54 Kč

  • Barva bílá
  • Šířka 85 mm
  • Výška 10,6 mm
  • Hloubka 10,6 mm
  • Počet jednotek 2

Dvojrámeček ABB Zoni 3901T-A00020 240 je praktickým a esteticky příjemným řešením pro vaši elektroinstalaci. Tento rámeček je určen pro dvě jednotky a je vhodný pro vodorovnou i svislou montáž, …

od 54 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Debbex 0530DBX 750 ml

Den Braven Debbex 0530DBX 750 ml

4

od 117 Kč

156 Kč/l
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • 750 ml

Den Braven Debbex 0530DBX je profesionální jednosložková montážní a konstrukční polyuretanová pěna, vhodná pro celoroční využití. Je vytvořena pro aplikaci s trubičkou i pistolí. Pěna se využije…

od 117 Kč

od 156 Kč/l

v 46 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven PU 50 FC polyuretanový tmel antracit

Den Braven PU 50 FC polyuretanový tmel antracit, 300 ml

8

od 117 Kč

  • Stavbařský
  • Polyuretanový
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný

Den Braven PU 50 FC polyuretanový tmel slouží pro lepení a tmelení ve stavebnictví a průmyslu. Lepí spoje mezi dřevěnými, kovovými, hliníkovými nebo PVC rámy a zdivem. Můžete ho použít k tmelení…

od 117 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Soudal kamnářský tmel černý 300 ml

Soudal kamnářský tmel černý 300 ml

11

od 100 Kč

0,33 Kč/ml
  • Kamnářský
  • Jednosložkové
  • Černá
  • 300 ml

Zcela vytvrzující tmel pro spoje a těsnění míst vystavených působení velmi vysokých teplot. Vytváří tvrdou a pevnou spárovací hmotu. Odolává vysokým teplotám až do 1500 °C. Neobsahuje…

od 100 Kč

od 0,33 Kč/ml

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny OEZ LTE-16B-3

OEZ LTE-16B-3

13

od 277 Kč

  • 16 A
  • Třípólový
  • Vypínací charakteristika B
  • Počet modulů 3
  • Stupeň krytí IP20

Tento jistič vyrobila společnost OEZ. Jistič je elektrický přístroj, který při nadměrném elektrickém proudu automaticky rozpojí elektrický obvod a tím ho chrání před poškozením. LTE jistič je v…

od 277 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny KOPOS LHD lišta hranatá 20 x 20 mm x 2 m

KOPOS LHD lišta hranatá 20 x 20 mm x 2 m, bílá

18

od 26 Kč

  • Bílá
  • Šířka 20 mm
  • Výška 20 mm
  • Délka 2 m

Lišty Kopos LHD jsou odolné proti agresivnímu a chemickému prostředí. Neodolávají UV záření, nejsou vhodné do venkovního prostředí. Elektroinstalační lišty a elektroinstalační kanály s…

od 26 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny OSMO Color 3032 Original polomatný 0,75 l

OSMO Color 3032 Original polomatný 0,75 l

26

od 1 046 Kč

  • Voskový
  • Vnitřní
  • Polomatný
  • Voděodolný
  • Vydatnost 24 m²/l

Tvrdý voskový olej Original zachová přírodní vzhled povrchu dřeva, je odolný vůči pošlapání, odpuzuje vodu a nečistoty, je trvale zatížitelný a mimořádně odolný. Obzvláště se doporučuje pro…

od 1 046 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Ceys Kamnářský tmel 310 ml

Ceys Kamnářský tmel 310 ml

5

od 103 Kč

0,33 Kč/ml
  • Kamnářský
  • Černá
  • 310 ml

Hmota na anorganické bázi speciálně určená pro opravy trhlin nebo pro utěsnění spár bez dilatace vystavených nepřetržitě vysokým teplotám 1 100 °C nebo jednorázové teplotě 1500 °C. Utěsňuje a…

od 103 Kč

od 0,33 Kč/ml

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny PILECKÝ Napínací poplastovaný drát zelený 3,4 mm x 26 m

PILECKÝ Napínací poplastovaný drát zelený 3,4 mm x 26 m

29

od 70 Kč

  • Napínací drát
  • Ocel
  • Průměr 0,34 cm
  • 1 kg
  • Zelená

Napínací drát PILECKÝ je určený pro použití s ploty a pletivy, kde slouží k zajištění jejich stability a pevnosti. Tento konkrétní model je poplastovaný a má zelenou barvu, což umožňuje jeho…

od 70 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Super Flex C2TES1

Den Braven Super Flex C2TES1, 25 kg

23

od 12 Kč

  • Sádrové
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér

Den Braven Super Flex C2TES1 je průmyslové lepidlo, které je dodáváno v praktickém pytli, což usnadňuje jeho manipulaci a skladování. Den Braven Super Flex C2TES1 je speciálně určeno pro…

od 12 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny OSMO Color 3062 Original 0,75 l

OSMO Color 3062 Original 0,75 l, matný

5

od 1 046 Kč

1 395 Kč/l
  • Voskový
  • Matný
  • 0,75 l

Tvrdý voskový olej Original zachová přírodní vzhled povrchu dřeva, je odolný vůči pošlapání, odpuzuje vodu a nečistoty, je trvale zatížitelný a mimořádně odolný. Obzvláště se doporučuje pro…

od 1 046 Kč

od 1 395 Kč/l

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny PILECKÝ Podhrabová deska hladká

PILECKÝ Podhrabová deska hladká, 245 x 20 x 5 cm

67

od 574 Kč

  • Šířka 245 cm
  • Výška 20 cm
  • Hloubka 5 cm
  • Materiál podhrabové desky beton

Podhrabová deska je betonový prefabrikát, který slouží jako bezzákladová alternativa podezdívky. Může být použita u pletivového i dřevěného plotu. Obvykle se zahrabává 10 cm do hloubky a je…

od 574 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB Strojek žaluziový 3559-A88345

ABB Strojek žaluziový 3559-A88345

8

od 199 Kč

  • Jednopólový

Přístroj ovládače žaluziového jednopólového kolébkového 10 A, 250 V AC Upevnění šrouby. Bezšroubové svorky (pro vodiče 1-2,5 mm²). Řazení: 1/0+1/0 s blokováním Pro montáž do podkladů třídy…

od 199 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Makita DCG180Z

Makita DCG180Z

30

od 3 489 Kč

  • Akumulátorový
  • Objem kartuše 600 ml
  • Délka 41,1 cm
  • 2200 g
  • Na kartuše

Aku pistole na tmel Makita DCG180Z s možností uchycení tuby 300 ml má nástavec otočitelný o 360°. Nástavec na tuby 600 ml je dostupný jako volitelné příslušenství. Pistole disponuje funkcí…

od 3 489 Kč

v 44 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Vypínač 3553-01929 B nástěnný

Vypínač 3553-01929 B nástěnný

15

od 85 Kč

  • Jednopólový
  • Stupeň krytí IP44

Spínač jednopólový IP 44 10 AX, 250 V AC Upevnění šrouby. Šroubové svorky (pro vodiče 1-2,5 mm²). Pro zajištění uvedeného stupně krytí je nutné u krabice přístroje otevřít odkapní otvor směrem k…

od 85 Kč

v 33 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB Zoni 3559T-A00651 240 bílý

ABB Zoni 3559T-A00651 240 bílý

1

od 45 Kč

  • Barva bílá
  • Hloubka 25,5 mm
  • Vestavný rámeček

Kryt spínače v matné bílé barvě je navržen pro estetické zakrytí funkční části spínače a zároveň zajišťuje jeho ochranu před prachem a mechanickým poškozením. Je kompatibilní s většinou spínačů…

od 45 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny PILECKÝ Držák pro vzpěry Ideal 38 mm pozink

PILECKÝ Držák pro vzpěry Ideal 38 mm pozink

6

od 123 Kč

  • Držák
  • Ocel
  • Průměr 3,8 cm
  • 0,6 kg
  • Stříbrná

Pozinkovaný držák vzpěry slouží pro snadnější usazení kruhových pozinkovaných a poplastovaných vzpěr na betonovou podhrabovou desku šířky 50 mm. Plotovou vzpěru lze pevně ukotvit i bez tohoto…

od 123 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny EMOS P0024

EMOS P0024

57

od 58 Kč

  • Počet zástrček 3
  • 250 V
  • 10 A
  • Stupeň krytí IP20
  • Bílá

Připojení až 3 přístrojů či prodlužovacích přívodů umožňuje rozbočovací zásuvka EMOS P0024. Nese 3 zásuvky s nultým kolíkem, kde můžete zapojit kulaté vidlice. EMOS P0024 je vhodná pro použití v…

od 58 Kč

v 57 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ELEKTROBOCK MTF CS3-4M 0135

ELEKTROBOCK MTF CS3-4M 0135

29

od 256 Kč

  • Jednopólový
  • 0,6 A
  • Stupeň krytí IP20
  • Šířka 46 mm
  • Výška 31 mm

CS3-4M je multifunkční časový spínač určený pro montáž do elektroinstalace. Umožňuje automatické zapínání a vypínání světel, ventilátorů a dalších elektrických zařízení v závislosti na…

od 256 Kč

v 40 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny CATA e100 GTH

CATA e100 GTH

53

od 2 440 Kč

  • Stropní/na stěnu
  • Čidlo vlhkosti
  • S časovým doběhem
  • Příkon 8 W
  • 31 dB

Koupelnový ventilátor axiální s automatem E-100 GTH je moderní a výkonné řešení pro zajištění optimálního větrání v koupelně či jiných místnostech. Díky svému elegantnímu bílému designu skvěle…

od 2 440 Kč

v 44 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Blauberg Auto 100

Blauberg Auto 100

24

od 714 Kč

  • Stropní/na stěnu
  • Čidlo vlhkosti
  • Příkon 18 W
  • 33 dB
  • Stupeň krytí IP24

Ventilátor Blauberg Auto 100 je vhodným řešením pro koupelny, kde je důležitá regulace vlhkosti. Tento model je vybaven čidlem vlhkosti, které automaticky aktivuje ventilátor při dosažení určité…

od 714 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Fischer International FIS VL 300T 125248 300 ml

Fischer International FIS VL 300T 125248 300 ml

18

od 229 Kč

  • Vinylesterová
  • Interiér/exteriér
  • Do betonu
  • Do duté cihly
  • Do plné cihly

Vysoce účinná rychle tvrdnoucí vinylesterová malta bez obsahu styrénu v uzavíratelné kartuši pro standartní použití v betonu a zdivu. Lze vytlačovat pomocí aplikační pistole na silikony a…

od 229 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie