Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stavebniny

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stavebniny Eaton 263391

Eaton 263391

47

od 299 Kč

  • 25 A
  • Třípólový
  • Vypínací charakteristika B
  • Počet modulů 3
  • Počet fází 3

EATON PL7-25/3/B 263391 je třífázový jistič od společnosti Eaton u kterého oceníte především jeho léty prověřenou kvalitu a spolehlivost. Jističe řady PL7 jsou určeny zejména pro ochranu…

od 299 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny SALUS Controls AT10F

SALUS Controls AT10F

79

od 206 Kč

  • Příložný
  • Analogový
  • Umístění termostatu kotel
  • Ze sítě
  • Hystereze

Mechanický termostat s kapilárovým čidlem, vhodný zejména pro ovládání topných systémů. Je termostat s externím kapilárovým čidlem, vhodný zejména pro nastavení teploty v rozsahu 30 - 90 °C. Při…

od 206 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny NKT CYKY-J 70000005 5 x 6 mm2 100 m

NKT CYKY-J 70000005 5 x 6 mm2 100 m

69

od 131 Kč

  • Ohebný
  • Kulatý
  • CYKY
  • Barva izolace černá, šedá, hnědá, modrá, zelenožlutá
  • Počet žil 5

Má trojí izolaci složenou z vrchního pláště, vnitřní nehořlavé izolace a pláště drátů samotných. Tento kabel CYKY má široké spektrum použití a to: Do zdi a omítky zasekaný i na povrchu. Může jít…

od 131 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Anticor Electrix 211 bílá 15 mm x 10 m

Anticor Electrix 211 bílá 15 mm x 10 m

21

od 6 Kč

  • PVC
  • Vodotěsná
  • Materiál lepidla kaučukové
  • Šířka pásky 15 mm
  • Délka pásky 10 m

Anticor elastická elektroizolační PVC páska slouží pro běžné použití v elektroizolačních rozvodech NN. Teplotní rozsah použití v běžném prostředí je od 10 °C do 85 °C. Páska má tloušťku 0,13 mm, …

od 6 Kč

v 40 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Detecha Izoban 5 kg

Detecha Izoban 5 kg, šedá

268

od 859 Kč

  • Syntetická
  • Vrchní barva
  • Vnitřní/venkovní
  • Lesklý
  • Ředění barvy ředidlem

Syntetická hedvábně lesklá nátěrová hmota Izoban je určena pro nátěry betonových ploch. Používá se na betonové podlahy, bazény, vodní jímky a veškeré betonové prvky ve stavebnictví. Izoban…

od 859 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ELEKTROBOCK MTF PT21

ELEKTROBOCK MTF PT21

81

od 795 Kč

  • Prostorový
  • Digitální
  • Umístění termostatu kotel
  • Baterie
  • Možnost programování denní

Prostorový digitální termostat PT21 nabízí široké uplatnění při regulaci teploty v domácnostech, kancelářích nebo dílnách. Je navržen tak, aby splňoval vysoký standard na požadované funkce, a…

od 795 Kč

v 42 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny EMOS P5614

EMOS P5614

74

od 1 249 Kč

  • Prostorový
  • Digitální
  • Umístění termostatu kotel
  • Baterie
  • Druh baterie AAA

Termostat EMOS P5614 je digitální manuální termostat, který je určen pro řízení otopných soustav v různých typech prostor, jako jsou byty, domy nebo kanceláře. Jeho hlavní funkcí je udržování…

od 1 249 Kč

v 44 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 40310DBX 750 ml

Den Braven 40310DBX 750 ml

20

od 159 Kč

212 Kč/l
  • Pistolová
  • 750 ml

Jednosložková polyuretanová pěna Den Braven Debbex 40310DBX má speciální aplikátor pro sprejový efekt. Pěna má výborné termoizolační vlastnosti. Slouží pro vysoce účinné tepelné a akustické…

od 159 Kč

od 212 Kč/l

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB Tango 3559-A52345

ABB Tango 3559-A52345

13

od 184 Kč

  • Jednopólový
  • 10 A
  • Stupeň krytí IP20
  • Šířka 73,8 mm
  • Výška 34,9 mm

ABB Tango 3559-A52345 je mechanismus přepínače dvojitého střídavého řazení 6+6. Má 2 ovládací kolébky a jeho krytí je IP20. Jeho rozměry jsou výška a šířka 71 mm a hloubka 27 mm. Určená pro…

od 184 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml černé

Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml černé

39

od 149 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…

od 149 Kč

v 81 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny WAGO 2273-204

WAGO 2273-204

68

od 3,75 Kč

  • Čtyřpólový
  • Počet svorek 4
  • Svorkovnice
  • 450 V
  • Bezšroubová

Jedná se o spojovací krabicovou svorku. Svorka je 4vodičová.

od 3,75 Kč

v 43 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven PU 50 FC polyuretanový tmel černý

Den Braven PU 50 FC polyuretanový tmel černý, 300 ml

31

od 117 Kč

  • Stavbařský
  • Polyuretanový
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný

Den Braven PU 50 FC polyuretanový tmel slouží pro lepení a tmelení ve stavebnictví a průmyslu. Lepí spoje mezi dřevěnými, kovovými, hliníkovými nebo PVC rámy a zdivem. Můžete ho použít k tmelení…

od 117 Kč

v 41 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB Zoni 2CHT010010A62377 černý

ABB Zoni 2CHT010010A62377 černý

8

od 31 Kč

  • Barva černá
  • Šířka 85 mm
  • Výška 10,6 mm
  • Hloubka 10,6 mm
  • Počet jednotek 1

ABB Zoni 2CHT010010A62377 je černý elektroinstalační kryt, který je navržen pro montáž na stěnu. Tento produkt je ideální volbou pro ty, kteří hledají jednoduché a funkční řešení pro interiérové…

od 31 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Meva jednocestný ventil 2156UV

Meva jednocestný ventil 2156UV

64

od 469 Kč

  • Uzavírací
  • Vnější závit 3/8"
  • Vnitřní závit 3/8"
  • Hmotnost 6 kg

Jednocestný ventil pro 2kg PB lahev s výstupním závitem W 21,8 L. Pokud plynovou lednici budete provozovat na jinou než 2kg PB lahev, tento ventil nepotřebujete.

od 469 Kč

v 82 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Tekutý kov 50730DBX 24 ml

Den Braven Tekutý kov 50730DBX 24 ml

7

od 133 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • Tekuté
  • 24 ml

Tekutý kov je rychletuhnoucí dvousložkové epoxidové lepidlo především na kovové materiály, ale také na pryže, kůže, plasty nebo dřevo. Po vytvrzení vytváří pevný spoj tmavě šedé barvy. Lze jej…

od 133 Kč

v 35 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 2K CH0275 14 kg

Den Braven 2K CH0275 14 kg

14

od 779 Kč

56 Kč/kg
  • Exteriér/interiér
  • Ochrana proti UV záření
  • Počet složek izolace 2
  • Doba schnutí 24 hodin
  • 14 kg

Tekutá lepenka je trvale pružná dvousložková hydroizolační těsnicí hmota, vhodná pod dlažby balkónů, teras a lodžií. Určena na hydroizolace pod obklady a dlažbu v koupelnách, bazénech nebo…

od 779 Kč

od 56 Kč/kg

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Weber Saint-Gobain Tmel 700 25 kg

Weber Saint-Gobain Tmel 700 25 kg

77

od 7,90 Kč

  • Univerzální
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Šedá
  • 25000 g

Pro lepení polystyrenu (EPS) a minerální vaty a s vloženou skleněnou síťovinou pro vytváření základní vrstvy na polystyrenu (EPS) a na minerální vatě. Pro lokální vysprávky. Pro lepení obkladů a…

od 7,90 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Eaton PF6-25/2/003-A 112921

Eaton PF6-25/2/003-A 112921

17

od 524 Kč

  • Na DIN lištu
  • Dvoupólový
  • Jmenovitý proud 25 A
  • Jmenovitý reziduální proud 30 mA
  • Typ svodového proudu A

Proudový chránič Eaton PF6-25/2/003-A je navržen pro instalaci na DIN lištu, což usnadňuje jeho montáž do rozvaděčů. Tento dvoupólový chránič je vhodný pro použití v nízkonapěťových elektrických…

od 524 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB 3559-A07345

ABB 3559-A07345

9

od 150 Kč

  • Jednopólový
  • 10 A
  • Stupeň krytí IP20
  • Šířka 7,1 cm
  • Výška 7,1 cm

Přístroj přepínače ABB 3559-A07345 je kompaktní komponent, určený pro instalaci do stěny, který umožňuje spínání elektrických obvodů. Tento křížový přepínač je vhodný pro domácnosti i komerční…

od 150 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny TP-LINK Tapo P110M

TP-LINK Tapo P110M

88

od 329 Kč

  • Vnitřní
  • Smart
  • S vypínačem
  • WiFi
  • Dálkově ovládané

Chytrá zásuvka TP-Link Tapo P110M vám umožní ovládat připojená zařízení pohodlně na dálku. Přes aplikaci můžete zařízení zapínat a vypínat, nastavit jim časový plán automatického provozu nebo…

od 329 Kč

v 45 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB 3559-A91345

ABB 3559-A91345

9

od 112 Kč

  • Bez aretace
  • 10 A
  • Stupeň krytí IP20
  • Šířka 70,8 mm
  • Výška 70,8 mm

Tlačíko ABB 3559-A91345 je elegantním řešením pro ovládání elektrických zařízení v interiéru. Díky svému provedení se snadno začlení do různých designových stylů. Tento model má kompaktní…

od 112 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Rámeček trojnásobný - bílá 3901A-B30 B

Rámeček trojnásobný - bílá 3901A-B30 B

22

od 61 Kč

  • Barva bílá
  • Počet jednotek 3

Rámeček pro elektroinstalační přístroje, trojnásobný vodorovný Pro vodorovnou montáž Design: Tango® Barva: bílá Baví celou rodinu. Barevná hra, kterou si můžete společně kdykoliv zahrát. Tango®…

od 61 Kč

v 43 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Debbex Akrylový štukový tmel bílý 280 ml

Den Braven Debbex Akrylový štukový tmel bílý 280 ml

9

od 73 Kč

  • Omítkový
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Bílá

Pro tmelení prasklin a spár v interiéru i exteriéru, speciálně pro materiály, které jsou upraveny štukovou vrstvou. Pro štukové omítky, pohledový beton, polystyren podhledových kazet a spár mezi…

od 73 Kč

v 54 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven PU Profi klempířský tmel šedý 300 ml

Den Braven PU Profi klempířský tmel šedý 300 ml

6

od 135 Kč

  • Klempířský
  • Polyuretanový
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný

Den Braven je klempířský tmel, který je k dispozici v balení o velikosti 310 mililitrů. Jedná se o jednosložkový těsnicí spárovací tmel na bázi polyuretanu. Tento tmel vytvrzuje vulkanizací…

od 135 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Adhezní můstek nátěr bílý

Den Braven Adhezní můstek nátěr bílý, 5 kg

12

od 365 Kč

73 Kč/l
  • Univerzální
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Interiér / exteriér
  • 5 l

Jedná se o penetrační a zpevňující podkladový nátěr určený jako první nátěr všech savých i nesavých stavebních materiálů, které jsou následně upravovány stěrkami, akrylátovými barvami a…

od 365 Kč

od 73 Kč/l

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Makita DMR115

Makita DMR115

87

od 4 120 Kč

  • Digitální
  • USB vstup
  • Bluetooth
  • 35 W
  • Stupeň krytí IP65

Stavební Makita DMR115 rádio je určeno pro použití s lithium-iontovými bateriemi Makita (10,8 V–18 V). Pracuje také na síti díky dodávanému síťovému adaptéru. Vybavené je DAB a DAB+ (digitální…

od 4 120 Kč

v 41 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny KOPOS KPR 68 KA

KOPOS KPR 68 KA

22

od 27 Kč

  • Pod omítku
  • Rozbočovací
  • Průměr 7,3 cm
  • Hloubka 6,6 cm
  • Šedá

Rozvodná krabice KOPOS KPR 68_KA se instaluje pod omítku. Krabice lze spojit v souvislou vodorovnou řadu, je doporučeno umístit maximálně 3 krabice vedle sebe. Rozměry krabice jsou 73 x 66 mm a…

od 27 Kč

v 32 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Silver Line 40221TS 750 ml

Den Braven Silver Line 40221TS 750 ml

97

od 99 Kč

  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Kartuš
  • 750 ml

Jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo je speciálně vyvinuté pro požadavek lepení lehkých izolačních materiálů a dekorativních prvků z polystyrenu na svislé konstrukce. Je skvělé při…

od 99 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny KOPOS KUL 68-45/LD NA

KOPOS KUL 68-45/LD NA

30

od 28 Kč

  • Do sádrokartonu
  • Protipožární
  • Stupeň krytí IP30
  • Šířka 4,5 cm
  • Průměr 7,3 cm

Vstupní otvory krabice jsou vyrobeny z pružného materiálu. Instalace kabelu se provádí vytržením předlisovaného vstupu na pružných membránách a vložením kabelu nebo trubky do vzniklého otvoru. …

od 28 Kč

v 30 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Schell Comfort 052120699 1/2" x 3/8"

Schell Comfort 052120699 1/2" x 3/8"

52

od 101 Kč

  • Rohový
  • Materiál mosaz
  • Vnější závit 1/2"
  • Vnitřní závit 3/8"

Ventil rohový regulační Schell Comfort 052120699 1/2" x 3/8" je kvalitní a spolehlivý ventil, který umožňuje regulaci průtoku vody v potrubí. Ventil je vyroben z mosazi a má chromovaný povrch, …

od 101 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny NOARK 111161 Ex9NLE EL proudový chránič

NOARK 111161 Ex9NLE EL proudový chránič

14

od 459 Kč

  • Na DIN lištu
  • Dvoupólový
  • Jmenovitý proud 10 A
  • Jmenovitý reziduální proud 30 mA
  • Počet fází 1

Proudové chrániče s nadproudovou ochranou Ex9NLE jsou vhodné hlavně pro domácnosti. Tyto kombinované chrániče mají velikost jednoho modulu. Výrobek je založen na elektronickém principu, který…

od 459 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB 5518-2029

ABB 5518-2029, bílá

50

od 183 Kč

  • Typ E
  • Vnější
  • Výklopná
  • Stupeň krytí IP44
  • Bílá

Dvojnásobná zásuvka ABB 5518-2029 se upevňuje pomocí šroubů. Pro zajištění stupně krytí IP44 je nutné u krabice přístroje otevřít odkapní otvor směrem k zemi. Spodní část krabice přístroje lze…

od 183 Kč

v 34 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Salus AT10

Salus AT10

69

od 224 Kč

  • Příložný
  • Analogový
  • Umístění termostatu kotel
  • Ze sítě
  • Hystereze

Termostat SALUS AT 10 je příložný termostat, vhodný zejména pro nastavení teploty vody v potrubí topných zařízení, zároveň jej lze využít k ovládaní oběhového čerpadla. Termostat je přiložen na…

od 224 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Eaton PFL6-16/1N/B/003-A 112875

Eaton PFL6-16/1N/B/003-A 112875

17

od 709 Kč

  • Na DIN lištu
  • Dvoupólový
  • Jmenovitý proud 16 A
  • Jmenovitý reziduální proud 30 mA
  • Počet fází 1

Proudový chránič s jističem Eaton PFL6-16/1N/B/003-A 112875 má vypínací charakteristiku typu B. Využijete ho pro domovní a komerční aplikace. Jmenovitý proud chrániče je 16 A.

od 709 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Eaton Moeller Series Xpole 112930 proudový chránič

Eaton Moeller Series Xpole 112930 proudový chránič

23

od 609 Kč

  • Na DIN lištu
  • Čtyřpólový
  • Jmenovitý proud 25 A
  • Jmenovitý reziduální proud 30 mA
  • Typ svodového proudu A

Eaton Moeller Series Xpole 112930 je proudový chránič, vhodný pro veškeré domovní elektroinstalace i méně náročné průmyslové aplikace. Lze jej použít jako hlavní proudový chránič. Chrání před…

od 609 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven TA21000 400 ml

Den Braven TA21000 400 ml

29

od 184 Kč

460 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Ve spreji
  • 400 ml
  • 0,4 kg

Vysoce kvalitní a všestranné lepidlo na bázi butylu. Lze aplikovat i při nižších teplotách do -5°C. Výborná odolnost vůči vyšším teplotám, vlhkosti a stárnutí. Skvělá přilnavost na řadu…

od 184 Kč

od 460 Kč/kg

v 49 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Baumit Beton B 20

Baumit Beton B 20, 25 kg

16

od 106 Kč

  • Exteriérový
  • Žáruvzdorný
  • Mrazuvzdorný
  • Maximální zrnitost 4 mm
  • Spotřeba materiálu 20 kg/m²/cm

Průmyslově vyráběná suchá betonová směs třídy C 16/20. Pro všechny betonářské práce v domě i na zahradě, jako jsou např. základy, podkladní a opěrné konstrukce, beton litý do bednění, podpěry a…

od 106 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny G21 FSW-225N

G21 FSW-225N

117

od 989 Kč

  • Nosnost 250 kg
  • Kov
  • Typ kola rudlu nafukovací
  • Průměr koleček 26 cm
  • Šířka ložné plochy 35 cm

Rudlík G21 s nafukovacími koly je ideální k běžné manipulaci s materiálem například na zahradě, ale i všude jinde, kde je třeba přemisťovat větší předměty. Tento rudlík má nafukovací bantamová…

od 989 Kč

v 33 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 50906RL 310 ml

Den Braven 50906RL 310 ml

38

od 46 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Kartuš

Den Braven 50906RL je lepidlo určené na lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění…

od 46 Kč

v 47 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny OEZ LTE-16B-1

OEZ LTE-16B-1

31

od 69 Kč

  • 16 A
  • Jednopólový
  • Vypínací charakteristika B
  • Počet modulů 1
  • Počet fází 1

Tento jistič vyrobila společnost OEZ. Jistič je elektrický přístroj, který při nadměrném elektrickém proudu automaticky rozpojí elektrický obvod a tím ho chrání před poškozením. LTE jistič je v…

od 69 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie