Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

LED pásky

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
LED páska McLED LED pásek - sada 4 m + Přijímač Nano IP67, 240 LED/m, CW, 6 W/m, DC 24V, 520 lm/m, CRI90, IP67, 10 mm, vodič 3 m

McLED LED pásek - sada 4 m + Přijímač Nano IP67, 240 LED/m, CW, 6 W/m, DC 24V, 520…

  • Energetická třída G
  • Napětí 24 V

Sada LED pásku s ovládáním Nano IP67, délka pásku 4m, SMD 2835, studená bílá CW (6000K), celkem 24W, 960LED, 2080lm, délka…

od 4 648 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
LED páska MCLED Profil AL 24x10mm, PF přisazený, mléčný difuzor, komplet, 1m ML-761.008.43.1

MCLED Profil AL 24x10mm, PF přisazený, mléčný difuzor, komplet, 1m ML-761.008.43.1

Jedná se o zboží na objednávku. Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem.…

od 200 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
LED páska MCLED Pásek LED SMD2835 WW, 120LED/m, 14W/m, 1190lm/m, IP20, DC 24V, 10mm, 5m

MCLED Pásek LED SMD2835 WW, 120LED/m, 14W/m, 1190lm/m, IP20, DC 24V, 10mm, 5m

  • Příkon 14 W

LED pásek SMD2835, 2800-3100K (teple bílý WW), 14W, 120LED, 1190lm/m, segment 50mm, 6LED/segment, IP20, DC 24V, životnost…

od 12 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
LED páska Eco Light Konektor LED 10mm RGB úhel "L"

Eco Light Konektor LED 10mm RGB úhel "L"

10 mm široký, šikmý konektor LED ve tvaru písmene "L" je určen pro použití s pásky RGB LED. Poskytuje snadné a pevné spojení…

od 5 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
LED páska Lighting USB0102 LED pásek DC5V USB 1 m/60diod 5W IP65 teplá bílá (Voděodolný pásek 1 metr s USB)

Lighting USB0102 LED pásek DC5V USB 1 m/60diod 5W IP65 teplá bílá (Voděodolný pásek…

  • Napájení USB
  • Příkon 5 W
  • Délka 1 m
  • Napětí 5 V
  • Počet LED diod 60

Lighting LED pásek USB 1 metr/60diod 5W voděodolný teplá bílá Vhodné pro osvětlení TV, PC. Zapíná a vypíná se současně s…

259 Kč

Solarnisvetlo.cz

Zobrazit detail
LED páska StrongLumio LED pásek free cut COB 24V 12W/m (528 LED/m) 8mm, bílá teplá (StrongLumio LED pásek free cut COB 24V 12W/m (528 LED/m) 8mm, bílá teplá)

StrongLumio LED pásek free cut COB 24V 12W/m (528 LED/m) 8mm, bílá teplá…

  • Napětí 24 V
  • Barva světla teplá bílá

COB LED pásek se středně svítícími diodami v metráži, s hustě umístěnými čipy, zajišťujícími souvislou linii. Barva světla…

199 Kč

Kovanilevne.cz

Zobrazit detail
LED páska LED lišta PROFILO D -kryt 26542 2m 25-10-128-19165

LED lišta PROFILO D -kryt 26542 2m 25-10-128-19165

  • Délka 2 m

Parametry Název Hodnota Barva: eloxovaný Délka [mm]: 2000 Materiál: hliníková slitina Šířka [mm]:…

278 Kč

CEHA KDC elektro k.s.

Zobrazit detail
LED páska McLED LED pásek - sada 4 m, 240 LED/m, UWW, 6 W/m, DC 24V, 380 lm/m, CRI90, IP67, 10 mm, vodič 3 m ML-126.036.90.S04001

McLED LED pásek - sada 4 m, 240 LED/m, UWW, 6 W/m, DC 24V, 380 lm/m, CRI90, IP67, 10…

  • Energetická třída G
  • Napětí 24 V

Sada LED pásku s ovládáním Nano IP67, délka pásku 4m, SMD 2835, studená bílá UWW (2200K), celkem 24W, 960LED, 1520lm, délka…

4 648 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
LED páska McLED LED pásek - sada 5 m + Přijímač Nano IP67, 240 LED/m, CW, 6 W/m, DC 24V, 520 lm/m, CRI90, IP67, 10 mm, vodič 3 m

McLED LED pásek - sada 5 m + Přijímač Nano IP67, 240 LED/m, CW, 6 W/m, DC 24V, 520…

  • Energetická třída G
  • Napětí 24 V

Sada LED pásku s ovládáním Nano IP67, délka pásku 5m, SMD 2835, studená bílá CW (6000K), celkem 30W, 1200LED, 2600lm, délka…

od 5 106 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
LED páska MCLED Přisazený hliníkový profil PS, 17x15 mm, včetně matného difuzoru, 1 m

MCLED Přisazený hliníkový profil PS, 17x15 mm, včetně matného difuzoru, 1 m

  • Délka 1 m

Přisazený hliníkový profil pro LED pásky, rozměry průřezu cca 17x15 mm. Součástí je matný difuzor, který lze do profilu…

od 205 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
LED páska MCLED Profil AL 23x15mm, VT vestavný, matný difuzor, komplet, 2m ML-761.014.43.2

MCLED Profil AL 23x15mm, VT vestavný, matný difuzor, komplet, 2m ML-761.014.43.2

Jedná se o zboží na objednávku. Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem.…

od 205 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
LED páska MCLED Vestavný hliníkový profil VT, 23x15 mm, včetně čirého difuzoru, 200cm

MCLED Vestavný hliníkový profil VT, 23x15 mm, včetně čirého difuzoru, 200cm

  • Délka 2 m

Vestavný hliníkový profil pro LED pásky, rozměry průřezu cca 23x15 mm. Součástí je čirý difuzor, který lze do profilu…

205 Kč

Artelektro.cz

Zobrazit detail
LED páska MCLED Profil AL 17x15mm, PS přisazený, matný difuzor, komplet, 2m ML-761.006.43.2

MCLED Profil AL 17x15mm, PS přisazený, matný difuzor, komplet, 2m ML-761.006.43.2

Jedná se o zboží na objednávku. Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem.…

od 205 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
LED páska MCLED Vestavný hliníkový profil VT, 23x15 mm, včetně matného difuzoru, 1 m

MCLED Vestavný hliníkový profil VT, 23x15 mm, včetně matného difuzoru, 1 m

  • Délka 1 m

Vestavný hliníkový profil pro LED pásky, rozměry průřezu cca 23x15 mm. Součástí je matný difuzor, který lze do profilu…

205 Kč

Artelektro.cz

Zobrazit detail
LED páska MCLED Profil AL 17/15mm PS čirý 1m komplet ML-761.007.43.1

MCLED Profil AL 17/15mm PS čirý 1m komplet ML-761.007.43.1

  • Délka 1 m

Jedná se o zboží na objednávku. Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem.…

od 205 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
LED páska MCLED Vestavný hliníkový profil VT, 23x15 mm, včetně čirého difuzoru, 1 m

MCLED Vestavný hliníkový profil VT, 23x15 mm, včetně čirého difuzoru, 1 m

  • Délka 1 m

Vestavný hliníkový profil pro LED pásky, rozměry průřezu cca 23x15 mm. Součástí je čirý difuzor, který lze do profilu…

205 Kč

Artelektro.cz

Zobrazit detail
LED páska MCLED KONEKTOR NAPÁJ. ZÁSUVKA VOLNÝ KONEC ML-112.006.21.0

MCLED KONEKTOR NAPÁJ. ZÁSUVKA VOLNÝ KONEC ML-112.006.21.0

McLED Napájecí power konektor - zásuvka, s dvouvodičovým kabelem o průřezu AWG22/0,33mm2, délka cca 185mm. Tento konektor…

od 13 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
LED páska FK KONEKTOR NAPÁJ. PRO LED PÁSEK 8MM 9503434

FK KONEKTOR NAPÁJ. PRO LED PÁSEK 8MM 9503434

Napájecí plastový dvoupinový konektor 8 mm (bez nutnosti pájení) s 14 cm kablíkem. Pro LED pásek.…

13 Kč

ELKOV elektro a.s.

Zobrazit detail
LED páska LL KLIP ALU PRO 1010, DÉLKA 3CM, AC-NT1010A-30

LL KLIP ALU PRO 1010, DÉLKA 3CM, AC-NT1010A-30

Ocelový klip ALU pro 1010 délka 3cm AC-NT1010A-30…

16 Kč

ELKOV elektro a.s.

Zobrazit detail
LED páska MCLED SPOJKA DVOU JEDNOBAREVNÝCH LED PÁSKŮ Š.5MM 2PINY ML-112.003.78.1

MCLED SPOJKA DVOU JEDNOBAREVNÝCH LED PÁSKŮ Š.5MM 2PINY ML-112.003.78.1

Spojka dvou jednobarevných COB LED pásků McLED ML-112.003.78.1, šíře 5 mm, 2 piny, max. 5,5 A. Spojka dvou jednobarevných…

od 18 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
LED páska MCLED KABEL 2-ŽILOVÝ PLOCHÝ PVC AWG 22/0,34 MM2 ČERNÁ/ČERVENÁ ML-733.056.37.0

MCLED KABEL 2-ŽILOVÝ PLOCHÝ PVC AWG 22/0,34 MM2 ČERNÁ/ČERVENÁ ML-733.056.37.0

2-žilový plochý PVC kabel AWG 22/0,34 mm², černá/červená 2-žilový kabel s vodiči AWG 22, barva červená/černá. Kabel obsahuje…

od 18 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
LED páska KAN KONEKTOR LED PÁSKU CONNECTOR 8-CPC 19033

KAN KONEKTOR LED PÁSKU CONNECTOR 8-CPC 19033

Konektor pro LED pásky GRANDO LED nebo VOLCANO LED - slouží ke spojení pásků za sebou.…

18 Kč

ELKOV elektro a.s.

Zobrazit detail
LED páska MCLED VODIČ 2-ŽILOVÝ AWG 20 ČERVENÁ/ČERNÁ ML-733.083.37.0

MCLED VODIČ 2-ŽILOVÝ AWG 20 ČERVENÁ/ČERNÁ ML-733.083.37.0

Dvoužilový kabel McLED ML-733.083.37.0, 2x0,52 mm², AWG 20, červená/černá. Dvoužilový kabel McLED ML-733.083.37.0 má dva…

19 Kč

ELKOV elektro a.s.

Zobrazit detail
LED páska Spojka pro LED pásky MONO CCT COB DIGITAL 10mm, rychlospojka zacvakávací

Spojka pro LED pásky MONO CCT COB DIGITAL 10mm, rychlospojka zacvakávací

  • Barva průhledná

Ecolight Spojka pro LED pásky COB Digital 10 mm jednostranná Rychlé a bezpečné spojení pásků COB DIGITAL bez pájení.…

6 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
LED páska ECOLIGHT Rovný mono smd konektor pro LED pásky pro připojení dvou 8mm pásků

ECOLIGHT Rovný mono smd konektor pro LED pásky pro připojení dvou 8mm pásků

✨ Cenový hit ✨ Praktický 8mm MONO SMD LED konektor umožňuje rychlé a bezpečné připojení dvou kusů LED pásku. Tento…

od 6 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
LED páska ECO LIGHT Konektor LED MONO COB 8mm, napájecí, jednostranný s kabelem 100 mm EC79184

ECO LIGHT Konektor LED MONO COB 8mm, napájecí, jednostranný s kabelem 100 mm EC79184

Tento jednostranný LED konektor pro mono COB pásky s kabelem je praktickým řešením pro snadné a bezpečné připojení COB a SMD…

od 6 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
LED páska Lighting 5V 0,5 m

Lighting 5V 0,5 m

  • Délka 0,5 m
  • Počet LED diod 30

Lighting LED pásek SMD3528 RGB 0,5 metr/30diod na baterii Napájení pomocí 3x AA baterie (není součástí balení). Vhodné pro…

260 Kč

Solarnisvetlo.cz

Zobrazit detail
LED páska Lighting N/001 LED Neonový pásek 1 metr Bluetooth (Flexibilní LED pásek USB 1 metr )

Lighting N/001 LED Neonový pásek 1 metr Bluetooth (Flexibilní LED pásek USB 1 metr )

  • Délka 1 m
  • Počet LED diod 60

LED neon hadice 5V, 60LED/m IP65 RGB Bluetooth 1 metr LED Neon hadice nabízejí jednoduchou instalaci, flexibilní použití s…

265 Kč

Solarnisvetlo.cz

Zobrazit detail
LED páska Lighting USB3502 5 V 1 m

Lighting USB3502 5 V 1 m

  • Napájení USB
  • Délka 1 m
  • Napětí 5 V

Lighting LED pásek 3528 DC5V USB 1 m/60diod 4W IP65 bílá s vypínačem Vhodné pro osvětlení TV, PC. Zapíná a vypíná se…

270 Kč

Solarnisvetlo.cz

Zobrazit detail
LED páska Lighting USB3501 5 V 6500K 100 cm

Lighting USB3501 5 V 6500K 100 cm

  • Napájení USB
  • Délka 1 m
  • Napětí 5 V

Lighting LED pásek 3528 DC5V USB 1 m/60diod 4W IP65 čistá bílá s vypínačem Vhodné pro osvětlení TV, PC. Zapíná a vypíná se…

270 Kč

Solarnisvetlo.cz

Zobrazit detail
LED páska Lighting USB5501 LED pásek USB SMD5050 RGB 1metr IP65 (LED pásek RGB 1 metr s USB)

Lighting USB5501 LED pásek USB SMD5050 RGB 1metr IP65 (LED pásek RGB 1 metr s USB)

  • Napájení USB
  • Délka 1 m
  • Napětí 5 V

Lighting LED pásek SMD5050 RGB USB 1 metr/60diod Vhodné pro osvětlení TV, PC. Zapíná a vypíná se současně s televizorem, ve…

280 Kč

Solarnisvetlo.cz

Zobrazit detail
LED páska Lighting B3515 DC 5V čistá bílá 50 cm

Lighting B3515 DC 5V čistá bílá 50 cm

  • Délka 0,5 m

Lighting LED pásek SMD3528 čistá bílá 0,5 metr/30diod na baterii Napájení pomocí 3x AA baterie (není součástí balení).…

280 Kč

Solarnisvetlo.cz

Zobrazit detail
LED páska Lighting PIR2/2M LED pásek 2 metry pohybový senzor teplá bílá (LED pásek 2 metry s PIR čidlem)

Lighting PIR2/2M LED pásek 2 metry pohybový senzor teplá bílá (LED pásek 2 metry s…

  • Počet LED diod 60

Lighting LED pásek teplá bílá 2 metry LED pásek má 2 světelné režimy, stále svícení a provoz na PIR čidlo pohybu. LED pásek…

od 280 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
LED páska StrongLumio LED pásek free cut COB 12V 12W/m (528 LED/m) 8mm, bílá neutrální (StrongLumio LED pásek free cut COB 12V 12W/m (528 LED/m) 8mm, bílá neutrální)

StrongLumio LED pásek free cut COB 12V 12W/m (528 LED/m) 8mm, bílá neutrální…

  • Barva světla denní bílá

COB LED pásek se středně svítícími diodami v metráži, s hustě umístěnými čipy zajišťujícími souvislou linii. Barva světla…

199 Kč

Kovanilevne.cz

Zobrazit detail
LED páska StrongLumio LED pásek free cut COB 12V 12W/m (528 LED/m) 8mm, bílá teplá (StrongLumio LED pásek free cut COB 12V 12W/m (528 LED/m) 8mm, bílá teplá)

StrongLumio LED pásek free cut COB 12V 12W/m (528 LED/m) 8mm, bílá teplá…

  • Barva světla teplá bílá

COB LED pásek se středně svítícími diodami v metráži, s hustě umístěnými čipy zajišťujícími souvislou linii. Barva světla…

199 Kč

Kovanilevne.cz

Zobrazit detail
LED páska StrongLumio LED pásek free cut COB 12V 12W/m (528 LED/m) 8mm, bílá studená (StrongLumio LED pásek free cut COB 12V 12W/m (528 LED/m) 8mm, bílá studená)

StrongLumio LED pásek free cut COB 12V 12W/m (528 LED/m) 8mm, bílá studená…

COB LED pásek se středně svítícími diodami v metráži, s hustě umístěnými čipy zajišťujícími souvislou linii. Barva světla…

199 Kč

Kovanilevne.cz

Zobrazit detail
LED páska StrongLumio LED pásek free cut COB 24V 12W/m (528 LED/m) 8mm, bílá neutrální (StrongLumio LED pásek free cut COB 24V 12W/m (528 LED/m) 8mm, bílá neutrální)

StrongLumio LED pásek free cut COB 24V 12W/m (528 LED/m) 8mm, bílá neutrální…

  • Napětí 24 V

COB LED pásek se středně svítícími diodami v metráži, s hustě umístěnými čipy, zajišťujícími souvislou linii. Barva světla…

199 Kč

Kovanilevne.cz

Zobrazit detail
LED páska StrongLumio LED pásek free cut COB 24V 12W/m (528 LED/m) 8mm, bílá studená (StrongLumio LED pásek free cut COB 24V 12W/m (528 LED/m) 8mm, bílá studená)

StrongLumio LED pásek free cut COB 24V 12W/m (528 LED/m) 8mm, bílá studená…

  • Napětí 24 V
  • Teplota chromatičnosti 6500 K

COB LED pásek se středně svítícími diodami v metráži, s hustě umístěnými čipy, zajišťujícími souvislou linii. Barva světla…

199 Kč

Kovanilevne.cz

Zobrazit detail
LED páska StrongLumio LED pásek COB 24V 11+11W/m (608 LED/m) 10mm CCT (StrongLumio LED pásek COB 24V 11+11W/m (608 LED/m) 10mm CCT)

StrongLumio LED pásek COB 24V 11+11W/m (608 LED/m) 10mm CCT (StrongLumio LED pásek…

  • Napětí 24 V

COB CCT LED pásek s vysoce svítícími diodami v metráži, s hustě umístěnými čipy, zajišťujícími souvislou linii, s možností…

204 Kč

Kovanilevne.cz

Zobrazit detail
LED páska StrongLumio LED pásek 24V 14,4W/m (60 LED/m) 10mm IP65 RGB (StrongLumio LED pásek 24V 14,4W/m (60 LED/m) 10mm IP65 RGB)

StrongLumio LED pásek 24V 14,4W/m (60 LED/m) 10mm IP65 RGB (StrongLumio LED pásek…

  • Napětí 24 V

LED pásek s vysoce svítícími diodami v metráži, s možností změny barev - RGB. Typ LED diody - 5050. opatřeno oboustrannou…

240 Kč

Kovanilevne.cz

Zobrazit detail
LED páska LED pásek 121.603 14,4W IP54 žlu 10 SCHMACHTL CZ spol. s r.o. 25-10-804-50603

LED pásek 121.603 14,4W IP54 žlu 10 SCHMACHTL CZ spol. s r.o. 25-10-804-50603

  • Délka 1 m

LED pásek ML-121.603.70.0 SMD5050 žlutá barva, Schmachtl Popis: Šířka (mm)- 10 Provedení- pásek Délka (mm)- 1000 Napětí…

280 Kč

CEHA KDC elektro k.s.

Zobrazit detail
LED páska LED pásek 121.605 14,4W IP54 zel 10 SCHMACHTL CZ spol. s r.o. 25-10-804-50605

LED pásek 121.605 14,4W IP54 zel 10 SCHMACHTL CZ spol. s r.o. 25-10-804-50605

  • Barva zelená
  • Délka 1 m

LED pásek ML-121.605.70.0 SMD5050 zelená barva, Schmachtl Popis: Provedení- pásek Šířka (mm)- 10 Výkon svítidla na metr (W)-…

280 Kč

CEHA KDC elektro k.s.

Zobrazit detail
LED páska LED pásek 121.235 9,6W IP54 zel 8 SCHMACHTL CZ spol. s r.o. 25-10-804-50235

LED pásek 121.235 9,6W IP54 zel 8 SCHMACHTL CZ spol. s r.o. 25-10-804-50235

  • Barva zelená
  • Délka 1 m

LED pásek ML-121.235.10.0 SMD3528 zelená, Schmachtl Popis: Výkon svítidla na metr (W) 9,6 Napětí svítidla (V) 12 Vyzařovací…

286 Kč

CEHA KDC elektro k.s.

Zobrazit detail
LED páska LED pásek TLP-150SMD5-WW vnitř. bíl 25-10-803-50150

LED pásek TLP-150SMD5-WW vnitř. bíl 25-10-803-50150

  • Barva bílá

LED pásek TLP-150SMD5-WW vnitř. bíl Popis: Vstupní napětí: 12V DC Příkon: 7,2W/1m Počet LED: 30/1m Úhel svitu: 120° Barva:…

292 Kč

CEHA KDC elektro k.s.

Zobrazit detail
LED páska Sv. Al-05 OPAL75 profil pro LED pás 25-10-803-10750

Sv. Al-05 OPAL75 profil pro LED pás 25-10-803-10750

  • Barva stříbrná

Svítidlo Al-05 OPAL75 profil pro LED pás, TRON Popis: Profil pro LED pás Materiál: kov Barva: stříbrná Rozměry: 16x9mm…

296 Kč

CEHA KDC elektro k.s.

Zobrazit detail
LED páska LED pásek SB3-600-W bíl. 07503 25-10-803-50360

LED pásek SB3-600-W bíl. 07503 25-10-803-50360

  • Délka 1 m

LED pásek SB3-600-W bílá 07503 Popis: LED pásek SB3-600 SMD2835 120LED/m 12V 20W/m IP20 vnitřní LED pásek 12V s extra…

304 Kč

CEHA KDC elektro k.s.

Zobrazit detail
LED páska LED pásek 123.608 14,4W IP54 RGB 10 SCHMACHTL CZ spol. s r.o. 25-10-804-50608

LED pásek 123.608 14,4W IP54 RGB 10 SCHMACHTL CZ spol. s r.o. 25-10-804-50608

  • Délka 1 m

LED pásek ML-123.608.70.0 SMD5050 RGB, Schmachtl Popis: Výkon svítidla na metr (W) 14,4 Napětí svítidla (V) 12 Vyzařovací…

309 Kč

CEHA KDC elektro k.s.

Zobrazit detail
LED páska MCLED Profil AL 30x7mm, PX přisazený, mléčný difuzor, komplet, 1m ML-761.015.02.1

MCLED Profil AL 30x7mm, PX přisazený, mléčný difuzor, komplet, 1m ML-761.015.02.1

  • Délka 1 m

Jedná se o zboží na objednávku. Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem.…

od 227 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie