Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

WC čističe s počtem kusů v balení do 1,9

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
WC čistič Bref WC blok čistič 0,05l

Bref WC blok čistič 0,05l

  • 0,08 kg
  • 0,05 l
  • Počet kusů v balení 1

Bref Power Activ Přívěsek na WC Kostka Toalety Pine Lesní Zelená 50g Množství : 1 ks Značka : Bref Varianta vůně : Pine Typ…

36 Kč
720 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič WC čistič Tytan 700 ml Modrý

WC čistič Tytan 700 ml Modrý

  • 0,77 kg
  • 0,7 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Antibakteriální

Tytan Čistič WC Modrý 700g Prostředek, který díky svým baktericidním vlastnostem (na základě rozhodnutí Ministerstva…

36 Kč
51 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič WC blok Domestos, mořská vůně, antibakteriální

WC blok Domestos, mořská vůně, antibakteriální

  • 0,15 kg
  • Počet kusů v balení 1
  • Antibakteriální

DOMESTOS závěsná kostka na WC POWER 5 OCEAN 50G je praktický produkt určený pro každodenní použití na toaletě, který pomáhá…

od 36 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Závěs do WC Bref citronový antibakteriální

Závěs do WC Bref citronový antibakteriální

  • 0,05 kg
  • 0,05 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Antibakteriální

Bref Power Activ Přívěsek na WC Kostka na toaletu Citronová Žlutá 50 g Množství : 1 ks Značka : Bref Varianta vůně :…

36 Kč
720 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Agent Max WC čistič toalet Mořský 1 LPokles ceny

Agent Max WC čistič toalet Mořský 1 L

  • 1 kg
  • 1 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Antibakteriální

Agent Max Čisticí prostředek na WC toalety Mořský 1 L Agent Max Čisticí prostředek na WC toalety s osvěžující mořskou vůní,…

36 Kč
36 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Domestos závěska do WC pro čištění 40l

Domestos závěska do WC pro čištění 40l

  • 0,4 kg
  • Počet kusů v balení 1
  • Antibakteriální

WC kostka osvěžovač Domestos Citrus 35g Citrus kostka má inovativní košík, který se přizpůsobí toaletě a optimálně tak…

37 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič General Fresh závěska do WC Tri-Force Flower Levandule a Pomeranč 45g

General Fresh závěska do WC Tri-Force Flower Levandule a Pomeranč 45g

  • 0,05 kg
  • 0,1 l
  • Počet kusů v balení 1

Tri-Force Flower 45 g Force General Fresh - Síla Levandulovo Pomeranč vůně Tri-Force Flower není jen o účinnosti, bohaté…

38 Kč
380 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič General Fresh závěska na čištění WC 0,045l

General Fresh závěska na čištění WC 0,045l

  • 0,1 kg
  • 0,05 l
  • Počet kusů v balení 1

Kostka na WC Tri-Force Flower - General Fresh - Force - Ananasovo-rebarborová Kostka na WC Tri-Force Flower – General Fresh…

38 Kč
760 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič General Fresh závěsný osvěžovač a čistič WC 40 g

General Fresh závěsný osvěžovač a čistič WC 40 g

  • 0,04 kg
  • 0,04 l
  • Počet kusů v balení 1

Zde je revoluční produkt, který změní vaši koupelnu – WC kostka Total Force Lotos od společnosti General. Díky tomuto…

39 Kč
975 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Königliche Wäsche Závěska do WC Levandule 45g

Königliche Wäsche Závěska do WC Levandule 45g

  • 5 kg
  • 0,05 l
  • Počet kusů v balení 1

Königliche Wäsche Závěs do WC Levandule 45g Směs aromatických bylin s balzámovým nádechem šalvěje, to je dokonale složená…

39 Kč
780 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Kalyon Čisticí Gel na WC Spring Breeze 750ml

Kalyon Čisticí Gel na WC Spring Breeze 750ml

  • 0,75 kg
  • 0,75 l
  • Počet kusů v balení 1

Kalyon Gel na WC Spring Breeze 750 ml Bělicí prostředek Kalyon ultra thick Bleach zajišťuje maximální hygienu, zabraňuje…

39 Kč
52 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Domestos WC blok čistič 50l

Domestos WC blok čistič 50l

  • 0,05 kg
  • Počet kusů v balení 1
  • Antibakteriální

Domestos Power 5 Lime 50 g – závěsný WC blok s limetkovou vůní Domestos Power 5 Lime 50 g je závěsný WC blok určený pro…

39 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič WC čistič Domestos Pine Fresh 750 ml

WC čistič Domestos Pine Fresh 750 ml

  • 0,75 l
  • Počet kusů v balení 1

WC čistič Domestos Pine Fresh 750 ml WC čistič Domestos Pine Fresh je koncentrovaný čisticí prostředek, který odstraňuje…

41 Kč
55 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Duck čistící kostka WC 36 l

Duck čistící kostka WC 36 l

  • 0,04 kg
  • Počet kusů v balení 1
  • Antibakteriální

Duck Aqua Green 4v1 - Přívěsek na toaletu (36 g) ⭐ Objevte svěžest a čistotu s Duck Aqua Green 4v1! Už se nemusíte starat o…

41 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič WC Hit čisticí prostředek na WC 0,75l

WC Hit čisticí prostředek na WC 0,75l

  • 1 kg
  • 0,75 l
  • Počet kusů v balení 1

Hit Wc Fresh Power Gel čistič toalet od českého výrobce Zenit Čáslav představuje kvalitní a vysoce účinný čistič na WC,…

42 Kč
56 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Přívěsek WC Bref Color Aktiv Eucalyptus 50 g

Přívěsek WC Bref Color Aktiv Eucalyptus 50 g

  • 0,05 kg
  • Počet kusů v balení 1

Bref Color Aktiv – závěs na WC 50 g, Eucalyptus Bref Color Aktiv Eucalyptus je mycí a pachový přípravek ve formě přívěsku na…

42 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Tytan Tekutý čistič toalet WC Baktericidní sprej 500g

Tytan Tekutý čistič toalet WC Baktericidní sprej 500g

  • 0,5 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Antibakteriální

Tytan Tekutý WC čistič Baktericidní sprej 500 g Tekutý WC čistič Tytan je přípravek, který díky svým baktericidním…

43 Kč
86 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič WC Frisch čisticí blok do WC 1l

WC Frisch čisticí blok do WC 1l

  • 0,05 kg
  • 1 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Antibakteriální

WC FRISCH WC-DUFTSPÜLER LEMON 50 g – závěs na WC, který čistí toaletu při každém spláchnutí. Vůně: citron. Zabraňuje…

44 Kč
44 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Kostka závěs na WC 7v1 Active Blue Power modrá barvící vodou

Kostka závěs na WC 7v1 Active Blue Power modrá barvící vodou

  • 0 kg
  • 0 l
  • Počet kusů v balení 1

ORIGINÁLNÍ PRODUKT ============================ WC závěsek 7v1 Active Blue Power Praktický závěs na WC Active Blue Power 7v1…

44 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Kostka závěs na WC 7v1 Active Turquoise Power barvící vodou tyrkysová

Kostka závěs na WC 7v1 Active Turquoise Power barvící vodou tyrkysová

  • 0 kg
  • 0 l
  • Počet kusů v balení 1

ORIGINÁLNÍ PRODUKT ============================ WC závěs 7v1 Active Turquoise Power Praktický závěs na WC Active Turquoise…

44 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič KRET GEL DO WC PROTI KAMENI POWER FRESH ODSTRAŇUJE USANINY 750G

KRET GEL DO WC PROTI KAMENI POWER FRESH ODSTRAŇUJE USANINY 750G

  • 0,8 kg
  • 0,75 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Gel

KRET Gel na WC 750 g ANTIKAMEN Power Fresh – gel s baktericidním účinkem Řada KRET ANTIKAMEN jsou moderní WC gely vytvořené…

44 Kč
59 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič General Fresh gel na čištění WC 1l

General Fresh gel na čištění WC 1l

  • 1 kg
  • 1 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Gel

Generla Fresh Action Gel Force Gel na WC Květinový 1L General Fresh Action Gel Force - Gel na WC 1L: Čistota a svěžest ve…

44 Kč
44 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič WC osvěžovač Bref závěsný levandule 0,050 l

WC osvěžovač Bref závěsný levandule 0,050 l

  • 0,05 kg
  • 0,05 l
  • Počet kusů v balení 1

Brait WC kostka do košíčkůFlowers množství v balení: 1 kus hmotnost: 45 g vůně: květinová Kostka Brait je dvoufázová…

45 Kč
900 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Airpure Fresh Stripes Gel do WC Ocean Fresh 45ml

Airpure Fresh Stripes Gel do WC Ocean Fresh 45ml

  • 0,1 kg
  • Počet kusů v balení 1
  • Gel

Airpure Fresh Stripes Gelový pásek na WC Ocean Fresh 45 ml Airpure Fresh Stripes Gelový pásek na WC Ocean 45 ml Gel na…

46 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Blux gel na čištění WC 0,75l

Blux gel na čištění WC 0,75l

  • 1 kg
  • 0,75 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Gel

WC gel 750 ml WC gel s lesní vůní 750 ml Odstraňuje vodní kámen z sanitárních zařízení. WC gel Blux účinně čistí a bělí.…

od 46 Kč
od 61 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Duck čisticí blok do WC rezervoárů, vůně mořský vánek, 50g

Duck čisticí blok do WC rezervoárů, vůně mořský vánek, 50g

  • 0,05 kg
  • 0,05 l
  • Počet kusů v balení 1

Disk splachovací nádržky na toaletu s mořskou vůní Duck 1 ks Chcete, aby vaše toaleta vždy voněla svěžestí a vypadala…

47 Kč
940 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Ambi Pur čisticí kostka do WC 0,45l

Ambi Pur čisticí kostka do WC 0,45l

  • 0,05 kg
  • 0,45 l
  • Počet kusů v balení 1

AMBI PUR GELOVÁ KOSTKA NA WC - DIVOKÝ IBIŠEK 45 G AMBI PUR Gelová WC kostka Divoký ibišek 45 g představuje účinný způsob,…

47 Kč
104 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Domestos závěska do WC pro čištění, 1 l

Domestos závěska do WC pro čištění, 1 l

2
  • 0,55 kg
  • 1 l
  • Počet kusů v balení 1

Domestos Power 5 Limette závěsná kostka na WC 55 g DE Unilever WC kostka Domestos Power 5 Limette zajistí, že toaleta bude…

od 48 Kč
od 48 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič WC Gold Drop s vůní květin ( )

WC Gold Drop s vůní květin ( )

  • Počet kusů v balení 1

WC mísy DIX KOSTKA "3D" účinně zlepšují čistotu a hygienu záchodové mísy, neutralizují nepříjemné pachy a dokonale zabraňují…

od 49 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič WC Net tekutý přípravek na zprůchodnění potrubí 0,5l

WC Net tekutý přípravek na zprůchodnění potrubí 0,5l

  • 0,6 kg
  • Počet kusů v balení 1
  • Univerzální

WC NET Sturascarichi Turbo – Gel superkoncentrát na odstranění přetížení, 500 ml WC NET Sturrascarichi Turbo je unikátní…

50 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Domol závěska do WC pro čištění 40l

Domol závěska do WC pro čištění 40l

  • 0,3 kg
  • Počet kusů v balení 1

Domol WC-duftstein 1+1 ks - Domol závěs na WC s odvápňovací kostkou a splachovacími kostkami zajišťuje dlouhodobou svěžest a…

50 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič DOMESTOS Čistič toalet Lesní vůně 1000 ml

DOMESTOS Čistič toalet Lesní vůně 1000 ml

  • 1,1 kg
  • 1 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Antibakteriální
  • Gel

Tekutý přípravek na WC Domestos Pine Fresh 1L Domestos gel na WC je účinný dezinfekční a čisticí prostředek, který…

52 Kč
52 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Ace závěs na čištění WC 48 l

Ace závěs na čištění WC 48 l

  • Počet kusů v balení 1
  • Antibakteriální

ACE WC kostky Citrus a’2 Podrobný popis ACE WC s formulí aktivní pěny zajišťuje nepřetržitou hygienu a svěžest. Navíc díky…

52 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič WC blok Bref Deluxe - levandule, 50 g

WC blok Bref Deluxe - levandule, 50 g

  • 0,05 kg
  • Počet kusů v balení 1

BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími…

od 52 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Tytan čistič WC 1,2l

Tytan čistič WC 1,2l

  • 1,2 kg
  • 1,2 l
  • Počet kusů v balení 1

Tytan Max WC čistič žlutý 1,2 kg Prostředek, který díky svým baktericidním vlastnostem (rozhodnutím ministra zdravotnictví…

53 Kč
44 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič WC Frisch závěska do WC pro čištění, 0,05 l

WC Frisch závěska do WC pro čištění, 0,05 l

  • 0,05 kg
  • 0,05 l
  • Počet kusů v balení 1

WC Frisch, Garden Party, Přívěsek, 50g Velmi účinný a koncentrovaný přívěsek na toaletu s příjemnou vůní. Dokonale osvěží,…

53 Kč
1 060 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič WC čistič Domestos Pine Fresh 750 ml

WC čistič Domestos Pine Fresh 750 ml

  • 0,8 kg
  • 0,75 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Antibakteriální

Tekutý přípravek Domestos Pine Fresh 0,75 l čištění WC Výhody Zabíjí 99,9 % choroboplodných zárodků (i na těžko přístupných…

53 Kč
71 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Čisticí gel na toalety Kret 0,7 l

Čisticí gel na toalety Kret 0,7 l

  • 0,75 kg
  • 0,7 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Gel

FRESH&CLEAN POWER WATER LILY WC GEL je bezchybná čistota a květinová svěžest na vaší toaletě. Použitá receptura odstraňuje…

53 Kč
76 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Bref závěska do WC pro čištění, 0,05l

Bref závěska do WC pro čištění, 0,05l

  • 0,05 kg
  • 0,05 l
  • Počet kusů v balení 1

BREF COLOR AKTIV OCEAN TURQUOISE WATER 50G kuličky Bref Color Aktiv je mycí a pachový prostředek v podobě WC mušlí, který…

53 Kč
1 060 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Gut&Gunstig závěska do WC pro čištění, 0,45 l

Gut&Gunstig závěska do WC pro čištění, 0,45 l

  • 0,5 kg
  • 0,45 l
  • Počet kusů v balení 1

WC závěs značky G&G s citronovou vůní. Balení obsahuje 2 přívěsky. Hmotnost. 2X48g. Produkt z německé distribuce.…

55 Kč
122 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Bref závěs na WC, Eukalyptus, 2x50g

Bref závěs na WC, Eukalyptus, 2x50g

  • 0,14 kg
  • 0 l
  • Počet kusů v balení 1

MYCÍ A VONNÉ KULIČKY DO TOALET BREF COLOR ACTIV EUKALYPTUS, BARVÍCÍ, 2 X 50 G Mycí a pachový závěs pro WC mísy zajišťující…

55 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič SUPER TEN! 2X45G WC BLOK DO SPLACHOVACÍ NÁDRŽKY PACIFIC.

SUPER TEN! 2X45G WC BLOK DO SPLACHOVACÍ NÁDRŽKY PACIFIC.

  • 0,15 kg
  • 0,09 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Tablety

SuperTEN! WC kostka Pacifik 2x45g Praktické WC kostky Super Ten jsou skvělou alternativou k tradičním produktům pro hygienu…

56 Kč
622 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Dasty odvápňovací gel na WC 750 ml

Dasty odvápňovací gel na WC 750 ml

  • 0,8 kg
  • 0,75 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Gel

Název produktu : DASTY gel na čištění WC „Profesionální WC gel“ Určení : odvápňovací přípravek, pro čištění WC Objem : 750…

56 Kč
75 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Dasty Gel do WC Floral 750 ml

Dasty Gel do WC Floral 750 ml

  • 0,75 kg
  • 0,75 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Gel

Dasty WC Gel Floral - parfémovaný WC koncentrát 750 ml Výrobce : Dasty Italy Značka: Dasty Země původu: Itálie Objem : 750…

57 Kč
76 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič 4Toilet vonná závěska na WC Borovice, 1 ks

4Toilet vonná závěska na WC Borovice, 1 ks

  • 0,04 kg
  • 0,04 l
  • Počet kusů v balení 1

4Toilet vonná závěska na WC Borovice Vonná závěska na WC v zelené barvě s vůní borovice spolehlivě provoní každou toaletu.…

57 Kč
1 425 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Airpure gelový proužek na čištění WC 45l

Airpure gelový proužek na čištění WC 45l

  • 0,1 kg
  • Počet kusů v balení 1
  • Gel

Airpure Fresh Stripes Gelový pásek na WC Lime Zing 45 ml Airpure Fresh Stripes Gelový pásek na WC Lime Zing 45 ml Gel na…

58 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Pro-Tech shop WC gel Blux oceán 1000ml 30220 5908311413432

Pro-Tech shop WC gel Blux oceán 1000ml 30220 5908311413432

  • 1 kg
  • 1 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Gel

WC gel Blux oceán 1000 ml WC gel Blux se svěží vůní oceánu s objemem 1000 ml se používá jako čisticí a hygienizující…

od 58 Kč
od 58 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič WC čistič Domestos Pine Fresh 750 ml

WC čistič Domestos Pine Fresh 750 ml

  • 0,76 kg
  • 0,75 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Antibakteriální

DOMESTOS Pine Fresh Bělící a dezinfekční přípravek na toaletu s prodlouženou výdrží Domestos Pine čisticí přípravek na…

58 Kč
77 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie