Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

WC čističe s objemem 1 až 1,9 l

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
WC čistič WC NET Professional gelový čistič odpadů 1 l

WC NET Professional gelový čistič odpadů 1 l

63

od 60 Kč

  • Gel
  • Na toaletu
  • 1 l
  • 1,83 kg
  • Počet kusů v balení 1

WC NET Professional je gelový přípravek na pročištění odpadů. Dobře rozpouští organické materiály, kuchyňské zbytky a vlasy. Odstraňuje veškeré usazeniny a chrání odpadní potrubí. Bezpečný pro…

od 60 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Campingaz Instablue Extra 1 l

Campingaz Instablue Extra 1 l

12

od 269 Kč

  • Roztok
  • Na toaletu
  • Ekologický
  • Antibakteriální
  • Dezinfekční

Sanitární prostředek je nezbytný při používání chemické toalety – musí se přidat do spodní odpadní nádrže, kde ničí bakterie, viry a potlačuje zápach. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí…

od 269 Kč

v 46 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Stachema Qualicar New náplň do chemických WC koncentrát 1 l

Stachema Qualicar New náplň do chemických WC koncentrát 1 l

7

od 199 Kč

  • Tekutý
  • Na toaletu
  • Ekologický
  • Neutralizace zápachu
  • 1 l

Přípravek pro potlačení zápachu u chemických WC. Díky své intenzivní vůni a syté barvě zajišťuje čistotu rezervoáru chemických WC, potlačuje vznik nepříjemných pachů. Do odpadové nádrže WC se…

od 199 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Merida Super Sanitin Plus 1 l

Merida Super Sanitin Plus 1 l

6

od 117 Kč

  • Tekutý
  • Na vodní kámen
  • Neutralizace zápachu
  • 1 l
  • 1,5 kg

Merida Super Sanitin Plus je výborným čisticím prvkem pro toalety. S tímto přípravkem vyčistíte kromě klasických toaletních mís také výlevky, pisoáry či umyvadla. Je vhodný i pro čistění…

od 117 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič KIEHL Powerfix Gel extra silný 1 l

KIEHL Powerfix Gel extra silný 1 l

17

od 196 Kč

  • Gel
  • 1 l

Díky hustotě gelu Kiehl Powerfix drží na stěnách toalet a rozpouští vodní a močový kámen, a přitom stačí použít malé množství. Nesmí přijít na baterie a neředí se. Neředěný Powerfix Gel…

od 196 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Thetford Aqua Rinse Plus 1,5 l

Thetford Aqua Rinse Plus 1,5 l

57

od 219 Kč

146 Kč/l
  • Roztok
  • Na toaletu
  • Neutralizace zápachu
  • 1,5 l
  • Počet kusů v balení 1 ks

Nová receptura splachovací chemie Thetford Aqua Rinse se zvýšenou účinností - to je více, než jen pěkná vůně. Užijte si svěží dovolenou s chemií Thetford Aqua Rinse Plus. Balení obsahuje 1,5 l…

od 219 Kč

od 146 Kč/l

v 9 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Madel Acido Muriatico čisticí prostředek na WC 1 l

Madel Acido Muriatico čisticí prostředek na WC 1 l

13

od 65 Kč

  • Roztok
  • Na toaletu
  • Na vodní kámen
  • 1 l
  • Počet kusů v balení 1

Madel Acido Muriatico je extra silný čisticí prostředek na WC a pisoáry od italské drogerie. Tento úklidový a čisticí prostředek obsahuje silnou kyselinu (33% kyselina chlorovodíková, jiným…

od 65 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Bioclean Náplň do chemického WC 1 l

Bioclean Náplň do chemického WC 1 l

4

od 164 Kč

  • Tekutý
  • Na toaletu
  • Ekologický
  • Neutralizace zápachu
  • 1 l

Vysoce kvalitní tekutý přípravek pro chemická WC, vyráběný dle původní receptury s více jak 20-ti letou tradicí na trhu. Neobsahuje formaldehyd a splňuje tak přísné ekologické normy a šetří…

od 164 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Solbio Sanitární chemie 1,6 l

Solbio Sanitární chemie 1,6 l

od 629 Kč

  • Tekutý
  • Na toaletu
  • Ekologický
  • Přírodní
  • S parfemací

Solbio Sanitární chemie je ekologický přípravek určený pro chemická WC, který nabízí účinné a šetrné řešení pro karavanisty, kempaře a uživatele mobilních toalet. Tento produkt využívá pokročilé…

od 629 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Hygotrendy Čisticí blok na WC s rukojetí Hard

Hygotrendy Čisticí blok na WC s rukojetí Hard

od 86 Kč

  • Tuhý
  • Na toaletu
  • Ekologický
  • Přírodní
  • Na vodní kámen

Tento čisticí prostředek je určen pro efektivní odstraňování usazených nečistot z různých povrchů v koupelnách, včetně toalet, pisoárů, dlaždic, podlah, umyvadel a van. Vyznačuje se schopností…

od 86 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Ecolab INTO FRESH kyselý sanitární čistič 1l

Ecolab INTO FRESH kyselý sanitární čistič 1l

od 157 Kč

  • Tekutý
  • Na vodní kámen
  • Sada
  • 1 l
  • Počet kusů v balení 12

Ecolab INTO FRESH kyselý sanitární čistič 1l Ecolab INTO FRESH je vysoce účinný kyselý sanitární čistič určený pro odstranění vodního a močového kamene, zbytků mýdel a mastnoty. Tento čisticí…

od 157 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Silux Active gel na rez a vodní kámen 1 l Ocean

Silux Active gel na rez a vodní kámen 1 l Ocean

1

od 40 Kč

  • Gel
  • 1 l

Účinný přípravek k čištění vaší toalety odstraňuje špínu, desinfikuje povrch, zabíjí mikroorganismy a rozpouští vodní kámen. Jeho gelová konzistence zajistí optimální pokrytí plochy toalety…

od 40 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Kit & Kin Čistič WC 1 l borovice/cedrové dřevo náplň

Kit & Kin Čistič WC 1 l borovice/cedrové dřevo náplň

od 153 Kč

  • Tekutý
  • Na toaletu
  • Ekologický
  • Přírodní
  • Antibakteriální

Čistící prostředek na toalety je navržen tak, aby účinně odstraňoval nečistoty a vodní kámen bez použití agresivních chemikálií. Obsahuje přírodní povrchově aktivní látky, které zajišťují…

od 153 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Bioclean Campex Economy náplň do chemického WC 1 l

Bioclean Campex Economy náplň do chemického WC 1 l

4

179 Kč

  • Roztok
  • 1 l
  • Počet kusů v balení 1

Bioclean Campex Economy náplň do chemického WC se vyrábí s menším množstvím účinné látky pro méně intenzivní užívání chemické toalety. Používá se ve zředěné formě do nádrží chemických toalet, …

179 Kč

Diskontdrogerie.cz

Zobrazit detail
WC čistič Campingaz InstaEco desinfekční prostředek 1 l

Campingaz InstaEco desinfekční prostředek 1 l

1

od 404 Kč

  • Roztok
  • Na toaletu
  • Ekologický
  • Bez chlóru
  • Neutralizace zápachu

Jedná se o sanitární přísadu pro odpadní nádrže. Eliminuje zápach v odpadní nádrži. Dávkování je 50 g (jeden uzávěr) na každých 10 litrů. Před použitím nalijte do odpadní nádrže cca 1 litr vody…

od 404 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Well Done WC čistič 1 l

Well Done WC čistič 1 l, oceán

od 39 Kč

  • Gel
  • 1 l
  • Počet kusů v balení 1 ks

Well Done WC čistič Oceán je aromatizovaný koncentrovaný WC čistič v objemu 1 l s rychlým účinkem - odstraňuje vodní kámen, čištěnému povrchu dodává jas a lesk.

od 39 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Stimex Cassette Tank Cleaner 1 lPokles ceny

Stimex Cassette Tank Cleaner 1 l

2

od 159 Kč

  • Roztok
  • Na toaletu
  • Na vodní kámen
  • Neutralizace zápachu
  • 1 l

Čistič nádrží přenosných toalet Stimex Cassette Tank Cleaner představuje koncentrovanou toaletní kapalinu, která je speciálně vyvinutá pro čištění odpadní nádržky chemických či přenosných…

od 159 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič KIEHL Aktiv Duft 1 l

KIEHL Aktiv Duft 1 l

1

289 Kč

  • Roztok
  • Na toaletu
  • Neutralizace zápachu
  • 1 l
  • 1,1 kg

Parfémová vůně na WC Aktiv-Duft je vonný olej k osvěžení vzduchu a pohlcení nepříjemných pachů s dlouhodobým působením. Jedenkrát stříknout za WC mísu nebo do nádoby na WC štětku. Vůně vydrží v…

289 Kč

Brimi - Brilantně čisté

Zobrazit detail
WC čistič WC čistič Ocean 1000ml

WC čistič Ocean 1000ml

  • 1 l

Vnikající koncentrovaný čistič se svěží vůní účinně odstraňuje vodní kámen, čištěnému povrchu dodává jas a lesk s okamžitým…

50 Kč
50 Kč/l

Vesma s.r.o.

Zobrazit detail
WC čistič CLINEX W3 Bacti Objem: 1l

CLINEX W3 Bacti Objem: 1l

  • 1 l

Vlastnosti: účinně dezinfikuje a čistí, likviduje 99 % bakterií a plísně, příjemná vůně, účinná látka: 2,5g kyseliny…

od 83 Kč
od 83 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Silux WC gel active rez a vodní kámen 1l Lemon

Silux WC gel active rez a vodní kámen 1l Lemon

  • Antibakteriální
  • S parfemací
  • Dezinfekční
  • Na vodní kámen
  • Gel
  • Na toaletu
  • 1,09 kg
  • 1 l

Účinný přípravek k čištění vaší toalety. Odstraňuje špínu, desinfikuje povrch, zabíjí mikroorganismy a rozpouští vodní…

od 29 Kč
od 29 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Domol WC čistič s vůní citrusů 1 l

Domol WC čistič s vůní citrusů 1 l

  • 1 l

pro dokonale hygienicky čistou toaletu silná čisticí síla a svěží vůně odstraňuje vápenaté usazeniny, nečistoty a usazeniny…

35 Kč
35 Kč/l

Rossmann.cz

Zobrazit detail
WC čistič Domestos Pine Fresh toaletní tekutina 1,85 l

Domestos Pine Fresh toaletní tekutina 1,85 l

  • 1,85 l

Domestos Pine Fresh toaletní tekutina 1,85 l Spolehlivá čistota a svěžest borového lesaPoznejte sílu čistoty s Domestos Pine…

od 88 Kč
od 48 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Gold drop eco line ekologický WC čistič, 1 L ( )

Gold drop eco line ekologický WC čistič, 1 L ( )

  • 1 l
  • Počet kusů v balení 12

Gold drop eco line ekologický WC čistič, 1 L Ekologický WC gel, čistíci prostředek. Doplňkové informace: Produkt splňuje…

od 64 Kč
od 64 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič WC BLOK La Prima Zelený - 1 kus

WC BLOK La Prima Zelený - 1 kus

  • 1 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Gel
  • Univerzální
  • 0,05 kg

WC BLOK Zelený La Prima WC BLOK Zelený La Prima. 2x50g. WC BLOK Zelený La Prima. 2x50g.…

od 27 Kč
od 27 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Into fresh IF12 /HE50233/ 1 l

Into fresh IF12 /HE50233/ 1 l

  • 1 l

Snadno odstraňuje vodní a močový kámen, zbytky mýdel, mastnotu. Velmi dobrá materiálová snášenlivost. Pro všechny plochy a…

191 Kč
191 Kč/l

Svingshop.cz

Zobrazit detail
WC čistič Well Done WC čistič Fresh power 1l

Well Done WC čistič Fresh power 1l

  • 1 l

Vynikající koncentrovaný čistič se svěží vůní účinně odstraňuje vodní kámen, čištěnému povrchu dodává jas a lesk s okamžitým…

od 49 Kč
od 49 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič WC Frisch čisticí kostka do WC

WC Frisch čisticí kostka do WC

  • 0,05 kg
  • 1 l
  • Počet kusů v balení 1

WC FRISCH TÜRKIS KRAFT AKTIV ZÁVĚS NA WC MOŘSKÁ SVĚŽEST WC FRISCH TÜRKIS KRAFT AKTIV ZÁVĚS NA WC MOŘSKÁ SVĚŽEST WC Frisch…

od 33 Kč
od 33 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Stachema WC330 Qualicar náplň do chemických WC, 1 l

Stachema WC330 Qualicar náplň do chemických WC, 1 l

  • 1 l

Stachema Qualicar náplň do chemických WC, 1 l je kvalitní produkt pro profesionální i domácí použití.…

269 Kč
269 Kč/l

Barvylaky.com

Zobrazit detail
WC čistič Kimicar FORUM 1 l, čisticí prostředek na usazeniny

Kimicar FORUM 1 l, čisticí prostředek na usazeniny

  • 1 l

Kimicar FORUM je silně koncentrovaný čisticí a dezinfekční přípravek je určen k účinnému odstranění starého vodního kamene,…

od 133 Kč
od 133 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Inposan Sani Bactisin 310 – prostředek s bakteriálním a bělícím účinkem 1 l

Inposan Sani Bactisin 310 – prostředek s bakteriálním a bělícím účinkem 1 l

  • 1 l

Inposan Sani Bactisin 310 je vysoce účinný čisticí a dezinfekční prostředek s bělícím účinkem určený pro profesionální i…

od 54 Kč
od 54 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Prostředek na WC Dr.Devil Turbulence, gel, 1 l, polar aqua

Prostředek na WC Dr.Devil Turbulence, gel, 1 l, polar aqua

  • 1 l

WC gel se směsí silných kyselin poradí si i s odolnými nečistotami inovativní aplikátor pro dokonalé pokrytí celé toalety…

79 Kč
79 Kč/l

Kancelář123.cz

Zobrazit detail
WC čistič DOMESTOS PROF Domestos WC Gel Ocean 1 l

DOMESTOS PROF Domestos WC Gel Ocean 1 l

  • 1 l

Domestos WC Gel je účinný čisticí prostředek na toaletní mísy, který čistí a zároveň odstraňuje 100 % vodního kamene. Gelová…

od 120 Kč
od 120 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič General Fresh čisticí kostka do WC

General Fresh čisticí kostka do WC

  • 0,15 kg
  • 1 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Antibakteriální

General Fresh toaletní kostka do WC citron 35g závěs Od A do Z, tedy od špendlíku po zvýrazňovače! Na našich aukcích najdete…

od 13 Kč
od 13 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Olej toaletní vonný FRESH 1 l

Olej toaletní vonný FRESH 1 l

  • 1 l

Intenzivní, svěží vonný olej FRESH pro prostory toalet. Šíří příjemnou, svěží mořskou vůni a pomáhá udržovat příjemné klima.…

od 835 Kč
od 835 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič 12x kostka tablety do WC čistič toalety do nádržky

12x kostka tablety do WC čistič toalety do nádržky

  • 0,05 kg
  • 1 l
  • Počet kusů v balení 12

KOSTKA KROUŽKY TOALETNÍ TABLETY DO WC SPLACHOVAČE KOUPELNY 4V1 Barvící kostka na WC účinně osvěžuje toaletní mísu, vytváří…

9 Kč
9 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič CLINEX W3 ACTIVE BIO – Účinný a šetrný čistič toalet pro profesionální použití Balení: 1L 77-512

CLINEX W3 ACTIVE BIO – Účinný a šetrný čistič toalet pro profesionální použití…

  • 1 l

CLINEX W3 ACTIVE BIO – ÚČINNÝ A ŠETRNÝ ČISTIČ TOALET PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ Clinex W3 Active BIO představuje vysoce…

od 90 Kč
od 90 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič CLINEX W3 SANIT – Profesionální čisticí prostředek pro každodenní údržbu koupelny Balení: 1L 77-008

CLINEX W3 SANIT – Profesionální čisticí prostředek pro každodenní údržbu koupelny…

  • 1 l

CLINEX W3 SANIT – PROFESIONÁLNÍ ČISTICÍ PROSTŘEDEK PRO KAŽDODENNÍ ČIŠTĚNÍ KOUPELNY Clinex W3 Sanit je koncentrovaný čistič…

od 102 Kč
od 102 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič INPOSAN SANI fresh - čistič sanitárních prostorů 1 l

INPOSAN SANI fresh - čistič sanitárních prostorů 1 l

1
  • 1 l

Inposan Sani fresh je prostředek na mytí baterií, umyvadel a sanity. Prostředek na bázi kyselin pro denní čištění povrchů…

od 75 Kč
od 75 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič General Fresh čisticí kostka do WC

General Fresh čisticí kostka do WC

  • 0,04 kg
  • 1 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Antibakteriální

General Fresh toaletní kostka do WC lesní košík 35 g, přívěsek Od A do Z, tedy od špendlíku po zvýrazňovače! Na našich…

od 13 Kč
od 13 Kč/l

v 6 obchodech

Porovnat ceny
WC čistič Clean therapy čisticí kostka do WC 1l

Clean therapy čisticí kostka do WC 1l

  • 0,04 kg
  • 1 l
  • Počet kusů v balení 1

Toaletní kostka na WC zásoba Mořská bříza 40 g ☑ univerzální náhradní díl na WC kostku se hodí pro většinu dostupných…

10 Kč
10 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič At home závěs na WC 40 g

At home závěs na WC 40 g

  • 0,04 kg
  • 1 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Antibakteriální

At Home Clean WC závěs Pine 40 g Přívěsek At Home Clean osvěžuje záchodovou mísu a zajišťuje hygienickou čistotu a…

23 Kč
23 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Tak čisticí kotouček do WC 2 x 50 g

Tak čisticí kotouček do WC 2 x 50 g

  • 0,1 kg
  • 1 l
  • Počet kusů v balení 2

OSVĚŽUJÍCÍ NÁPLŇ GROHE FRESH 5V1 DO WC ROŠTU ČISTÍCÍ KOSTKA DUO ⭐ Osvěžující náplň Grohe Fresh 5v1 do WC stojanu – DUO (2 ks…

30 Kč
30 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Chemia závěs na čištění WC 1 l

Chemia závěs na čištění WC 1 l

  • 0,04 kg
  • 1 l

Závěsné závěsky na WC Čisticí WC GENERAL MAGIK MATTIES VLOŽKY ➡ Výrobce: CHEMIA ✅WC VŠEOBECNÝ/MAGICKÝ/MATNÝ PŘÍSPĚVEK…

36 Kč
36 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
WC čistič Domestos závěska do WC pro čištění, 1 l

Domestos závěska do WC pro čištění, 1 l

5
  • 0,1 kg
  • 1 l
  • Počet kusů v balení 1
  • Antibakteriální

Domestos Power 5 Ocean závěsný osvěžovač WC mořská vůně 50 g Závěsný osvěžovač WC Domestos Power 5 Ocean je určen pro…

od 37 Kč
od 37 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie