Hlavní obsah stránky

ZWILLING Fresh & Save 36804-100-0 bílá 400 ml

  • potravinová dóza ZWILLING Fresh & Save 36804-100-0 bílá 400 ml
  • potravinová dóza ZWILLING Fresh & Save 36804-100-0 bílá 400 ml
  • potravinová dóza ZWILLING Fresh & Save 36804-100-0 bílá 400 ml
potravinová dóza ZWILLING Fresh & Save 36804-100-0 bílá 400 ml

Malá vakuovací plastová dóza na potraviny ZWILLING Fresh & Save je vyrobena z bílého částečně průhledného platu bez obsahu BPA. Dóza je díky své univerzálnosti vhodná na uskladnění všech druhů suchých i tekutých potravin ve spíži, čerstvých potravin a hotových jídel v chladničce, ale také v mrazničce.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuZWILLING

Popis

Malá vakuovací plastová dóza na potraviny ZWILLING Fresh & Save je vyrobena z bílého částečně průhledného platu bez obsahu BPA. Dóza je díky své univerzálnosti vhodná na uskladnění všech druhů suchých i tekutých potravin ve spíži, čerstvých potravin a hotových jídel v chladničce, ale také v mrazničce. Dóza je dokonale vzduchotěsná i vodotěsná, nehrozí tedy žádný přenos vůní do okolí. Po odsátí vzduchu bezdrátovou pumpou Zwilling Fresh & Save prodloužíte čerstvost až pětinásobně.

Parametry

Objem0,4 l
Vakuovacíano
Sadane

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Potravinové dózy ZWILLING