Hlavní obsah stránky

Yenkee YSM 301BK

  • stativ Yenkee YSM 301BK
stativ Yenkee YSM 301BK

Flexibilní univerzální přenosný stativ s vestavěným standardním 1/4" závitem pro šroub pro všechny fotoaparáty. Sada stativu je dodávána s držákem telefonu a držákem na stativ pro akční kamery.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuYENKEE

Popis

Flexibilní univerzální přenosný stativ s vestavěným standardním 1/4" závitem pro šroub pro všechny fotoaparáty. Sada stativu je dodávána s držákem telefonu a držákem na stativ pro akční kamery. Pryžové nohy s extrémní přilnavostí jsou navrženy pro zajištění rovnováhy na jakémkoli nerovném povrchu nebo pro obtočení jakéhokoli dostupného předmětu pro bezpečnou a optimální perspektivu snímání. Otočná kulová hlava zajišťuje 360° perspektivu snímání. Vhodný na cesty, pro domácí i komerční použití (Vlog, živé přenosy, recenze a představení produktů, apod.).

Parametry

Typ stativuministativy
Hmotnost0,227 kg
Pro videokamerune
Nosnost0,8 kg
Pro fotoaparátano

Články k tématu

TechnologieJak fotit mobilem: 10 rad, které zaručeně pomohou

Otevřít fotoaparát, rychle vyfotit scénu, zamknout telefon a schovat jej do kapsy? Pokud jsme přesně popsali vaše fotografické návyky s mobilem, zřejmě ani nevíte, o co přicházíte. Ano, smartphone je…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky