Hliník, objem kartuše 1000 ml, délka 38 cm, 960 g, na kartušeYato YT-67583 je vytlačovací pistole vhodná pro malty, tmely a spárovací hmoty. Nádoba je vyrobena z hliníkové trubky o délce 380 mm a objemu 1 l, která je vybavena velmi silným vytlačovacím mechanismem.
Yato YT-67583 je vytlačovací pistole vhodná pro malty, tmely a spárovací hmoty. Nádoba je vyrobena z hliníkové trubky o délce 380 mm a objemu 1 l, která je vybavena velmi silným vytlačovacím mechanismem. Sada obsahuje 3 různé hroty pro nanášení hmot, náhradní píst a speciálně profilovanou stěrku pro nanášení hmoty.
Pistole je při práci pod velkým mechanickým tlakem. Křehčí materiály jako plast nebo hliník se mohou v některých situacích deformovat nebo zlomit. Ocel je odolnější, ale zároveň těžší a dražší.
Objem kartuše
1000 ml
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Určuje, jak velkou kartuši s těsnicím materiálem můžete do pistole vložit.
Ostatní parametry
Produktové číslo
YT-67583
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Na Zboží od
15. července 2021
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Určení
Na kartuše
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Na maltu
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Na lepidla
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Rozměry a hmotnost
Délka
38 cm
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Hmotnost
960 g
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Nahlásit chybu v informacích
Nahlásit chybu
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.
Recenze 80%
Hodnocení: 80%
1 recenze
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
Žádné textové recenze zatím nejsou k dispozici
Tento produkt už má hvězdičkové hodnocení, ale zatím k němu nikdo nenapsal recenzi. Buďte první a podělte se o svou zkušenost!