Hlavní obsah stránky

Yato YG-03350 plnička klobás

  • Yato YG-03350 plnička klobás
Yato YG-03350 plnička klobás

Yato YG-03350 plnička klobás vás podpoří při vlastní výrobě různých druhů klobás. Tento kuchyňský pomocník vyrobený z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli se dá velmi snadno čistit a tím je vhodný pro lovce, řezníky, restaurace a další provozy zabývající se zpracováním masa na různé způsoby.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuYato

Popis

Yato YG-03350 plnička klobás vás podpoří při vlastní výrobě různých druhů klobás. Tento kuchyňský pomocník vyrobený z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli se dá velmi snadno čistit a tím je vhodný pro lovce, řezníky, restaurace a další provozy zabývající se zpracováním masa na různé způsoby. Plnička klobás má kapacitu 3 l. Válec se dá navíc odjistit a odebrat a následně je trubice naplněna buď přímo, nebo z mlýnku na maso. Balení obsahuje 4 plnící trubice z ušlechtilé oceli o velikosti 16, 22, 32 a 38 mm a o délce 18 cm.

Parametry

Typ kuchyňského náčiníplnička klobás
Produktové čísloYG-03350

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Ostatní kuchyňské náčiní Yato