Hlavní obsah stránky

Xiaomi Redmi 4X (LTE Global)

  • Xiaomi Redmi 4X (LTE Global)
Xiaomi Redmi 4X (LTE Global)

Čínská verze s českým LTE, to je zbrusu nová verze Xiaomi Redmi 4X (LTE Global), která je jedinečná především českou konektivitou vysokorychlostního internetu 4G LTE a je dostupná všem uživatelům díky jeho přesvědčivě nízké ceně ku poměru technologiím, kterými oplývá. Xiaomi Redmi 4X disponuje výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon 435 na 64 bitové architektuře taktovaný na frekvenci 1,4 Ghz o osmi jádrech, a to nejen pro splnění denních jednoduchých aplikací.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Mobilní telefony Xiaomi

Všechny mobilní telefony Xiaomi

Informace o výrobkuXiaomi

Čínská verze s českým LTE, to je zbrusu nová verze Xiaomi Redmi 4X (LTE Global), která je jedinečná především českou konektivitou vysokorychlostního internetu 4G LTE a je dostupná všem uživatelům díky jeho přesvědčivě nízké ceně ku poměru technologiím, kterými oplývá. Xiaomi Redmi 4X disponuje výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon 435 na 64 bitové architektuře taktovaný na frekvenci 1,4 Ghz o osmi jádrech, a to nejen pro splnění denních jednoduchých

Hodnocení a recenze