Elektrokoloběžka Recenze Xiaomi Mi Scooter 2

Produkt již není v prodeji

Recenze Xiaomi Mi Scooter 2

Elektrická koloběžka Xiaomi Mi 2 zaujme na první pohled svým moderním designem, díky němuž ji lze použít i jako seriózní dopravní prostředek zejména do městského prostředí. Tomu nahrává i nosnost až 100 kg a vysoce výkonný 250 W elektromotor, který dokáže koloběžku rozpohybovat až na rychlost 25 km/h. Klíčové vlastnosti - skládací konstrukce - rychlost až 25 km/h - dojezd až 30 km - kotoučová brzda s rekuperací - 8,5" pneumatiky - hmotnost jen 12,5 kg Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter 2 Moderní elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter 2 poslouží jako stylové vozítko pro děti i dospělé, které zajistí nejen rychlé přesuny po městě, ale užijete si s ní i spoustu zábavy. Díky pevné odolné konstrukci z leteckého hliníku zajistí pohodlnou jízdu i po nerovném povrchu a neuškodí ji ani slabý déšť.

Registrovaný uživatel5. srpna 2019

snadná obsluha rychlá jízda nízká hmotnost pěkný design přední a zadní světla rychlé nabíjení vítr ve vlasech

skládací mechanismus, vrzání úzká řídítka nedořešené úchyty zavazadel výměna duše

Koloběžka je prostě bezvadná. Mám ji hlavně na rychlé přesuny do práce a hlavně z práce, ideální jízda na rovném povrchu, na kostrbatém je to trochu adrenalin :) Doporučuji co nejdříve koupit podložku do skládacího mechanismu a ochranu vodičů zadního světla v blatníku. Kabely jsou volně uloženy a brousí je zadní kolo.

Registrovaný uživatel28. května 2018

Design (hlavne v bile barve) Rozumny vykon a cena Rychle slozeni

Vykon dostacuje, ale kdyby byl vetsi, byla by to jeste vetsi pecka.

Koupili jsme dve kolobezky, jednou v bile barve a jednou v cerne. Plan je dat obe do kufru a hura na prodlouzeny weekendy. Na jedne jezdim ja (83kg) a na druhe zena s dcerou (dohromady cca 62kg). Akcelerace na rovince super. Se mnou do mensiho kopce malou rychlosti i bez pomoci. Strmy kopec jen s mou aktivni pomoci. Do kufru Superbu III combi se vlezou obe dve kolobezky i kocarek a mensi zavazadla, takze na cestovani super. Navic diky zasuvce na 230 co mam v aute muzu i dobijet pri ceste na dofcu. Jednu kolobezku budu mit standardne v aute ja a druhou zena ve svem aute. Skvele priblizivadlo po meste. Design pecka - vsichni koukaji, jaktoze mala kolobezka sama vali - po rovine jede rychle, tak se s tim da dobre vyvadet. Pro jistotu jsem si objednal plna kola z Aliexpressu za cca 350kc/ks. Za kratkou dobu pouzivani defekt nebyl, ale pro jistotu. Taky jsem si doobjednal pridavna mala riditka (madla), aby kdyz se mnou pojede dcera, se mohla pohodlne drzet - doporucuju (ale pro dite urcite helmu a chranice na kolena). Po vybaleni pripravena k jizde s cca 65% baterie. Nutno co nejdrive pouze seridit brzdu, ktera je treba dotahnout - jednoduse stejne jako na beznem kole. Premyslel jsem jeste nad modelem Segway Ninebot ES2, ten je ale o cca 5.000kc drazsi. Za 9.999kc co jsem dal za kus, je to za mne pecka s dvouletou zarukou. Na vyblbnuti s detma i jako priblizovadlo po meste super.

Registrovaný uživatel17. září 2019

Skladnost, jednoduchost ovládání.

Slibovaný dojezd je pouze s minimálním zatížením a rychlostí 15km/h po rovině.

jansvehla2000026. července 2020

Nesmí se používat v dešti

Registrovaný uživatel14. května 2018

idealni rychlost i dojezd pri vaze 95kg cena kvalita zpracovani

Registrovaný uživatel29. srpna 2019

vše bez problémů, po cca 300 km spokojenost

ani nic, snad jen utržená gumová krytka od nabíjení, nové verze ji snad mají mít lepší

Varianta bílá
Registrovaný uživatel19. října 2020

rychlost výdrž baterie bezpečnostní prvky (odrazky, světlo...)

váha bez stáhnuté aplikace se nedá uskutečnit první jízda (jede rychlostí do 10 Km/h.). Aktivovaný zámek proti odcizení. Po stáhnutí aplikace už bez problému. (Samotné stažení aplikace je ale také pěkný horor) hodilo by se odpružení :)

petrh114. července 2020

Fičí i do kopce s váhou 90kg slušně, což mě překvapilo

Bohužel nevycentrované zadní kolečko od začátku hobluje brzdu, jinak by to asi bylo dobré

Registrovaný uživatel30. října 2021

Zboží vráceno, reklamace v pohodě.

Reklamace v pohodě

Registrovaný uživatel15. ledna 2021

máme ji už rok a super, celá rodina využíváme, skladné, jednoduché ovládání, určitě doporučuji. Uveze i muže který má okolo 100kg , ale samozřejmě je to znát na výkonu -pomalejší :)

nikdo nám nechtěl vyměnit píchnuté kolo, protože prý je výměna složitější, takže bylo horší někoho najít..

jinak super

Registrovaný uživatel10. dubna 2020

Dojazd Rýchlosť

Slabé gumy Zadný blatník klepe

Pre dennú používateľnosť nutné dokúpiť Aliexpress "tuning" :D

Registrovaný uživatel14. ledna 2020

Super výrobek za dobrou cenu.

Registrovaný uživatel11. ledna 2020

Jezdí parádně

Nic

Registrovaný uživatel26. září 2019

Vybíral jsem na základě pozitivních recenzí a nezklamaly. Skladná, relativně lehká, snadno ovladatelná. V aplikaci se nastaví některé detaily, ale i bez appky je vše použitelné. Silně návyková.

Konektor k nabíjení mohl být umístěný lépe, nabíjení je poměrně dlouhé, zkrácení času nabíjení by prospělo. Pro lidi s vyšší hmotností raději model PRO se silnějším motorem. Do kopce občas při odrazu proklouzne přední kolo. Rekuperace je spíš pro efekt nežli pro reálné využití nabíjení. Až tak kilometrový sjezd pohne s baterkou o procento, ale aspoň šetří brzdu.

Za ty peníze hezké svezení a v kombinaci s autem dobrá kombinace pohybu po velkém městě.

Registrovaný uživatel2. května 2019

skladná, rychle připravena k použití

nevhodná mimo hladké povrchy, špatně se seřizuje pojistka - rychloupínák řidítek

Registrovaný uživatel24. listopadu 2018
Recenze

Jestli je něco na testování zábava, tak je to testování takových chytrých blbinek, jako je tahle elektricka koloběžka Xiaomi Mi Scooter. Po zkušenostech s koloběžkami Lime, brázdící pražské ulice, bude zajímávé porovnat je s touhle novinkou od Xiaomi.

Více na
Registrovaný uživatel19. prosince 2020

skladná, lehce ovladatelná

kratší dojezd hlavně v chladném období se rychle vybije

spokojenost

Varianta bílá
Registrovaný uživatel14. listopadu 2019

Jsem velmi spokojená. Lehce se koriguje rychlost, tichá.

Než jsem koloběžku poprvé nabila, velmi rychle se mi vyčerpala baterka. Snad jsem na ní neujela ani 10 km. Uvidíme, jak se bude chovat dál.

Jednoznačně koloběžku doporučuji.

Registrovaný uživatel21. června 2019