Hlavní obsah stránky

Xiaomi Mi Electric Scooter

Elektrokoloběžka navržená k jednoduchosti a skvělému pocitu z jízdy. Ať už se vydáte do práce nebo na toulky přírodou, koloběžka vám bude skvělým pomocníkem na cestách.

Vybrat variantu (2)

Xiaomi Mi Electric Scooter bílá

2 varianty pro
Xiaomi Mi Electric Scooter

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuXiaomi

Popis

Elektrokoloběžka navržená k jednoduchosti a skvělému pocitu z jízdy. Ať už se vydáte do práce nebo na toulky přírodou, koloběžka vám bude skvělým pomocníkem na cestách.

Klíčové vlastnosti
  • skládací mechanismus
  • nosnost 100 kg
  • dojezd 30 km
  • maximální rychlost 25 km/h
  • tvarovaná spodní plošina
  • propojení s mobilní aplikací

Jednoduchá a elegantní Xiaomi Mi Electric Scooter

Kompaktní a rychlá elektrokoloběžka Xiaomi se kterou si užijete spoustu zábavy. Geometrický design rámu a komponentů koloběžky klade důraz na snadnou použitelnost. Koloběžka zvládá jízdu i po nerovném povrchu či za slabého deště. Díky vyváženosti koloběžky neztratíte rovnováhu ani při velmi nízké rychlosti.

Složená bílá elektrokoloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter
Jednoduché složení

Přenosná sklopná konstrukce vám usnadní cestování s koloběžkou i v hromadné dopravě. Stisknutím tlačítka, se koloběžka do tří sekund složí, řídítka se promění v rukojeť a s hmotností pouhých 12,5 kg ji můžete snadno přenést v jedné ruce. Koloběžka je vyrobena z leteckého hliníku, díky kterému je pevná a vysoce odolná.

Detail řídítek elektrokoloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter
Baterie s výdrží 30 km

V koloběžce je uloženo několik lithiových baterií o kapacitě 18650 mAh. Baterie přeměňuje při zrychlení energii kinetickou na elektrickou, kterou následně ukládá. Regenerační brzda se podílí na vyšším výkonu, čímž napomáhá nouzovému brzdění a zároveň prodlužuje životnost baterie. Stav baterie je zobrazován 4 LED kontrolkami na ovládacím panelu, nebo v chytré správě spotřeby pomocí mobilní aplikace.

Černá a bílá elektrokoloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter
Elektrokoloběžka pro bezpečnou jízdu

Dvojitý přední a zadní brzdový systém používá kotoučovou brzdu a regenerační protiblokovací brzdný systém e-ABS, který zajišťuje efektivní a citlivé brzdění s dráhou pouhé 4 metry. Hladkou jízdu podporují velká 8,5″ kola v kombinaci s bezkartáčovým stejnosměrným motorem, který je vybaven výkonem 250 W. Výkonná přední světla s dosahem až 6 metrů a červená zadní světla při brzdění zajistí bezpečí i při zhoršených světelných podmínkách.

Propojení s mobilním telefonem

Pomocí Bluetooth lze koloběžku jednoduše propojit s aplikací v mobilním telefonu. V aplikaci naleznete svou aktuální rychlost, výdrž baterie a další jízdní statistiky v reálném čase. Navíc pomocí aplikace také aktualizujete firmware, který vám zajistí vždy nejlepší možný zážitek z jízdy.

Parametry

Odpružení kolaneodpružené
Dojezd30 km
Se sedátkemne
Nosnost100 kg
Hmotnost12,2 kg
Maximální rychlost25 km/h

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Elektrokoloběžky Xiaomi