Hlavní obsah stránky

Xiaomi Amazfit T-Rex 2

  • chytré hodinky Xiaomi Amazfit T-Rex 2
  • chytré hodinky Xiaomi Amazfit T-Rex 2
chytré hodinky Xiaomi Amazfit T-Rex 2

Robustní hodinky Amazfit T-Rex 2 vlastní 15 vojenských certifikátů odolnosti MIL-STD-810G, jsou tedy připraveni na vše díky testování v extrémních podmínkách i teplotách! Velký barevný 1,39" HD AMOLED displej usnadňuje zobrazení všech dat během vašich dobrodružsví a disponuje vysokou svítivostí až 1000 nitů. Kvalitní funkcí je také Always-on, která zajišťuje neustálý přehled všech potřebných informací.

Vybrat variantu (4)

Xiaomi Amazfit T-Rex 2 Wild Green

4 varianty pro
Xiaomi Amazfit T-Rex 2

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuXiaomi

Popis

Robustní hodinky Amazfit T-Rex 2 vlastní 15 vojenských certifikátů odolnosti MIL-STD-810G, jsou tedy připraveni na vše díky testování v extrémních podmínkách i teplotách! Velký barevný 1,39" HD AMOLED displej usnadňuje zobrazení všech dat během vašich dobrodružsví a disponuje vysokou svítivostí až 1000 nitů. Kvalitní funkcí je také Always-on, která zajišťuje neustálý přehled všech potřebných informací. Hodinky disponují velkokapacitní 500 mAh baterií, která vydrží za běžného provozu na jedno nabití 24 dní a při náročném užívání vydrží až 10 dní.

Parametry

Velikost displeje1,4"
Bluetooth specifikace5,0
Voděodolnéano
Kapacita baterie500 mAh
Hmotnost66,5 g
Rozlišení454 x 454

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Chytré hodinky Xiaomi

Všechny chytré hodinky Xiaomi