Hlavní obsah stránky

Xiaomi Amazfit GTR 47 mm

  • Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR 47 mm
  • Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR 47 mm
  • Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR 47 mm
Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR 47 mm

Pokud hledáte chytré a zároveň elegantní hodinky v jednom, tak jste na správné adrese. Xiaomi Amazfit GTR 47 mm jsou totiž nabité funkcemi, ale poskytnou i eleganci a pohodlí.

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuXiaomi

Popis

Pokud hledáte chytré a zároveň elegantní hodinky v jednom, tak jste na správné adrese. Xiaomi Amazfit GTR 47 mm jsou totiž nabité funkcemi, ale poskytnou i eleganci a pohodlí. Tyto chytré hodinky od firmy Xiaomi ocení zkrátka každý nadšenec do moderních vychytávek.

Klíčové vlastnosti
  • HD displej o průměru 1,39"
  • odolné sklo Gorilla Glass
  • 12 sportovních režimů
  • senzor BioTracker
  • kompatibilita s chytrými telefony
  • výdrž baterie 24 dní

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR 47 mm

Praktické hodinky pro univerzální využití a s ohromnou výdrží. Tak by se v jedné větě dal shrnout výrobek Xiaomi Amazfit GTR 47. Tyto chytré hodinky mají skutečně nepřeberné množství využití a poslouží jak při sportu, tak i jako elegantní módní doplněk díky jejich výjimečnému vzhledu.

Xiaomi Amazfit GTR 47 mm Stainless Steel reminek
Ocelová elegance

Xiaomi Amazfit GTR byly navrhovány s ohledem na maximální diskrétnost při probíhajícím důležitém jednání, ale také na potřeby sportovců i běžných uživatelů. Smart hodinky s klasickým designem ručičkových hodinek se pyšní kovovou lunetou a podmanivým prvkem, který zdobí okraj displeje. Samotné tělo hodinek tvoří moderní nerezová ocel. Za pozornost stojí také hybridní řemínek, který na povrchu ukáže luxusní kůži, přičemž na spodku najedete příjemný gumový materiál. Díky tomu, vám poskytne maximální komfort během celého dne.

Xiaomi Amazfit GTR 47 mm displej
Odolný HD displej

Hlavní část hodinek, která zaujme na první pohled každého, je bezpochyby velký displej. Výrazný 326 PPI AMOLED HD displej o průměru 1,39" ohromí rozlišením působivých 454 × 454 pixelů. Disponuje širokou škálou barev, díky které je displej vysoce přehledný. Při nošení hodinek nemusíte mít obavy o jejich poškození. Horní strana displeje je pokryta odolným sklem Gorilla Glass, které hodinky chrání proti škrábancům, rýhám a v neposlední řadě také ochrání displej, kdyby hodinky nešťastně upadly na zem. Hodinky jsou také odolné proti vodě, proto je mohou využívat i plavci nebo potápěči.

Praktické funkce

Hodinky se vyznačují funkcemi, které ocení každý sportovec. Patří mezi ně akcelerometr, barometr nebo také gyroskop. Veškeré parametry uvidíte buď na displeji hodinek, nebo na displeji vašeho mobilního telefonu, se kterým si hodinky pomocí vestavěné technologie Bluetooth spárujete. Kompatibilní jsou s operačními systémy Android 5.0 a vyšší nebo iOS 10 a vyšší. Také vám umožňují vzdáleně ovládat přehrávání hudby na mobilu. Samozřejmostí jsou základní aplikace jako je předpověď počasí, stopky a vestavěná GPS.

Xiaomi Amazfit GTR 47 mm Stainless Steel biotracker
Monitoring srdeční funkce

Amazfit GTR nabízí pokročilé monitorování srdeční frekvence v plném rozsahu díky integrovanému sledovacímu optickému senzoru BioTracker PPG a algoritmu vyvinutému společností Huami. Hodinky poskytují nejen nepřetržité vysoce přesné sledování srdeční frekvence, ale nabízí také funkci vibračního upozornění na srdeční frekvenci, která je příliš vysoká nebo mimo rozsah při cvičení. Nahrávání a sledování rozsahu spalování tuků, zajistí, že cvičte více vědecky a zdravěji.

Xiaomi Amazfit GTR 47 mm Titanium zboku
Režimy pro sportovce

Hodinky budou dobrým společníkem a zároveň trenérem všem uživatelům, kteří se rozhodnou je využívat pro sportovní činnosti. Amazfit GTR poskytují 12 sportovních režimů, od každodenních aktivit, jako je chůze, běh nebo plavání, po lezení a lyžování, takže se budete moci dozvědět o svém cvičení a postupně se zlepšovat. Xiaomi Amazfit GTR non-stop zaznamenává váš pohyb, měří kroky a spálené kalorie. Informace o své kondici budete mít tedy doslova na dosah ruky.

Neunaví se

Jak již bylo naznačeno, hodinky si s sebou můžete vzít skutečně kamkoliv, a to bez nutnosti obav o výdrž baterie. Navzdory bohatým funkcím hodinky Amazfit GTR excelují i výdrží, která činí skvělých 24 dní při běžném užívání, a to včetně použití vestavěné funkce GPS. Kapacita baterie je 410 mAh a pokud budete hodinky udržovat pouze v pohotovostním režimu, vydrží na jedno nabití dokonce neuvěřitelných 74 dní! Není tak třeba dělat si obavy o to, že vám například během tréninku baterie selže.

Xiaomi Amazfit GTR 47 mm silver na ruce

Parametry

Velikost displeje0,6"
Bluetooth specifikace5,0
Voděodolnéano
Kapacita baterie410 mAh
Hmotnost36 g
Výdrž baterie3 dny

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Chytré hodinky Xiaomi

Všechny chytré hodinky Xiaomi