Hlavní obsah stránky

Xiaomi Amazfit Bip

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit Bip jsou jako stvořené pro veškeré sportovní a outdoor nadšence a vydrží opravdu hodně. Hodinky budou vaším stálým parťákem, který pečlivě měří a počítá všechny vaše sportovní výkony.

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuXiaomi

Popis

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit Bip jsou jako stvořené pro veškeré sportovní a outdoor nadšence a vydrží opravdu hodně. Hodinky budou vaším stálým parťákem, který pečlivě měří a počítá všechny vaše sportovní výkony.

Klíčové vlastnosti
  • vodotěsnost s IP68 certifikací
  • vestavěná GPS
  • výdrž až 45 h
  • senzor srdečního tepu

Sportovní chytré hodinky Xiaomi Amazfit Bip

Hodinky Xiaomi Amazfit Bip mají vlastní operační systém a jsou kompatibilní s operačními systémy Android 4.4 a vyšší nebo iOS. Synchronizovat hodinky s telefonem lze pomocí technologie Bluetooth 4.0. Prostřednictvím telefonu lze upravovat i vzhled hodinek (např. ciferníku). Tělo hodinek je z polykarbonátu, náramek je pogumovaný a vyměnitelný. Displej je chráněn odolným sklem Gorilla Glass.

Xiaomi Bip barvy
Vysoká odolnost

Díky odolnosti IP68 přežijí hodinky ponoření do vody, takže se nemusíte bát sportování v nepříznivých podmínkách. Displej velký 3,25 cm (1,28“) funguje oproti mobilním telefonům nejlépe za přímého slunečního světla, a tak bude čitelný vždy, když to budete nejvíce potřebovat. Zároveň je chráněn odolným sklem Gorilla Glass.

Xiaomi Bip na ruce
Notifikace na zápěstí

Bluetooth konektivita zajistí propojení s mobilním telefonem. Rázem získáte přehled o důležitých notifikacích, kvůli kterým nemusíte vůbec telefon vytahovat z kapsy. Vše uvidíte přehledně přímo na svém zápěstí. Podporovány jsou upozornění na volání, SMS, dlouhá doba bez pohybu a další aplikace.

Velká výdrž baterie

Mezi základními funkcemi nechybí krokoměr a měření vzdálenosti. Disponují vestavěným GPS a Glonass systémem pro přesné určení vaší polohy. Co však oceníte nanejvýš, je neskutečná výdrž baterie až 45 dní. Při aktivním použití vydrží baterie bez nabití cca 20 dní.

Xiaomi Bip černá

Parametry

Velikost displeje1,3"
Bluetooth specifikace4,0
Voděodolnéano
Kapacita baterie190 mAh
Hmotnost32 g
Rozlišení176 x 176

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Chytré hodinky Xiaomi

Všechny chytré hodinky Xiaomi