500 ml, 0,5 kgToto lepidlo ve spreji je určeno pro rychlé a trvalé lepení širokého spektra lehkých materiálů. Vyznačuje se rychlým zasycháním, díky čemuž lze lepené materiály zatěžovat a opracovávat již po krátké době.
Toto lepidlo ve spreji je určeno pro rychlé a trvalé lepení širokého spektra lehkých materiálů. Vyznačuje se rychlým zasycháním, díky čemuž lze lepené materiály zatěžovat a opracovávat již po krátké době. Lepidlo zajišťuje pevné upevnění a neprosákne na druhou stranu, což zaručuje čistý a spolehlivý výsledek.
Je vhodné pro lepení papíru, fotografií, kartonu, plsti, látek, dřeva, korku, dekoračních panelů, MDF desek, dřevotřísky, lamino desek, kůže, oceli, železa, umělého kamene, tuhých pěnových materiálů, buněčné gumy a dalších. Není však vhodné pro lepení polypropylenu, polyethylenu a polytetrafluorethylenu.
Lepidlo je dodáváno v balení o objemu 500 mililitrů, přičemž hmotnost obsahu činí 360 gramů. Hustota lepidla je 0,728 g/cm³ a má charakteristický pach. Je odolné vůči teplotám od -40 do +60 °C a má minimální bod vzplanutí -41 °C. Nastavitelná stříkací tryska umožňuje přesné nanášení lepidla v širokém rozsahu pracovních úkolů.
Před použitím je nutné lepené povrchy důkladně očistit a zbavit mastnoty a prachu. U nasákavých materiálů je vhodné nanést větší vrstvu lepidla. V případě lepení tvrdé pěny nebo polystyrenu je nutné předem vyzkoušet kompatibilitu na malé ploše. Po použití je doporučeno otočit nádobku dnem vzhůru a stlačit ventil, dokud nebude tryska prázdná.