Hlavní obsah stránky

Wolfcraft Ceramic 5931000 68 mm

  • vrták Wolfcraft Ceramic 5931000 68 mm
vrták Wolfcraft Ceramic 5931000 68 mm

Diamantová děrovka Wolfcraft Ceramic s vodním chlazením 68 mm je určena pro použití vrtaček s regulací otáček jako například akumulátorový šroubovák, použitelná pro sanitární upevnění, otvory pro zásuvky, odtoky, přívody pro topná tělesa, podlahové spoty a přípojky vody, pro dlažby, jemnou kameninu, žulové desky, kachle. S centrovacím vrtákem žádné dodatečné vrtací pomůcky nejsou nutné, řezací okraj z vysoce hodnotného průmyslového diamantu, kterým jdou hladce a přesně vrtat i tvrdé materiály.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWolfcraft

Popis

Diamantová děrovka Wolfcraft Ceramic s vodním chlazením 68 mm je určena pro použití vrtaček s regulací otáček jako například akumulátorový šroubovák, použitelná pro sanitární upevnění, otvory pro zásuvky, odtoky, přívody pro topná tělesa, podlahové spoty a přípojky vody, pro dlažby, jemnou kameninu, žulové desky, kachle. S centrovacím vrtákem

Parametry

Typ vrtákukorunka
Sadane
Průměr68 mm
Produktové čísloflo-2079

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Vrtáky Wolfcraft

Všechny vrtáky Wolfcraft