Hlavní obsah stránky

Wilo TWU 3-0130 P

  • čerpadlo Wilo TWU 3-0130 P
čerpadlo Wilo TWU 3-0130 P

Plně zaplavitelné, vícestupňové ponorné motorové čerpadlo s radiálními oběžnými koly v modulové konstrukci pro vertikální nebo horizontální montáž, s integrovanou zpětnou klapkou. Nekorodující motor na střídavý proud nebo trojfázový motor pro přímý náběh, s převinutelným olejem naplněným motorem a samomaznými ložisky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWILO

Popis

Plně zaplavitelné, vícestupňové ponorné motorové čerpadlo s radiálními oběžnými koly v modulové konstrukci pro vertikální nebo horizontální montáž, s integrovanou zpětnou klapkou. Nekorodující motor na střídavý proud nebo trojfázový motor pro přímý náběh, s převinutelným olejem naplněným motorem a samomaznými ložisky. Chlazení motoru probíhá pomocí čerpaného média. Proto musí být agregát vždy provozován ponořený. Horizontální instalace se musí provést ve spojení s chladicím pláštěm.

Parametry

Typ čerpadlaponorné
Max. čerpané množství2700 l/h
Hmotnost11 kg
Do vrtuano
Výtlak90 m
Max. ponorná hloubka150 m
Plovákový spínačne
Napájení čerpadlaelektrické

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Čerpadla WILO

Všechny čerpadla WILO