Hlavní obsah stránky

Weibang WB 537 SCV 6in1

Sekačka Weibang WB 537 SCV 6in1

Profesionální motorová sekačka Weibang WB 537 SCV 6in1 je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této středně vyšší třídě travních sekaček s pojezdem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWeibang

Popis

Profesionální motorová sekačka Weibang WB 537 SCV 6in1 je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této středně vyšší třídě travních sekaček s pojezdem. Velkou předností této sekačky je variabilnost použití 3in1, což znamená, že motorová sekačka Weibang WB 537 SCV 6in1 umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje anebo může vyhazovat trávu bočním deflektorem ven. Tato poslední funkce se používá převážně na přerostlou trávu.

Parametry

Typ sekačkyrotační
Maximální výkon5222 W
Šíře záběru53 cm
Druh pohonubenzínový
Objem sběrného koše70 l
Maximální výška sečení80 mm

Články k tématu

Domácnost a zahradaTipy a triky, jak pečovat o zahradní sekačku

Zahradní sekačka vyžaduje pravidelnou údržbu. O zábavnou činnost se sice nejedná, nicméně správné fungování a dlouhá životnost by měly posloužit jako dostatečná motivace. Víte, jak o sekačku pečovat?

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sekačky Weibang

Všechny sekačky Weibang