Hlavní obsah stránky

Weibang WB 456 SCV 6in1

Motorová sekačka Weibang WB 456 SCV 6in1 s pojezdem je vhodná na menší a středně velké zahradní plochy. Sekačka je velkým pomocníkem na vaší zahradě díky variabilnosti jejího použití 6in1.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWeibang

Popis

Motorová sekačka Weibang WB 456 SCV 6in1 s pojezdem je vhodná na menší a středně velké zahradní plochy. Sekačka je velkým pomocníkem na vaší zahradě díky variabilnosti jejího použití 6in1. Dále nabízí masivní ocelové šasi a silný motor s rozvodem OHV o výkonu 6 HP. Centrální nastavení výšky sečení, ergonomické madlo s ovládacími prvky otáček motoru je u této značky samozřejmostí.

Klíčové vlastnosti
  • benzínový motor Weibang 6 HP
  • pojezdový mechanismus
  • nastavení výšky seče v 5 pozicích
  • objemný sběrný koš s indikací plnosti
  • ideální pro středně velké i větší trávníky
  • robustní ocelové komponenty

Benzínová sekačka Weibang WB 456 SCV 6in1

Benzínová sekačka WB 456 SCV 6in1 od výrobce Weibang dokáže posbírat posečenou trávu do koše, mulčovat, vyhazovat trávu bokem, zadním deflektorem a má variabilní pojezd daný 7 rychlostním variátorem. Dokonce vám perfektně sebere i přerostlou a mokrou trávu do 65litrového koše. Pogumovaná kola sekačky jsou uložená v oboustranných kuličkových ložiscích. Neocenitelná je i speciální třecí spojka na noži sekačky pod unašečem, která je schopna prokluzu nože při naražení do pevné překážky, a díky tomu tak eliminuje škody způsobené nárazem nože do překážky. Dále je také sekačka vybavena pevnými zadními koly a sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Benzínová sekačka Weibang WB 456 SCV 6in1

Parametry

Typ sekačkyrotační
Maximální výkon4476 W
Šíře záběru46 cm
Druh pohonubenzínový
Objem sběrného koše65 l
Maximální výška sečení70 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sekačky Weibang

Všechny sekačky Weibang