Hlavní obsah stránky

W-Tec Tendeal

  • elektrokoloběžka W-Tec Tendeal
elektrokoloběžka W-Tec Tendeal

Elektrická koloběžka W-Tec Tendeal je s nastavitelným sedátkem a brašnou na řídítka pro pohodlnější výletování po okolí. S bezkartáčovým motorem o výkonu 700 W a maximální rychlostí 40 km/h si to totiž bez problému pojedete s větrem o závod.

Vybrat variantu (2)

W-Tec Tendeal černá

2 varianty pro
W-Tec Tendeal

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuW-Tec

Popis

Elektrická koloběžka W-Tec Tendeal je s nastavitelným sedátkem a brašnou na řídítka pro pohodlnější výletování po okolí. S bezkartáčovým motorem o výkonu 700 W a maximální rychlostí 40 km/h si to totiž bez problému pojedete s větrem o závod. Kromě výkonu je ale větším lákadlem odpružení na obou kolech. Už vás nerozhodí nepříjemné nástrahy terénu a jízda tak bude nádherně plynulá. Za jízdy vás také podrží extra široký nášlap s protiskluzovými gripy. Přidejte k tomu vysokou nosnost 120 kg a máte ekologický dopravní prostředek pro každého.

Parametry

Odpružení kolaceloodpružené
Dojezd40 km
Se sedátkemano
Nosnost120 kg
Hmotnost20 kg
Kapacita baterie15 Ah

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Elektrokoloběžky W-Tec