Hlavní obsah stránky

W-Tec Keprnik šedé

  • Rukavice W-Tec Keprnik šedé
  • Rukavice W-Tec Keprnik šedé
Rukavice W-Tec Keprnik šedé

Vyhřívané rukavice W-Tec Keprnik s technologií Warmspace vás zahřejí i v těch nejchladnějších dnech! Rukavice jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a ovládání je naprosto jednoduché, takže ho zvládne opravdu každý. Větru a vodě odolná membrána vaše ruce udrží vždy naprosto v suchu a zároveň zajistí perfektní odvod potu.

Vybrat variantu (2)

W-Tec Keprnik šedé XL

2 varianty pro
W-Tec Keprnik šedé

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuW-Tec

Popis

Vyhřívané rukavice W-Tec Keprnik s technologií Warmspace vás zahřejí i v těch nejchladnějších dnech! Rukavice jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a ovládání je naprosto jednoduché, takže ho zvládne opravdu každý. Větru a vodě odolná membrána vaše ruce udrží vždy naprosto v suchu a zároveň zajistí perfektní odvod potu. Aby byly rukavice perfektně nepromokavé, byly při výrobě všechny švy podlepeny. Pět teplotních módů umožňuje nastavit si optimální

Parametry

Druh rukavicprstové
Velikost rukaviceXL
Určeníunisex
Materiál rukavicepolyester
Barvašedá/stříbrná

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné