kucharinkajana
2. června 2026
Hodnocení: 20%
je tenký bojím se že se přetrhne

| 5 | 5x | ||
| 4 | 3x | ||
| 3 | 0x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 3x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
je tenký bojím se že se přetrhne
Je to dárek
jemný, elegamtní
Náramek bohužel nesplnil moje očekávaný. Je pěkný, ale slabý, už 2 x se mi přetrhnul.
po pár minutách se přetrhl