Hlavní obsah stránky

VOXX Alta set světle modré 39 - 42 + rukavice

  • dámské ponožky VOXX Alta set světle modré 39 - 42 + rukavice
dámské ponožky VOXX Alta set světle modré 39 - 42 + rukavice

Hledáte teplé ponožky, které dobře odvádí vlhkost? Pak jsou tyto ponožky české značky VOXX pro vás tou pravou volbou. Ponožky VOXX Alta jsou vyrobeny z příjemného froté materiálu, merino vlny a vlny z alpaky (ze srsti jihoamerických velbloudovitých zvířat), jejichž kombinace dává ponožkám maximální tepelný komfort.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVoXX

Popis

Hledáte teplé ponožky, které dobře odvádí vlhkost? Pak jsou tyto ponožky české značky VOXX pro vás tou pravou volbou. Ponožky VOXX Alta jsou vyrobeny z příjemného froté materiálu, merino vlny a vlny z alpaky (ze srsti jihoamerických velbloudovitých zvířat), jejichž kombinace dává ponožkám maximální tepelný komfort. Ionty stříbra zajišťují antibakteriální ochranu. Vysoká prodyšnost, polstrované zóny proti otlakům a puchýřům i jemný svěr lemu, pak vytváří skvělou kombinaci vlastností, těchto ponožek. Oceníte je na běžné nošení v zimním období.

Parametry

Typ ponožekvysoké
Sezónazimní
Sportovníne
Velikost nohy (EU)39-42
Barvamodrá
Kompresníne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Dámské ponožky VoXX

Všechny dámské ponožky VoXX