Hlavní obsah stránky

Vista Ukaž!, co víš?

  • desková hra Vista Ukaž!, co víš?
  • desková hra Vista Ukaž!, co víš?
desková hra Vista Ukaž!, co víš?

Hra s magnetickým systémem je testem, soutěží i didaktickou pomůckou, která Vás při kapacitě 256 otázek a odpovědí dokonale zabaví. Ukaž co víš obsahuje 256 otázek.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVista

Popis

Hra s magnetickým systémem je testem, soutěží i didaktickou pomůckou, která Vás při kapacitě 256 otázek a odpovědí dokonale zabaví. Ukaž co víš obsahuje 256 otázek. Dokážete na ně odpovědět? Ukaž co víš - Vás doslova nabádá. Ověřte si znalosti, které máte.

Zda jste na otázku správně odpověděli si zkontrolujete u Moudré Sovičky - která Vám vždy ukáže správnou odpověď. Prověř si své vědomosti zábavnou formou. Budeš chytřejší než moudrá sova? Která řeka je v Čechách nejdelší? Jaké zvíře je nejrychyjší? Kdy Kolumbus objevil Ameriku? Celkem 256 otázek z 8 okruhů. Vyber si otázku. Pokud nebudeš znát správnou odpověď, moudrá sova ti ji zodpoví.

První hra Ukaž! Co víš? Spatřila světlo světa v roce 1956. Za tu dobu prošla několika změnami obalů. My jsme pro Vás tuto vědomostní a zábavnou hru opět inovovali, oprášili otázky a může radost rozdávát dále. Hra je určena dětem od 10. let. Hrát může jeden nebo více hráčů. Účelem hry může být test vědomostí, soutěž o více správných odpovědí nebo přímo výuka odpovědí na dané otázky zábavnou formou. Hru lze dále samostatně rozvíjet. Soutěž zahajuje nejmladší hráč. Vybere 1 otázku, odpoví a ověří správnost odpovědi (viz návod). Neodpoví-li, odpověď neověřuje – otázka zůstává dále ve hře. Stejně postupují i další účastníci hry – volit mohou pouze z neprobraných nebo nezodpovězených a neověřených otázek.

Objevujte další hry ze série Ukaž!, co víš? Pro mladší hráče je určená Vista Mrňousku! Ukaž!, co víš? a pro děti školou povinné Vista Žáčku! Ukaž!, co víš?.

Parametry

Typ deskové hryvědomostní
Maximální počet hráčů2
Doba hraní30 min.
Minimální věk hráčů8 roků
Jazykčeština
Maximální doba hraní60 min.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Deskové hry Vista