Hlavní obsah stránky

Victorinox Mountaineer

Speciální kapesní nůž pro kutily s čepelí z kvalitní nerezové chrom-molybdenové oceli, s posuvnou pojistkou na boční straně. Je vybavený 18 funkcemi a disponuje praktickým ocelovým očkem, díky němuž ho můžete pověsit na klíče nebo šňůrku.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVictorinox

Popis

Speciální kapesní nůž pro kutily s čepelí z kvalitní nerezové chrom-molybdenové oceli, s posuvnou pojistkou na boční straně. Je vybavený 18 funkcemi a disponuje praktickým ocelovým očkem, díky němuž ho můžete pověsit na klíče nebo šňůrku. Multifunkční nůž je vhodný pro všechny možné činnosti. Stane se Vaším neocenitelným pomocníkem. Obsahuje velký nůž, malý nůž, vývrtku, otvírák na konzervy, šroubovák, otvírák na láhve, odstraňovač izolace z drátů, výstružník, bodec, pinzetu, párátko, nůžky, pilníček na nehty, pilník na kov, pilku na kov.

Parametry

Barvačervená
Velký nůžano
Pilkaano
Hmotnost109,1 g
Malý nůžano
Vývrtkaano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Multifunkční nože Victorinox

Všechny multifunkční nože Victorinox