Hlavní obsah stránky

Victorinox Handyman

  • Victorinox Handyman
Victorinox Handyman

Švýcarský kapesní nůž Handyman v červené barvě o velikosti 91 mm má 24 různých funkcí 24 - velký nůž, malý nůž, vývrtka, otvírák na konzervy, malý šroubovák (i pro křížové šrouby), otvírák na láhve, šroubovák, odstraňovač izolace z drátů, výstružník, bodec, nerezový kroužek na klíče, pinzeta, párátko, nůžky, víceúčelový háček, pilka na dřevo, dlátko, pilníček na nehty s pilníkem na kov, čističem nehtů a pilkou na železo, jemný šroubovák, kleštičky se štípačkou drátů a nástrojem na lemování drátů. Nůž je vhodný pro běžné užití, cestování a turistiku.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVictorinox

Popis

Švýcarský kapesní nůž Handyman v červené barvě o velikosti 91 mm má 24 různých funkcí 24 - velký nůž, malý nůž, vývrtka, otvírák na konzervy, malý šroubovák (i pro křížové šrouby), otvírák na láhve, šroubovák, odstraňovač izolace z drátů, výstružník, bodec, nerezový kroužek na klíče, pinzeta, párátko, nůžky, víceúčelový háček, pilka na dřevo,

Parametry

Barvačervená
Velký nůžano
Pilkaano
Hmotnost155 g
Malý nůžano
Vývrtkaano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Multifunkční nože Victorinox

Všechny multifunkční nože Victorinox