Hlavní obsah stránky

Vichy Dercos Kera-Solutions obnovující šampon pro suché a poškozené vlasy 250 ml

  • šampón Vichy Dercos Kera-Solutions obnovující šampon pro suché a poškozené vlasy 250 ml
šampón Vichy Dercos Kera-Solutions obnovující šampon pro suché a poškozené vlasy 250 ml

Šampon Vichy Dercos Kera-Solutions efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu. Je vhodný pro vlasy často vystavované chemickým, tepelným nebo mechanickým agresorům, které postupně ztrácejí keratin.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVichy

Popis

Šampon Vichy Dercos Kera-Solutions efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu. Je vhodný pro vlasy často vystavované chemickým, tepelným nebo mechanickým agresorům, které postupně ztrácejí keratin. V důsledku toho jsou pak křehké, matné a drsné na dotek. Obnovující šampon pro suché a poškozené vlasy Vichy Dercos Kera-Solutions obsahuje speciální mikro-plnicí recepturu s Pro-Keratin Complexem, která opravuje vlasy od prvního použití. Zároveň chrání vlasy před krepatěním až po dobu 48 hodin a usnadňuje jejich následnou úpravu.

Parametry

Určenídámské
Objem250 ml
Proti lupůmne
Typ šamponupoškozené vlasy
Suchý šamponne
Proti padání vlasůne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Šampony Vichy

Všechny šampony Vichy