VEVOR SJQSB1100W403CHOEV2
Přidat první hodnocení
Nahlásit
Nahlásit chybu
Elektrické, ponorné, výtlak 85 m, 1100 W, do vrtuUžijte si rychlé čerpání díky naší hluboké ponorné pumpěPřipravte se na rychlé obnovení funkčnosti své studny! Naše ponorné čerpadlo 230 V pro hlubinné studny nabízí výšku zdvihu až 85 m a výkon 65 l/min. Díky příkonu 1100 W, výstupnímu výkonu 550 W a motoru z čisté mědi s ochranou proti přehřátí si zajistíte stabilní a stabilní zásobování vodou.Velký průtok, velká výška zdvihuS vnější ovládací…
Nejlevnější nabídky
Allegro.cz
Hodnocení
91% (59 502)
  • Do 3 dnů
  • Doprava zdarma
  • Doprava zdarma
Do 3 dnů
Cena
Detools.cz
Hodnocení
65% (26)
  • Skladem
  • Neznámá doprava
NejnižšíBěžná (medián)Rozpětí
Informace o VEVOR SJQSB1100W403CHOEV2
Popis
Užijte si rychlé čerpání díky naší hluboké ponorné pumpěPřipravte se na rychlé obnovení funkčnosti své studny! Naše ponorné čerpadlo 230 V pro hlubinné studny nabízí výšku zdvihu až 85 m a výkon 65 l/min. Díky příkonu 1100 W, výstupnímu výkonu 550 W a motoru z čisté mědi s ochranou proti přehřátí si zajistíte stabilní a stabilní zásobování vodou.Velký průtok, velká výška zdvihuS vnější ovládací skříňkouSilný motor vyrobený z čisté mědiTrvanlivé a odolné vůči koroziIdeální pro jakýkoli zdroj vodySpecifikaceČíslo modelu položky: 4SDM2/12Frekvence napětí: AC 230 V 50 HzVýstupní výkon: 550 WVstupní výkon: 1100 WMaximální průtok: 65 l/minMaximální výška zdvihu: 278,87 stop / 85 mVelikost výstupu: G1,25"Režim ovládání: ExterníČistá hmotnost: 32,43 libry / 14,7 kgRozměry výrobku: 34,25 x 4,02 x 4,02 palce / 870 x 102,4 x 102,4 mmSpolehlivý výkonDíky celoocelové konstrukci a motoru z