Hodnocení: 80%
Tento výrobek používám již 3 roky na umývání nádobí či běžné umytí rukou a funguje spolehlivě !! Při malém průtoku teče voda dost horká, ruce v ní neudržím.
ALE, VIZ ZÁPORY!!!!
Dne 18.5.2025 jsem si koupil další, již druhý průtokový ohřívač vody. Pro jistotu jsem si nechal vyrobit novou kovovou spojku ohřívače a výtoku z vodovodní baterie. Dobře jsem udělal!!
Tento přístroj jsem koupil 2.5.2022 a namontoval na dřezovou baterii!!
Používáme ho na mytí nádobí, a běžné umytí rukou dodnes (22.6.2025)!!!!
ALE!!!
V jednom okamžiku návalu hněvu jsem chtěl výrobek vyhodit tzv. oknem !!
Nejvíce mě "vytočilo" napojení přístroje na výtok naprosto běžné dřezové baterie. I když je součástí dodávky 5 adaptérů tak ani ten, co by měl na výtoku baterie držet, neustále vypadával!! Ani běžné podmotání závitu konopím nepomohlo !!
Teprve záměna plastové připojovací části ohřívače za nově vysoustruženou kovovou část pomohla k naprosto spolehlivému spojení výtokové části vodovodní baterie s ohřívačem !!!
Dne 18.5.2025 jsem si koupil další, již druhý průtokový ohřívač vody.
Zatím co u prvního průtokového ohřívače je přívod el. energie do ohřívače zezadu (při pohledu od obsluhy) což je naprosto správně, u nového průtok. ohřívače je zcela nesmyslně zprava !! El. vodič je potom v ohybu takže při časté manipulaci s výtokem baterie může dojít k poškození el. vodiče!!
Nechápu výrobce proč tato nesmyslná změna !!!
DOPORUČENÍ VÝROBCI !!
Připojovací závitová část by měla být kovová !!
Plastové provedení tento výrobek značně znehodnocuje !!!
Přívod el. proudu do ohřívače by měl být zezadu, ne z boku !!
