Hlavní obsah stránky

Verbatim DVD-R DataLife Plus 4,7 GB Matte Silver slim box 43547 16x 20 pack

  • Verbatim DVD-R DataLife Plus 4,7 GB Matte Silver slim box 43547 16x 20 pack
Verbatim DVD-R DataLife Plus 4,7 GB Matte Silver slim box 43547 16x 20 pack

DVD-R Matt Silver Disky Verbatim DVDR/RW využívají technologii MKM/Verbatim, která zajišťuje, že každá nahrávka bude v té nejvyšší kvalitě. Díky vývojovému středisku společnosti Mitsubishi Chemical a silné spolupráci s výrobci jednotek je zajištěna široká kompatibilita disků Verbatim, které tak jsou ideálním řešením pro sdílení počítačových dat, domácích videí, fotografií a hudby.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVerbatim

Popis

DVD-R Matt Silver Disky Verbatim DVDR/RW využívají technologii MKM/Verbatim, která zajišťuje, že každá nahrávka bude v té nejvyšší kvalitě. Díky vývojovému středisku společnosti Mitsubishi Chemical a silné spolupráci s výrobci jednotek je zajištěna široká kompatibilita disků Verbatim, které tak jsou ideálním řešením pro sdílení počítačových dat, domácích videí, fotografií a hudby. Od evropské jedničky* v oblasti zapisovatelných médií * SCCG CD/DVDR '03 -

Parametry

Typ médiaDVD-R
Počet kusů v balení20 ks
Potisknutelnéano
Kapacita média4,7 GB
Max. rychlost zápisu16 x
Produktové číslo43547

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Optická média Verbatim

Všechny optická média Verbatim