Umístění ventilátoru na kouřovodVentilátor o příkonu 108 W a výkonu 400 m³ za hodinu je určen k rozvodu teplého vzduchu nad topeništěm krbu do obytných místností. Je vybaven tepelně a akusticky izolovaným ventilátorem vhánějícím vzduch, termostatem, který při zjištění vámi nastavené teploty vzduchu ventilátor samočinně zapne a klapkou KFK pro potrubí o průměru 125 mm.
Ventilátor o příkonu 108 W a výkonu 400 m³ za hodinu je určen k rozvodu teplého vzduchu nad topeništěm krbu do obytných místností. Je vybaven tepelně a akusticky izolovaným ventilátorem vhánějícím vzduch, termostatem, který při zjištění vámi nastavené teploty vzduchu ventilátor samočinně zapne a klapkou KFK pro potrubí o průměru 125 mm.
Při ukončení topení (už nepřichází teplý vzduch) se ventilátor zase sám vypne. Tento termostat je regulovatelný, tzn. lze seřídit teplotu, při které se má ventilátor zapínat a vypínat.