Hlavní obsah stránky

VENIRA Spalovač tuků 60 cps.

VENIRA Spalovač tuků 60 cps.

Spalovač, který díky svému unikátnímu složení nejen přispívá k urychlení hubnutí a podporuje spalování tělesných tuků, ale díky obsahu zeleného čaje také skvěle nakopne. Pokud chodíte cvičit, abyste zhubli nějaké to kilo navíc, tak svou snahu můžete podpořit spalovačem VENIRA.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVENIRA

Popis

Spalovač, který díky svému unikátnímu složení nejen přispívá k urychlení hubnutí a podporuje spalování tělesných tuků, ale díky obsahu zeleného čaje také skvěle nakopne. Pokud chodíte cvičit, abyste zhubli nějaké to kilo navíc, tak svou snahu můžete podpořit spalovačem VENIRA. Obsahuje totiž 7 účinných látek, které vám pomohou efektivněji zhubnout. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Typ přípravkukapsle
Počet tablet60

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné