Hlavní obsah stránky

V-Garden Komfort 7550 3,15 x 2,53 m 4 mm

  • zahradní skleník V-Garden Komfort 7550 3,15 x 2,53 m 4 mm
zahradní skleník V-Garden Komfort 7550 3,15 x 2,53 m 4 mm

Skleník Komfort 7550 je charakteristický svou zvýšenou odolností konstrukce zajištěnou použitými materiály, polykarbonátovými deskami se sílou 4 mm a umocněnou použitím drážkového systému pro uchycení polykarbonátových desek, 2 posuvnými dveřmi a bezproblémovým odvětráváním pomocí 4 střešních oken. Skleník je vyroben z eloxované hliníkové konstrukce plus prosklení z komůrkových polykarbonátových desek síly 4 mm (vynikající tepelně izolační vlastnosti, prakticky nerozbitné, desky jsou opatřeny kvalitním UV filtrem a na slunci nežloutnou, ani nekřehnou).

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuV-Garden

Popis

Skleník Komfort 7550 je charakteristický svou zvýšenou odolností konstrukce zajištěnou použitými materiály, polykarbonátovými deskami se sílou 4 mm a umocněnou použitím drážkového systému pro uchycení polykarbonátových desek, 2 posuvnými dveřmi a bezproblémovým odvětráváním pomocí 4 střešních oken. Skleník je vyroben z eloxované hliníkové konstrukce plus prosklení z komůrkových polykarbonátových desek síly 4 mm (vynikající tepelně izolační vlastnosti,

Parametry

Typ konstrukce skleníkusedlová střecha
Výplň skleníkupolykarbonát
Výška223 cm
Materiál konstrukce skleníkuhliník
Tloušťka výplně4 mm
Šířka253 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zahradní skleníky V-Garden