Typ prostředku pro dentální hygienu gelGel na ošetření aft a drobných poranění v dutině ústní URGO Junior je vhodný pro dospělé a děti již od 3 let. Díky přírodním složkám (extrakt z tamarindu indického a aloe pravá) mírní bolest, přispívá k hojení a snižuje riziko dalšího zánětu.
Gel na ošetření aft a drobných poranění v dutině ústní URGO Junior je vhodný pro dospělé a děti již od 3 let. Díky přírodním složkám (extrakt z tamarindu indického a aloe pravá) mírní bolest, přispívá k hojení a snižuje riziko dalšího zánětu. Gel neobsahuje cukr ani alkohol, na sliznicích neštípe a nepálí. Balení má objem 8 ml.
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.
Recenze 20%
Hodnocení: 20%
1 recenze
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
konickom17. června 2025
Hodnocení: 20%
Tento produkt je na nic!!! Špatně se aplikuje a nic nevydrží. Již po 10 minutách po nanesení je ochrana pryč, takže bolest nezmizí. Daleko lepčí je Urgo filmogel 6 ml.
Koupě toho produktu jsou vyhozené peníze.