ZlatáUmělá cesmína na drátku 2 ks, ve velikostech 16 a 13 cm, nabízí elegantní doplněk pro podzimní a zimní dekorace. Tento produkt od výrobce Stoklasa je dostupný v barvách zelené a zlaté, což umožňuje snadné začlenění do různých druhů aranžmá.
Informace o Umělá cesmína na drátku 2 ks 16 a 13 cm zelená/zlatá
Popis
Umělá cesmína na drátku 2 ks, ve velikostech 16 a 13 cm, nabízí elegantní doplněk pro podzimní a zimní dekorace. Tento produkt od výrobce Stoklasa je dostupný v barvách zelené a zlaté, což umožňuje snadné začlenění do různých druhů aranžmá.
Každá větev je vybavena drátkem, který zajišťuje snadnou manipulaci a flexibilní upevnění do váz, věnců nebo květináčů. Produkt je nabízen ve třech variantách: první varianta obsahuje šípky, zatímco druhá a třetí varianta prezentují klasy cesmíny s bobulemi.
Tyto umělé větvičky mohou být skvělým dekorativním prvkem pro všechny, kdo chtějí vnést dotek přírody do svého domova, aniž by se museli starat o jejich údržbu.