KovStojan na šperky Tesora od značky Umbra představuje elegantní a praktické řešení pro ukládání a vystavování vašich šperků. Tento moderní organizér je vyroben z kovu v elegantní zlaté barvě a disponuje terrazzo podstavcem, který zajišťuje stabilitu a dodává stojanu stylový vzhled.
Stojan na šperky Tesora od značky Umbra představuje elegantní a praktické řešení pro ukládání a vystavování vašich šperků. Tento moderní organizér je vyroben z kovu v elegantní zlaté barvě a disponuje terrazzo podstavcem, který zajišťuje stabilitu a dodává stojanu stylový vzhled. Jeho výška je 42 cm, což umožňuje zavěšení náhrdelníků, náramků i náušnic.
Stojan obsahuje tři ramena různé výšky, což pomáhá předcházet zamotání řetízků a poskytuje přehledné uspořádání šperků. Každá tyč je zakončena dvojitým koncem, což umožňuje zavěsit více ozdob a usnadňuje rychlý přístup k vašim oblíbeným šperkům. Šířka a hloubka stojanu je 13 cm, takže se snadno vejde i na menší toaletní stolek nebo komodu.
Podstavec z terrazza nabízí kromě estetického přínosu i praktický prostor pro prstýnky, sponky a další drobnosti. Kovová konstrukce stojanu zaručuje jeho odolnost a stabilitu při každodenním používání, takže dlouho zachová svůj elegantní vzhled.
Stojan na šperky Tesora je vhodný pro umístění nejen v ložnici, ale také v šatně či koupelně, kde vám pomůže udržet šperky v pořádku a vždy po ruce. Díky svému univerzálnímu a modernímu designu je také ideálním dárkem pro každého, kdo ocení kombinaci elegance a funkčnosti.
Materiál: kov, terrazzo
Barva: zlatá
Rozměry: 42 × 13 × 13 cm