Hlavní obsah stránky

Umbra Exhibit 67,8 x 71,1 x 7,6 cm

Umbra Exhibit 67,8 x 71,1 x 7,6 cm

Set fotorámečků Exhibit na fotografie je vybaven nástěnnou římsou z broušeného kovu s klipy a držáky, na které lze připevnit pět různě velkých obrazových rámů ve stylu galerie a zároveň snížit množství vrtů, které obvykle zůstávají na stěnách. Díky flexibilním vlastnostem horizontálního zavěšení je exponát skvělým doplňkem na schodiště, protože jej lze zavěsit pod úhlem.

Vybrat variantu (2)

Umbra Exhibit 67,8 x 71,1 x 7,6 cm mosazné

2 varianty pro
Umbra Exhibit 67,8 x 71,1 x 7,6 cm

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuUmbra

Popis

Set fotorámečků Exhibit na fotografie je vybaven nástěnnou římsou z broušeného kovu s klipy a držáky, na které lze připevnit pět různě velkých obrazových rámů ve stylu galerie a zároveň snížit množství vrtů, které obvykle zůstávají na stěnách. Díky flexibilním vlastnostem horizontálního zavěšení je exponát skvělým doplňkem na schodiště, protože jej lze zavěsit pod úhlem. Pomocí systému Exhibit můžete ve svém obývacím pokoji, ložnici, vstupní hale, kanceláři nebo ateliéru vytvořit dekorativní akcent a dodat mu moderní vzhled.

Parametry

Typ rámufotorámeček
Výška71,1 cm
Šířka67,8 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Obrazové rámy a rámečky Umbra