Hlavní obsah stránky

Tvořílkovi: Od léta až do jara čtení, hraní, zábava - Lucie Cmarová, Vendula Hegerová (2022, brožovaná bez přebalu lesklá)

  • kniha Tvořílkovi: Od léta až do jara čtení, hraní, zábava - Lucie Cmarová, Vendula Hegerová (2022, brožovaná bez přebalu lesklá)
kniha Tvořílkovi: Od léta až do jara čtení, hraní, zábava - Lucie Cmarová, Vendula Hegerová (2022, brožovaná bez přebalu lesklá)

Leontýnka a Miky jsou sourozenci, kteří žijí s rodiči na malém městě. Zatímco Leontýnka jde v září poprvé do školky, Miky nastupuje už do druhé třídy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMladá fronta

Popis

Leontýnka a Miky jsou sourozenci, kteří žijí s rodiči na malém městě. Zatímco Leontýnka jde v září poprvé do školky, Miky nastupuje už do druhé třídy. Celá rodina ráda jezdí na víkendy a prázdniny k prarodičům na venkov. Ve školce, ve škole, doma i u prarodičů se děti učí etice, etiketě i praktickým tématům, jako je finanční gramotnost, ekologie nebo péče o domácího mazlíčka. Společně poznávají přírodu, kulturu i tradice naší země. Přidejte se k nim.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2022
Počet stran112
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Pohádky Mladá fronta

Všechny pohádky Mladá fronta