Nosnost 140 kgKonstrukce TUNTURI SM60 Half Smith je určená pro veškeré základní cviky s činkami, či olympijskou osou, která je zabudovaná v konstrukci mulipressu. Jedná se o multipress spojený s předkopáváním, zakopáváním a bicepsovým pultem.
Konstrukce TUNTURI SM60 Half Smith je určená pro veškeré základní cviky s činkami, či olympijskou osou, která je zabudovaná v konstrukci mulipressu. Jedná se o multipress spojený s předkopáváním, zakopáváním a bicepsovým pultem. Multipress umožňuje přirozený pohyb nahoru a dolů pomocí dvou chromových vodících tyčí.
Díky dobré ergonomii a mechanice pohybu je umožněno během vteřiny usadit tyč zpět do stojanu. Krom této funkce lze samozřejmě nastavit zarážky, které zabrání případnému upuštění činky. Stojan je také opatřen trny pro odkládání kotoučů. Disponuje kvalitním polstrováním a stabilní konstrukcí.